Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Vogels TVM 7675 PRO Motorized TV Wall Mount (black) Obraca się automatycznie i za pomocą Siri Voice/Shortcuts, aplikacji lub pilota

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24608
 • Producent: Vogels

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 6 850,00 zł brutto
 • 4 499,00 zł
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

TVM 7675 PRO

 

 • Obraca się automatycznie i za pomocą Siri Voice/Shortcuts, aplikacji lub pilota
 • Nasz najbardziej innowacyjny projekt do tej pory - stylowy w każdym wnętrzu
 • W pełni zintegrowany system wkładek kablowych (CIS®) — podłącz, chroń i ukryj kable od ściany do telewizora
 • 7 programowalnych ustawień
 • Uzupełnij swój system montażowy o pasującą aluminiową kolumnę kablową

 

 

 

 

Zmotoryzowany uchwyt do telewizora o niezrównanym wzornictwie


Uchwyt ścienny do telewizora SIGNATURE MotionMount to absolutnie topowy model firmy Vogel's. Zmotoryzowany uchwyt ścienny do telewizora automatycznie obraca się w Twoją stronę po włączeniu telewizora. Wyrafinowany design bezproblemowo komponuje się z dużymi, ultracienkimi telewizorami, takimi jak telewizory OLED i QLED. Możesz obsługiwać uchwyt ścienny za pomocą głosu, aplikacji lub pilota. Uchwyt ścienny jest odpowiedni dla ekranów o przekątnej od 40 do 77 cali i maksymalnej wadze 35 kg. Możesz obrócić telewizor do 120°, aby uzyskać maksymalną przyjemność oglądania.

 

 

 

Najbardziej zaawansowany uchwyt ścienny do telewizora

 

Ten uchwyt ścienny do telewizora Vogel's MotionMount TVM 7675 z serii SIGNATURE to najbardziej zaawansowany uchwyt ścienny do telewizora w ofercie firmy Vogel's. Pod względem wzornictwa, technologii i doświadczenia ten zmotoryzowany uchwyt ścienny do telewizora jest po prostu lepszy.

 

 

 

Najwyższa łatwość użytkowania

 

Nie musisz wstawać z wygodnego siedzenia. Gdy tylko włączysz telewizor, uchwyt ścienny do telewizora automatycznie ustawi się w zaprogramowanej pozycji. Czy chcesz obrócić ekran? Użyj swojego głosu (Sterowanie głosowe Siri, oparte na skrótach Siri), aby przesunąć ekran do jednej z preferowanych przez Ciebie pozycji. Albo z łatwością obsługuj uchwyt do telewizora za pomocą pilota lub bezpłatnej aplikacji MotionMount do pobrania na telefon lub tablet (iOS lub Android). W sumie możesz stworzyć i ustawić 7 różnych preferowanych pozycji.

 

 

Idealny do montażu w szafce lub wnęce

 

Uchwyt ścienny do telewizora SIGNATURE MotionMount ma duży zakres ruchu do przodu dzięki 4 długim, mocnym ramionom nośnym. Zmotoryzowany ruch pozwala przesunąć telewizor do przodu do 72 cm. Dzięki temu uchwyt ścienny do telewizora nadaje się również do montażu w szafce lub wnęce.

 

 

 

 

Kable i złącza starannie ukryte

 

Cable Inlay System (CIS®) w ramionach nośnych łączy, chroni i ukrywa kable między ścianą a telewizorem. Ponadto uchwyt ścienny do telewizora TVM 7675 ma zintegrowane uchwyty na kable. Pozwalają one schować prawie 4 metry kabla za telewizorem i ukryć go za osłoną. Możesz także ukryć kable w ścianie, przeprowadzając je przez szczelinę w uchwycie ściennym telewizora. Dołączony kabel HDMI (2 metry) sprawia, że ​​MotionMount działa automatycznie podczas włączania i wyłączania telewizora. Ponadto dostarczamy pilota na podczerwień z odbiornikiem w pakiecie i możesz pobrać bezpłatną aplikację DrillRight™ AR, aby zaznaczyć pierwszy otwór.

 

 

 

Proste jak kość dzięki 3D-Leveling™

 

Zamontuj telewizor idealnie poziomo po instalacji, pionowo, poziomo i głęboko. Bardzo łatwe. Nawet po zamontowaniu na nierównej ścianie wyrównanie nie stanowi problemu dzięki technologii Vogel's 3D-Leveling™.

 

 

Niezwykle bezpieczny

 

Uchwyt ścienny do telewizora SIGNATURE MotionMount to niezwykle bezpieczny system mocowania. Na przykład elektroniczny system ochrony ekranu (ESPS®) zapobiega uderzeniu telewizora o ścianę. Uchwyt ścienny posiada certyfikat TÜV i został przetestowany do trzykrotnego udźwigu maksymalnego. Wszystkie nasze uchwyty ścienne testujemy pod kątem długowieczności i wytrzymałości.

 


Samodzielna instalacja


Zmotoryzowany uchwyt ścienny do telewizora TVM 7675 można łatwo zainstalować samodzielnie. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w załączonej instrukcji szybkiej instalacji. Lub zapoznaj się ze szczegółową instrukcją i filmem instalacyjnym online. Możesz zacząć od razu, wszystko, czego potrzebujesz do prawidłowego montażu systemu, znajduje się w opakowaniu: szablon do wiercenia, śruby i kołki Fischer® DuoPower. A dzięki bezpłatnej aplikacji DrillRight™ AR możesz łatwo zaznaczyć swój pierwszy otwór. Po instalacji wystarczy wypoziomować telewizor.

 

 

Ukryj kable w dopasowanej kolumnie

 

Oczywiście będziesz chciał stylowo ukryć kable wzdłuż ściany. Możesz to zrobić za pomocą aluminiowej kolumny kablowej TVA 7000 w kolorze białym lub czarnym. Bezproblemowo łączy się z płytką ścienną uchwytu ściennego do telewizora SIGNATURE MotionMount. Jest to więc idealne rozwiązanie.

 

 

 

Opcjonalne dodatki:

 • Pilot Bluetooth
 • Cienki 4,5-metrowy kabel HDMI (gdy MotionMount jest używany w połączeniu z One Connect Box)