Triangle AIO PRO A50 Wzmacniacz stereo 2x50W RMS instalacyjny multiroom z Wi-Fi Bluetooth

  • Dodaj recenzję:
  • 21102
  • Producent: Triangle
  • 1 745,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

Triangle AIO PRO A50

Wzmacniacz stereo 2x50W RMS instalacyjny multiroom z Wi-Fi Bluetooth

A50 to wzmacniacz zintegrowany multiroom łączący funkcje streamera, będący kolejnym elementem nowej linii Triangle AIO. 

 

 

AIO PRO jest niezwykle proste w obsłudze - wystarczy użyć dołączonego do zestawu pilota zdalnego sterowania,  dedykowanej aplikacji AIO Triangle przy połączeniu za pośrednictwem Bluetooth lub skorzystać z połączenia przewodowego i wbudowanego wejścia RS232. Urządzenie wyposażone jest również w złącze Ethernet, gniazdo USB, wejście optyczne, wejście liniowe, wejście IR oraz antenę Wi-Fi oraz Bluetooth.

 

 

Dzięki funkcjom streamera, AIO PRO A50 może za pośrednictwem Wi-Fi lub połączenia LAN łączyć się z siecią i odtwarzać muzykę z serwerów NAS, serwisów strumieniujących czy bibliotek muzycznych zgromadzonych na urządzeniach mobilnych.

 

Funkcje multiroom oferowane przez AIO PRO A50 pozwalają stworzyć do 12 stref audio przy wykorzystaniu produktów kompatybilnych z systemem AIO, a także zarządzać nimi przy pomocy jednego urządzenia sterującego wyposażonego w aplikację. Dzięki temu urządzenie świetnie sprawdzi się w przestrzeniach publicznych takich jak kawiarnie, bary, restauracje i sklepy, a także w prywatnych mieszkaniach, gdzie każde pomieszczenie ma mieć dostęp do najwyższej jakości muzyki.

 

 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany z kompletem akcesoriów dołączanych przez producenta.