Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

TASCAM SS-CDR250N Sieciowy rejestrator dźwięku zapisujący na kartach SD/SDHC/SDXC, USB, CD-R, CD-RW

  • 5 474,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

SS-CDR250N Sieciowy, multimedialny rejestrator audio CD

 

SS-CDR250N jest sieciowym, tranzystorowym rejestratorem/odtwarzaczem CD z z różnorodnymi opcjami zdalnego sterowania do profesjonalnych zastosowań, takich jak studia telewizyjne lub stałe instalacje. Nagrywa w formacie WAV i MP3 na karty SD/SDHC/SDXC i nośniki USB lub w formacie MP3 i CD Audio na płyty CD poprzez napęd kieszeniowy. Ponieważ rejestrator może połączyć się z serwerem FTP za pośrednictwem sieci, może automatycznie przesyłać nagrania po zakończeniu nagrywania lub pobierać pliki do odtworzenia. Możliwa jest również synchronizacja czasu poprzez SNTP.

Dzięki podwójnemu gniazdu kart SD, SS-CDR250N zapewnia większe bezpieczeństwo cennym plikom w porównaniu z konwencjonalnymi nagrywarkami. Podczas nagrywania można tworzyć kopie zapasowe na drugiej karcie pamięci lub ustawić automatyczne przełączenie się na drugą kartę, gdy tylko skończy się pierwsza karta. Urządzenie również automatycznie zamyka pliki w przypadku nagłego zaniku zasilania podczas nagrywania, aby uniknąć utraty całej sesji.

SS-CDR250N może być kontrolowany na wiele sposobów: Pilot RC-SS150 oferuje wygodny interfejs z kolorowym wyświetlaczem i 12 przyciskami flash do odtwarzania. Istnieje również dedykowana aplikacja dostępna na urządzenia iOS i Android, która obsługuje funkcje transportu i wiele innych ustawień. Możesz też zintegrować rejestrator z istniejącymi środowiskami za pomocą sterowania przez port szeregowy lub równoległy.

Jeśli chodzi o połączenia audio, SS-CDR250N jest wyposażony w symetryczne i niesymetryczne wejścia i wyjścia analogowe, a także cyfrowe, koncentryczne wejścia / wyjścia SPDIF i AES/EBU z konwerterem częstotliwości próbkowania. Opcjonalna karta interfejsu Dante oferuje dwukanałowe wejście / wyjście dla sieci Dante.

 

 

 

 

Szczegóły


Tworzenie kopii zapasowej lub nagrywanie po kolei przy pomocy dwóch kart SD i nośnika USB

 

Podczas nagrywania SS-CDR250N może używać dwóch kart SD i nośnika flash USB do tworzenia kopii zapasowych lub używania wielu nośników po kolei. Folder z tą samą ścieżką pliku jak na bieżącym nośniku, zostanie utworzony na nośniku pomocniczym i użyty do tworzenia kopii zapasowej lub nagrywania po kolei.

Kopia zapasowa nagrania może zapobiec nieprzyjemnym niespodziankom.
Podczas używania opcji BACKUP w trakcie nagrywania, urządzenie zapisuje pliki audio równolegle na dwóch wybranych nośnikach. Takie kopie zapasowe mogą pomóc uniknąć kłopotów w przypadku problemów z nośnikiem zapisu. Możesz wybrać z menu, który z pozostałych nośników ma być użyty do zapisu kopii zapasowej.

Nagrywanie Relay (po kolei) zapewnia długi czas rejestracji
Podczas używania opcji RELAY w trakcie nagrywania, urządzenie używa wielu nośników po kolei, aby zapewnić ciągłość nagrywania w długim czasie. Możesz nawet połączyć nagrywanie dwuformatowe (nagrywanie równoczesne w formacie WAV i MP3) z funkcją RELAY.

Automatyczne zamykanie pliku
Aby dodatkowo zabezpieczyć cenne nagrania, urządzenie automatycznie zapisuje i zamyka pliki nagrań co kilka sekund, aby zabezpieczyć się przed utratą danych w przypadku awarii zasilania.

 

 

Profesjonalne i konsumenckie wejścia i wyjścia audio

 

XLR, RCA, AES/EBU, SPDIF – czego więcej chcieć?
SS-CDR250N oferuje szeroką gamę wejść i wyjść audio w celu integracji z praktycznie dowolnym środowiskiem. Masz do wyboru analogowe wejścia i wyjścia XLR lub RCA, albo możesz użyć AES/EBU lub SPDIF (koncentryczny) do połączenia z urządzeniami cyfrowymi. Z poziomu menu możesz również włączyć zasilanie phantom 48-volt aby użyć mikrofony pojemnościowe z wejściami XLR.

Jeśli posiadasz sieć Dante...
Instalując kartę sieciową Tascam IF-DA2 Dante (dostępną jako opcja), można łatwo zintegrować SS-CDR250N / SS-R250N z siecią Dante. Karta pasuje do gniazda rozszerzeń z tyłu urządzenia i oferuje dwa kanały audio w obu kierunkach (wejście i wyjście) do 96 kHz / 24 Bit.

 

 

Zdalne sterowanie przez LAN, port równoległy, RS-232C lub aplikację Android/iOS

 

Złącze Ethernet do zdalnego sterowania przez Telnet i transferu plików przez FTP
Poprzez podłączenie rejestratora do sieci Ethernet, możesz nim zdalnie sterować przez Telnet. Dostęp jest możliwy z dowolnego systemu, w tym Windows, Mac i Unix. Połączenie sieciowe jest również niezbędne, aby zrobić użytek z wbudowanych funkcji FTP do przesyłania plików nagrań do określonego serwera lub pobierania plików do odtwarzania. Z racji, iż urządzenie samo zachowuje się jak serwer FTP, można uzyskać dostęp do plików na komputerze z poziomu komputera.

Synchronizacja czasowa SNTP
Ze wsparciem ze strony SNTP, SS-CDR250N/SS-R250N może automatycznie aktualizować swój wewnętrzny zegar przez sieć, w regularnych odstępach czasu, aby zdarzenia czasowe były wykonywane dokładnie.

Zewnętrzne sterowanie za pomocą portu równoległego lub szeregowego.
Oprócz zdalnego sterowania i monitorowania przy użyciu sieci LAN, możliwe jest zdalne, zewnętrzne sterowanie przy pomocy portu równoległego lub szeregowego RS-232C. Pozwala to na integrację urządzenia z systemami multimedialnymi i innymi środowiskami.

Dedykowany pilot zdalnego sterowania RC-SS150
Dedykowany pilot zdalnego sterowania RC-SS150 jest również podłączany i zasilany poprzez port RS-232C w urządzeniu. Posiada on 12 przycisków flash, umieszczonych wokół bardzo czytelnego wyświetlacza TFT i pozwala na dostęp do playlist z nawet 96 ścieżkami. Możesz również zmienić obszar i tryb odtwarzania lub ustawienia takie jak Repeat, Auto Cue, Auto Ready i Incremental Playback.

Dedykowana aplikacja sterująca dla urządzeń Android i iOS
Z SS250 Control, Tascam oferuje darmową, dedykowaną aplikację sterującą, która pozwala na zdalne sterowanie funkcjami transportu rejestratora, dostęp do menu ustawień i monitorowania poziomów w czasie rzeczywistym z twojego tabletu lub smartfona Android lub iOS. Możesz także użyć aplikacji do zablokowania przycisków z przodu urządzenia, np. aby uniemożliwić jego obsługę gdy znajduje się ono w miejscu publicznym. Dodatkowo aplikacja pokazuje ikony, które informują kiedy pliki zostaną załadowane lub pobrane przez FTP.

 

 

Dodatkowe akcesoria: