Pro-Ject STREAM BOX S2

  • Dodaj recenzję:
  • 21325
  • Producent: Pro-Ject
  • 1 350,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

STREAM BOX S2

mały, kompaktowy i zaawansowany!

Aktualna oferta rynkowa  jest przepełniona wieloma bezprzewodowymi streamerami. Większość z nich koncentruje się tylko na dobrej aplikacji, jednak o prawdziwej jakości dźwięku decyduje jakość przetwornika cyfrowo-analogowego i analogowego stopnia wyjściowego audio. Ponadto, z estetycznego punktu widzenia, wiele streamerów to tylko plastikowe pudełka konstrukcyjnie uproszczone bez wielu ważnych elementów. W ostatnich czasach Pro-Ject wyprodukował jedne z najlepszych mikro-high-endowych wzmacniaczy na rynku, takie jak Maia S2 lub Stereo Box S2.

Dla tych produktów opracowaliśmy dopasowany streamer, który pasuje do jakości dźwięku i estetyki tych wzmacniaczy. Jest bardzo łatwy w użyciu dla każdej aplikacji i ma wszystkie funkcje współczesnych streamerów, w tym odpowiednią funkcjonalność multiroom! Oferuje obsługę danych o wysokiej rozdzielczości do 24 bitów / 192 kHz, a także możliwość podłączenia do wielu urządzeń Stream Box S2 Multi w celu utworzenia konfiguracji multiroom. Jakość strumienia multiroom pozostaje na jakości CD (16 bitów / 44,1 kHz), co w przypadku aplikacji multiroom stanowi ogromną ilość danych i doskonałą jakość dźwięku. Możliwe strefy są ograniczone do 10 lub 6 stref (w zależności od połączenia Ethernet lub WiFi), aby zapewnić bezbłędną transmisję, biorąc pod uwagę wysokie prędkości transmisji danych. Zwykle urządzenia multiroom, które oferują dużą liczbę stref, pozwalają zapewnić ze względu na  funkcjonalność maksymalnie jakość MP3.

 

 

 

 

Ponadto można również podłączyć dwa urządzenia, aby zbudować parę stereo (z przypisanym lewym i prawym kanałem). Jeśli masz aktywne głośniki, możesz stworzyć głośniki bezprzewodowe, umieszczając Stream Box S2 tuż obok nich. Następnie możesz swobodnie umieścić głośniki w swoim pokoju i nie musisz się już martwić długimi kablami. Pozwala to na większą elastyczność, gdy chcesz zbudować nagłośnienie większej przestrzeni np.  sali konferencyjnej  ze świetnie brzmiącą muzyką w tle.

Trzy różne wyjścia gwarantują elastyczne rozwiązanie dla każdej aplikacji audio. Stream Box S2 jest w pełni wyposażony w TIDAL i Spotify. Dzięki wdrożeniu Shairport mogliśmy nawet dać użytkownikom iDevice kolejną możliwość wysyłania danych do Stream Box S2. Dla zwolenników  radia internetowego jest obecny  TuneIn.

24/192 streaming client
Wsparcie Spotify, TIDAL
Radia internetowe TuneIn, iHeartRadio
Wsparcie UPnP, DLNA
Wsparcie Multi-room + Partymode
Możliwość sparowania w Stereo
Przetwornik ESS9023
WAV, ALAC, FLAC, MP3, APE, AAC
Wejście liniowe
Wyjścia: analogowe zmienne i o stałym poziomie, optyczne
WiFi 802.11 b/g/n
Solidna metalowa obudowa skutecznie ekranuje od zakłóceń
Darmowa aplikacja  "Pro-Ject Stream S2" (iOS/Android)

 

Dane techniczne


FORMATY AUDIO MP3, FLAC, WAV, ALAC, APE, AAC
RADIO INTERNETOWE TuneIn, iHeartRadio
WSPIERANE SERWISY TIDAL, Spotify
WSPIERANE PROTOKOŁY UPnP, DLNA
MULTI-ROOM Do 6 urządzeń
WEJŚCIA 1 x USB A, sieciowe (Ethernet, WiFi), 1 x 3.5 mm (Line In)
STANDARDY WIFI WiFi 802.11 b/g/n
WYJŚCIA 1 x RCA (stałe), 1 x 3.5 mm (zmienne), 1 x optyczne (S/PDIF)
STEROWANIE App "Pro-Ject Stream S2" (iOS/Android)
MASA 375 g (bez zasilacza)
WYMIARY (SZ X W X G) 103 x 37 x 122 mm