Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Sonus faber Duetto bezprzewodowy system stereo HiFi para Walnut

  • 18 999,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Dźwięk Sonus faber stał się teraz bezprzewodowy.

 

Duet to forma muzyczna, w której dźwięki dwóch instrumentów łączą się w harmonii, w wyniku czego powstaje nowa i niepowtarzalna barwa, którą można powtórzyć tylko wtedy, gdy wykonują je te specyficzne dźwięki. W ten sposób, dzięki modelowi Duetto, Sonus faber podwoił swój bezprzewodowy dźwięk, aby osiągnąć nowe możliwości. Duetto wyznacza nowy standard bezprzewodowego słuchania, łącząc prawdziwe wrażenia Hi-Fi z najlepszą łącznością cyfrową i analogową. To nowy sposób na cieszenie się muzyką i dźwiękiem kinowym, bez uszczerbku dla unikalnego włoskiego projektu lub najlepszego wykonania technologicznego, jakie branża ma do zaoferowania.

 

 

 

Głośniki aktywne


Duetto to pierwszy aktywny system głośnikowy stereo firmy Sonus faber. Jest to dwudrożny system głośnikowy w wentylowanej obudowie z zakrzywionym otworem wentylacyjnym zintegrowanym z radiatorem. Bardzo mocny, zapewnia zaskakująco niskie pasmo przenoszenia jak na swój rozmiar.

Jedną z jego mocnych stron jest ultra-łączność. Ma wbudowane wszystkie główne usługi streamingowe (Airplay, Chromecast, Spotify, Tidal connect, Roon Ready, Qobuzz, Bluetooth Aptx HD). Oprócz tych usług strumieniowych, na tylnych płytach wejściowych znajduje się zestaw fizycznych wejść analogowych/cyfrowych, aby uzupełnić funkcję all-in-one: wejście liniowe, wejście gramofonowe (wbudowany przedwzmacniacz dla wkładki MM), wejście optyczne, HDMI ARC/EARC, wyjście subwoofera.

Ta wyjątkowa funkcja umożliwia podłączenie aktywnego subwoofera, a automatyczne rozpoznawanie zastosuje filtr górnoprzepustowy w miejscu, w którym użytkownik zdecydował na stronie internetowej, aby odciąć subwoofer. Co więcej, wzmocnienie i opóźnienie subwoofera można regulować, aby uzyskać idealną integrację z systemem Duetto.

 

 

Duetto oferuje również możliwość zintegrowania aktywnego subwoofera z twoim systemem.

 

Duetto automatycznie rozpozna subwoofer i pozwoli Ci zastosować filtr wysokoprzepustowy bezpośrednio z aplikacji Sonus faber, dzięki czemu możesz skonfigurować swój system w sposób, który najlepiej pasuje do Twojego środowiska odsłuchowego. Dwa głośniki Duetto komunikują się ze sobą dzięki połączeniu Ultra Wide Band. Ta bezprzewodowa transmisja gwarantuje bardzo szerokie spektrum częstotliwości podczas wysyłania sygnałów i danych z dużą prędkością, minimalizując w ten sposób możliwość zakłóceń z innych sieci domowych i czyniąc dwa głośniki odpornymi na problemy z opóźnieniami.

 

 

 

 

Dueto zawiera 40 lat historii faber Sonus,

 

ucieleśniając swój kultowy język projektowania w każdym aspekcie. Fornir drewniany tworzy 45-stopniową teksturę i jest dostępny zarówno w wykończeniu orzechowym, jak i grafitowym. Zgodnie z tradycją i filozofią, która doprowadziła Sonus faber do zilustrowania równowagi między innowacją a tradycją, naturalne materiały pozostają istotną częścią formy i funkcji Duetto.

 

 

Naturalne materiały są esencją muzycznego doświadczenia Sonus faber.
 

Dzięki kultowej drewnianej szafce w kształcie lutni, która jest symbolem naszej tożsamości Natural Sound, Duetto jest prawdziwym wyrazem naszej filozofii kompozytorskiej.

 

 

 

 

 

 

 

To kształt, który gwarantuje zarówno sztywność strukturalną, jak i muzykalność,

 

jednocześnie zmniejszając rezonans wewnątrz szafki. Posiada kompaktową konstrukcję, w której forma i funkcja są połączone w systemie bass reflex, który został zaprojektowany tak, aby obsługiwać niewiarygodnie niski zakres częstotliwości i eliminować wszelkie wewnętrzne rezonansy.

 

 

Bijące serce modelu Duetto leży w dwóch wbudowanych wzmacniaczach,

 

które zostały specjalnie dobrane, aby zapewnić równowagę i moc połączonemu odtwarzaniu wysokich i niskich częstotliwości. Wzmacniacz AB klasy 100W przeznaczony wyłącznie do zasilania głośnika wysokotonowego gwarantuje delikatne i precyzyjne odtwarzanie wysokiej częstotliwości.

 

 

Z drugiej strony, średni głośnik niskotonowy jest zasilany przez wzmacniacz klasy D o mocy 250 W,

 

aby poprawić odtwarzanie o niskiej częstotliwości. Elegancki radiator z tyłu Duetto zbiera i rozprasza ciepło generowane przez dwa wysokowydajne wzmacniacze i jest bezpośrednim rozszerzeniem systemu bass reflex.

 

 

 

 

Duetto zapewnia czysty i naturalny dźwięk Sonus faber.

 

Jego konstrukcja akustyczna czerpie z podstawowych koncepcji pasywnych systemów głośnikowych, w tym cyfrowego projektu zwrotnicy wspieranego przez pomiary i symulacje porównywalne z najbardziej wyrafinowanymi kategoriami Hi-Fi. Wszystkie przetworniki, które przyczyniają się do brzmienia Duetto, zostały zaprojektowane przez zespół badawczo-rozwojowy Sonus faber, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności i bezprecedensowe wrażenia słuchowe bezprzewodowe.

 

 

Jedwabna kopuła głośnika wysokotonowego jest znakiem rozpoznawczym Sonus faber's Natural Sound

 

i towarzyszy jej falowód, który gwarantuje szeroki wzór rozproszenia. Odtwarzanie o wysokiej częstotliwości, które pochłonie całe pomieszczenie. Średni głośnik niskotonowy z masy papierniczej o przekątnej 5,25 cala jest przeznaczony do wysokiego skoku, co jest możliwe dzięki zawieszeniu utworzonemu po dokładnych symulacjach laboratoryjnych. Elementy mobilne głośnika średniego Duetto znajdują się w nowym koszyku organicznym Sonus faber. Dzięki konstrukcji inspirowanej naturalnymi kształtami, kosz ten zapobiega powstawaniu rezonansu dzięki brakowi symetrycznych wzorów i gwarantuje nieprzerwany przepływ powietrza wokół głośnika

 

Duszą Duetto jest jego szeroki zakres połączeń cyfrowych i analogowych.

 

Wszystkie najlepsze usługi strumieniowego przesyłania muzyki są wbudowane i można je wybrać za pomocą skórzanego blatu SENSOTM, który służy jako dotykowy panel sterowania na głównym głośniku. Niektóre wejścia fizyczne, aby użytkownik mógł na przykład podłączyć telewizor za pomocą HDMI lub połączeń optycznych, można znaleźć z tyłu Duetto. Dla miłośników winyli, Duetto jest Turntable Ready dzięki wbudowanemu połączeniu scenicznemu phono. Personalizacja sposobu słuchania ulubionej muzyki jest teraz jeszcze łatwiejsza dzięki aplikacji Sonus faber. Ta aplikacja pozwala kontrolować funkcje naszych produktów bezprzewodowych i konfigurować wrażenia słuchowe za pomocą szerokiej gamy możliwości regulacji akustycznej i dostosowywania.

 

 

Dane techniczne:

System: 2-drożny, zakrzywiona obudowa wentylowana
Głośnik wysokotonowy: magnes ferrytowy z miedzianą nakładką, jedwabna kopułka i dedykowany falowód
Głośnik średnio-niskotonowy: system magnesów neodymowych z miedzianą nakładką i aluminiowym pierścieniem, konstrukcja o długim skoku
Zwrotnica: 1900 Hz - zaprojektowana z wykorzystaniem know-how Sf Phase Coherent
Pasmo przenoszenia: 37 Hz - 30 000 Hz
SPL max: 105 dB SPL @1m
Wbudowane wzmacniacze: głośnik wysokotonowy: 100 W klasa AB, głośnik nisko-średniotonowy: 250 W klasa D
DAC: SABRE (AKM dla wyjścia Sub)
Łączność: RCA Line / Phono IN, optyczne, HDMI ARC / EARC, wyjście SUB
Wbudowane funkcje strumieniowania: Airplay, Chromecast, Spotify, Tidal connect, Roon Ready, QQMusic, Bluetooth Aptx HD
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 342 x 210 x 272 mm
Waga (netto): 6.8 kg /szt.

 SONUS FABER PRZEDSTAWIA DUETTO BEZPRZEWODOWY SYSTEM AKTYWNYCH GŁOŚNIKÓW STEREO Kompaktowy system bezprzewodowych głośników stereo bazujący na doświadczeniu marki w projektowaniu dźwięku

SONUS FABER PRZEDSTAWIA DUETTO BEZPRZEWODOWY SYSTEM AKTYWNYCH GŁOŚNIKÓW STEREO Kompaktowy system bezprzewodowych głośników stereo bazujący na doświadczeniu marki w projektowaniu dźwięku

05-10-2023
  VICENZA, WŁOCHY(5 października 2023 roku)-Sonus faber Sonus faber ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek nowych aktywnych kolumn- Duetto, które tworzą bezprzewodowy system stereo HiFi o wyróżniających się cechach w zakresie wzornictwa, jakości dźwięku, łączności i łatwości użytkowania.Zewnętrzna forma Duetto jest zgodna z obowiązującą od kilkudziesięciu lat...