Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Sonos Beam Gen2 soundbar - kino domowe Biały

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24988
 • Producent: Sonos

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 899,00 zł brutto
 • 2 599,00 zł 2 149,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Wzbogać swoje doświadczenia rozrywkowe dzięki najnowszej generacji kompaktowych, inteligentnych soundbarów — teraz z technologią Dolby Atmos.

 

Doświadcz dźwięku panoramicznego i krystalicznie czystych dialogów w programach, filmach i grach. Gdy telewizor jest wyłączony, przesyłaj strumieniowo muzykę i nie tylko z wszystkich ulubionych serwisów. Produktem możesz łatwo sterować za pomocą aplikacji Sonos, głosu i Apple AirPlay 2. Dodaj głośniki, aby stworzyć bezprzewodowy system dźwięku przestrzennego i cieszyć się dźwiękiem w trybie wielopokojowym. Cały system łączy się przez sieć Wi-Fi.

 

 

 

Jeszcze bardziej inteligentne wnętrze

 

O 40% szybszy procesor przesuwa granice dźwięku soundbara tej wielkości, tworząc dwie nowe ścieżki dźwięku, tym samym zapewniając wirtualny dźwięk przestrzenny.

 

 

Bardziej estetyczna konstrukcja


Nowa precyzyjnie perforowana maskownica ma bardzo elegancką konstrukcję i doskonale wtapia się w przestrzeń domu — niezależnie od tego, czy Beam leży na meblu, czy jest zamontowany do ściany.

 

 

 

 

Wyjątkowy dźwięk wypełniający przestrzeń


Dolby Atmos mapuje dźwięk w przestrzeni, zapewniając efekt 3D. Dzięki temu poczujesz, jakby samoloty naprawdę przeleciały tuż nad głową, usłyszysz kroki w pomieszczeniu i doświadczysz wszechogarniającej ścieżki dźwiękowej.

 

 

 

 

 

Krystalicznie czyste dialogi

 
Nagrodzeni Oscarem inżynierowie dźwięku pomogli dostroić Beam, aby zapewnić, że wyeksponuje każde słowo, dzięki czemu nie umknie Ci żaden wątek. Włącz w aplikacji Sonos funkcję Wzmacniacz mowy, aby poprawić wyrazistość i wśród dźwięków akcji usłyszeć każdy szept i dialog.
 
 
 
 

Stworzony do muzyki

 
Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, audiobooki i podcasty z ulubionych serwisów i cieszyć się szczegółowym brzmieniem stereofonicznym, które wypełnia pomieszczenie.
 
 
 

Szybka i łatwa konfiguracja

 
Dzięki zaledwie dwóm kablom i przewodnikowi w aplikacji Sonos od rozpakowania do słuchania dzieli Cię zaledwie kilka minut.
 
 

Perfekcyjne dostrojenie

 
Technologia regulacji Trueplay optymalizuje dźwięk pod kątem wyjątkowej akustyki pomieszczenia, dzięki czemu treści zawsze brzmią tak, jak powinny.
 
 

Aplikacja Sonos

 
Połącz wszystkie serwisy streamingowe, odkrywaj nową muzykę w Sonos Radio i dostosowuj ustawienia.
 

Pilot telewizyjny

 
Soundbar synchronizuje się z dotychczasowym pilotem, umożliwiając łatwe sterowanie i eliminując nadmiar urządzeń.
 
Sterowanie dotykowe
Stuknij lub przesuń palcem po górnej części soundbara, aby zatrzymać odtwarzanie muzyki, zmienić poziom głośności, pominąć utwór i nie tylko.
 

Apple AirPlay 2

 
Przesyłaj dźwięk do systemu Sonos bezpośrednio z iPhone’a, iPada lub Maca, a następnie poproś Siri o zwiększenie głośności z poziomu Twojego urządzenia.
 
 
 

Pomoc bez użycia rąk

 
Poproś Amazon Alexę lub Asystenta Google o ustawienie alarmu, sprawdzenie wiadomości, sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko.
 
 
 

Uchwyt ścienny do Sonos Beam

 
Dzięki temu, praktycznie niewidocznemu, uchwytowi ściennemu Twój soundbar jeszcze lepiej wtopi się w przestrzeń domu.
 
 
 
 

Przystępny dźwięk przestrzenny

 
Zyskaj jeszcze bardziej wszechogarniające wrażenia dzięki subwooferowi i parze tylnych głośników. Wszystkie urządzenia łączą się szybko i łatwo przez Wi-Fi, więc nie musisz rozprowadzać po pomieszczeniu kabli.