REL HT/1205 MKII

  • Dodaj recenzję:
  • 23876
  • Producent: REL

  • Historia ceny
  • 4 690,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

HT/1205 MKII ustanawia nowy standard wydajności dla przystępnych cenowo subwooferów kina domowego. Unikanie elektronicznych sztuczek na rzecz odpowiednio wyważonych priorytetów; szafki o odpowiedniej wielkości, solidnie usztywnione i pięknie wykończone. Błyszcząca, nowa konstrukcja wzmacniacza, który bez wysiłku dostarcza 500 W do całkowicie nowego 12-calowego (300 mm) przetwornika CarbonGlas™

 

Przetwornik HT/1205 MK II to 12-calowa (350mm) konstrukcja CarbonGlas™, jak zawsze, ale wszystkie jego komponenty zostały wzmocnione. Jest ulepszony zarówno w dużym, jak i małym stopniu, dzięki czemu zapewnia najwyższą możliwą wydajność. Lekkie, sztywne i ciche połączenie głównych stożków z włókna szklanego z nasadkami z prawdziwego włókna węglowego daje w efekcie ekonomiczny, ale tłokowy stożek. Większe, mocniejsze magnesy wytwarzają więcej energii. Ulepszone konstrukcje zawieszenia kontrolują moc wyjściową HT/1205 MKII aż do granic wzmacniacza i sterownika. Rezultatem jest szalona wydajność, podczas gdy HT/1205 MKII pozostaje szybki i płynny.

 

Teraz posłuchaj!


Wzmacniacze podnoszą ciężar w subwooferze kinowym. Zwróciliśmy się do prawdziwego dostawcy wzmacniaczy pierwszego poziomu, aby zbudować dla nas nasz najnowszy projekt — oni nie zawiedli. Zawierały grubsze płyty, zmodernizowały zasilacze i zrobiły wszystko, co w rezultacie dało brutalnie potężny wzmacniacz o niezwykłej trwałości. Dodatkowo, moduły mocy MOSFET o mocy 800 watów oznaczają, że ten wzmacniacz po prostu krąży z mocą 500 watów. Daje naprawdę inspirujący dźwięk. Podczas gdy teatr dostaje wszystkie nagłówki, wielkim sekretem HT/1205 MKII jest to, że brzmi wysublimowanie w zastosowaniach muzycznych. Duży i solidnie brzmiący, z pewnością stanie się natychmiastowym klasykiem.

 

PerfectFilters™: Gdzie wszystko się zaczyna – Wzmacniacz

 

Filtry wejściowe REL są znane w całym świecie audio. Łączą w sobie ultraszybkie zwrotnice, filtry elewacyjne, które rozszerzają płaskość głębokich basów i wybuchowo brzmiące zintegrowane ograniczniki. Ta kompaktowa seria obwodów analogowych to sekretna recepta REL zarówno w muzyce, jak i dźwięku filmowym. Udoskonalone w tej drugiej generacji filtry wtórne mają znacznie wyższą częstotliwość; sprawiają, że rozrzedzenie powietrza w dźwięku eksplozji wydaje się o wiele bardziej realistyczne. Ponadto nasz najnowszy układ zawiera całkowicie analogowy filtr, który zaczyna się już od 8 Hz, aby zminimalizować efekty szumu ze ścieżek dźwiękowych, który rozciąga się znacznie poniżej punktu rezonansu przetwornika. Rezultatem jest niesamowita dostarczana moc z możliwością grania aż do granic możliwości  bez zniekształceń.