Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

QED XT40i (5.0m) PERFORMANCE XTC

  • 1 199,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

QED PERFORMANCE Przewód głośnikowy XTC


Zwiększając separację przewodów wewnątrz kabla, a tym samym ilość powietrza między nimi, QED stworzył dielektryczną szczelinę powietrzną o niskiej stratności. Technologia ta zmniejsza o połowę charakterystykę rozpraszania i pojemności kabla, a także zapewnia liczne słyszalne ulepszenia - szczególnie w odniesieniu do taktowania i dokładności rytmicznej. Pomimo tego zwiększonego odstępu XT40i zachowuje rodzaj pola przekroju, co czyni go idealnym do długich kabli.


Formowanie przewodów kablowych w kształt rurki wokół pustego pręta izolacyjnego w środku kabla wyrównuje gęstość prądu, zapewnia bardzo niską indukcyjność i zapewnia stałe, równomierne obciążenie wzmacniacza. Rezultatem jest kabel, który zatrzymuje więcej najdrobniejszych szczegółów muzycznych, który obsługuje rytmy i tempa w najbardziej naturalny i satysfakcjonujący muzycznie sposób, i który przewyższa konkurencyjne projekty, które kosztują znacznie więcej.


średnica zewnętrzna: 6 x 14 mm
powierzchnia przewodu: 4 mm²
właściwości dielektryczne: szczelina powietrzna (εr = 2,4)
chemia przewodnika: 99,999% miedzi beztlenowej
właściwości dielektryczne: szczelina powietrzna
rezystancja pętli: 8,0 mΩ/m
pojemność równoległa: 35 pF/m
współczynnik rozproszenia @ 10 kHz: 0,0295
indukcyjność własna: 0,57 μH/m