Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

PRO-JECT X-Tension 12 Bez wkładki Ramię PJ 12” EVO

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 25118
  • Producent: Pro-Ject

  • Historia ceny
  • 22 000,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

PRO-JECT X-Tension 12 Bez wkładki Ramię PJ 12” EVO

 

Manualny gramofon z wbudowanym Pro-Ject Speed Box SE

 

Opis produktu:

 

PRO-JECT X-Tension 12 to nasz najnowszy produkt, który łączy w sobie klasyczny analogowy koncept z nowoczesnymi technologiami. Po osiemnastu latach produkcji gramofonów dla miłośników analogu, którzy szukają produktów w przystępnej cenie, jesteśmy dumni z naszego pierwszego gramofonu, który nie jest ograniczony budżetem.

 

Gramofon ten został wyposażony w unikalną technologię izolacji podwozia za pomocą magnesów, która została wykorzystana wcześniej w naszym modelu 6perspeX i spotkała się z uznaniem krytyków. W przypadku modelu Xtension, ta technologia została udoskonalona poprzez zastosowanie nowych magnetycznych stóp, które niemal całkowicie odizolowują podwozie od reszty urządzenia. Dzięki temu gramofon jest praktycznie unoszony w powietrzu. W połączeniu z masą całkowitą wynoszącą 30 kg, słuchacz może cieszyć się minimalną rezonansową bazą. Jest to unikalne połączenie zasad "masowego" i "unoszonego" gramofonu.

 

 

 

 

Podstawowym elementem gramofonu jest metalowy talerz, który został wybrany ze względu na swoją dużą masę. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnego, czystego metalu ze względu na jego tendencje do rezonansu. Zamiast tego, znaleźliśmy idealną stopę, którą wewnętrznie wyciszamy za pomocą Sorbothane®. Następnie na górną część talerza naklejamy recyklingowe płyty winylowe, które pełnią rolę idealnego maty, a całość jest precyzyjnie wyważana. Dzięki temu, finalny produkt jest wolny od rezonansów i posiada ciężki talerz.

 

Kolejnym ważnym elementem jest podstawa ramienia, która musi wytrzymać siły wywierane przez ruch ramienia i wkładki. Dlatego też, została ona wykonana z wytrzymałego materiału, który jest w stanie poradzić sobie z tymi energiami...

 

Dodatkowe informacje:

Rozmiar: 12 cali

Styl: klasyczny

Dostępne rozmiary: uniwersalny

Usługi: manualny, wbudowany Pro-Ject Speed Box SE

 

PRO-JECT X-Tension 12 Bez wkładki Ramię PJ 12” EVO

 

Jeśli szukasz najwyższej jakości gramofonu, który zapewni Ci niezapomniane doznania muzyczne, to PRO-JECT X-Tension 12 Bez wkładki Ramię PJ 12” EVO jest idealnym wyborem dla Ciebie. Ten gramofon został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających melomanach, którzy cenią sobie doskonałą jakość dźwięku i niezawodność.

 

Specyfikacja techniczna

 

Szybkość: 33, 45 (elektroniczna zmiana szybkości), 78 (ręczna zmiana szybkości)

Zasada działania: Napęd paskowy

Talerz: Aluminium o średnicy 300 mm (10 kg, wyciszony TPE)

Łożysko główne: Odwrócone ze stali nierdzewnej z ceramicznym podparciem i antymagnetycznym wsparciem

Wow & flutter: ± 0,01% (maksymalnie)

Różnica w szybkości: ± 0,09% (maksymalnie)

Stosunek sygnału do szumu: 73 dB

Zakres siły śledzenia: 10 - 35 mN

Skuteczna długość ramienia: 304,8 mm

Skuteczna masa ramienia: 10,5 g

Nachylenie: 13,2 mm

Dołączone akcesoria: Zasilacz, pokrywa przeciwkurzowa

Pobór mocy: Maksymalnie 2 waty

Wymiary: 480 x 235 x 400 mm (szerokość x wysokość x głębokość)

Waga: 30 kg (netto)

 

PRO-JECT X-Tension 12 Bez wkładki Ramię PJ 12” EVO to nie tylko doskonały sprzęt audio, ale także piękny element wystroju wnętrza. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi i solidnej konstrukcji, ten gramofon będzie ozdobą każdego pomieszczenia.

Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość dźwięku i niezawodność, to PRO-JECT X-Tension 12 Bez wkładki Ramię PJ 12” EVO jest idealnym wyborem dla Ciebie. Zamów już dziś i ciesz się niezapomnianymi doznania muzycznymi!