Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Pro-Ject PRIMARY E czarny Gramofon analogowy z wkładką gramofonową marki Ortofon Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściami: Phono i Line out.

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 25373
  • Producent: Pro-Ject

  • Historia ceny
  • 1 600,00 zł 1 399,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Pro-Ject PRIMARY E  Gramofon analogowy z wkładką gramofonową marki Ortofon Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściami: Phono i Line out.


To doskonały gramofon dla audiofilów, wykonany ręcznie w Europie. Jego wyjątkowy design i precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla wymagających klientów.

 

Audiophile Plug & Play Turntable


Dzięki inteligentnemu projektowi ramienia gramofonowego, udało nam się połączyć doskonałą jakość dźwięku z łatwą konfiguracją. Nasz system Plug & Play z już ustawioną siłą nacisku igły i antypoślizgiem dla wkładki Ortofon OM pozwala nam zaoszczędzić koszty, a jednocześnie jest niezwykle wygodny dla naszych klientów.

Nie ma kompromisów w jakości dźwięku - wręcz przeciwnie, lekki i niskotarciowy ramie aluminiowe zostało zoptymalizowane dla wkładki Ortofon, dzięki czemu wydobywa z niej maksimum potencjału. Dodatkowo, amortyzujące wibracje nóżki izolują gramofon od powierzchni, na której jest umieszczony, zapewniając najlepszą jakość dźwięku. Dzięki inteligentnej konstrukcji i braku zbędnych funkcji, udało nam się utrzymać atrakcyjną cenę, mimo że produkt jest ręcznie wykonany w Europie. W ten sposób możemy zapewnić naszym klientom jakość dźwięku, którą zasługują!

 

W zestawie:


Primary E z wkładką Ortofon OM
Złote, wprost przylutowane kable RCA Phono
Matowa mata
Pokrywa przeciwpyłowa
Adapter do singli 7"
Zasilacz
Klucz imbusowy, waga nacisku igły

 

 

 

 

 

Rosnąca popularność czarnego krążka sprawiła, że coraz więcej firm chce zarobić na wielbicielach analogów i proponuje tanie, plastikowe konstrukcje, nie pozwalające naprawdę cieszyć się brzmieniem zapisanym na winylach. Zapominają przy okazji o tym, co tworzy prawdziwy gramofon - o jakości dżwięku. Jedynie wysokiej jakości komponenty i precyzja wykonania gwarantują wydobycie detali z płyt analogowych. Tą drogą niestrudzenie podąża Pro-Ject.

 

 

 

 

Primary E to doskonałe wejście w świat analogowego brzmienia. Niech nikt nie da się zwieść niskiej cenie, gramofon ten budowany jest w Europie, z wysokiej jakości materiałów, a doświadczenie firmy sprawia, że wszystko idealnie ze sobą współgra - instalacja jest szybka i łatwa za sprawą fabrycznego ustawienia wszystkich parametrów. W odróżnieniu od podstawowej wersji Primary, nowy model, Primary E, wyposażony jest w silnik AC 230 V. Wkładka oparta jest na modelach Ortofon OM. Gramofon dostępny jest w kolorach czarnym, białym lub czerwonym. W standardzie posiada podkładkę z filcu oraz praktyczną pokrywę.

 

 

 

 

 

 

 

Wyprodukowany w Europie

 

DANE SZCZEGÓŁOWE

Prędkość obrotowa 33; 45 (ręczna zmiana obrotów)
Odchylenie obrotów 33: 0,8% 45: 0,7%
Wow & flutter 33: 0,29% 45: 0,27%
Talerz 300 mm MDF + mata filcowa
Ramię 8,6" aluminium
Efektywna długość ramienia 218,5 mm
Overhang 22 mm
Efektywna masa ramienia 8 g
Przeciwwaga dla wkładek 3 - 5,5 g
Zakres siły nacisku 0 - 25 mN (ustawiony na 18 mN)
Załączone akcesoria Pokrywa, kabel phono (na stałe)
Pobór mocy 4,5 W max
Wymiary (s x w x g) 420 x 112 x 330 mm
Masa 4 kg netto
Gwarancja 24 m-ce

 

Recenzje:

Najlepszy Gramofon Poniżej 200£

12.2023

 

 

Hi-Fi Choice recenzuje Primary E

Wielka Brytania, 10.2018:

Najbardziej zaskakujące w Primary E jest jego zdolność do dostarczenia autentycznie satysfakcjonującego występu muzycznego w tak bardzo atrakcyjnej cenie i uczynienia go idealnym gramofonem dla wszystkich nowych lub powracających fanów formatu. Dzięki temu słabsze naciski są słyszalne w sposób, do którego rywale często walczą.

 

 

Avforums recenzuje Primary E

WIELKA BRYTANIA, 11.2018

W rezultacie za te pieniądze dostajesz coś, co dostarcza na założeniu powtórki winylowej i nową cenę wywoławczą za szanowany analog. Dwudziestoletnia misja Pro-Ject, aby uczynić odtwarzacze płytowymi przystępnymi cenowo, nie wykazuje oznak osłabku, a Primary E jest z pewnością warta rekomendacji.

 

 

Brzmi drożej niż wygląda!

Wielka Brytania, 08.2023

• Pro-Ject Primary E to niezwykle sprawny gramofon za tę cenę.

• Ma wciągający dźwięk, który z łatwością zapewnia pewne, dynamiczne odtwarzanie.

• Biorąc pod uwagę, że Primary E jest najtańszą tradycyjną talią w stylu kwadratowym Pro-Ject, wydajność dźwiękowa jest wyjątkowo wysoka.

• Istnieje poczucie skupienia i rozpędu z Primary E, które z łatwością mogłoby mnie przekonać, że słucham znacznie droższej talii.

 

 

Co Hi-Fi przyznało Primary E

Wielka Brytania, Rocznik 2018

Najlepszy gramofon za 200 funtów. Świetny pierwszy gramofon. Dla kogoś, kto po prostu chce mieć zdolny i bezproblemowy-nie niedrogi gramofon, Pro-Ject Primary E to genialny zakup i godny zdobywca nagrody.