POLK MONITOR XT60 Głośnik podłogowy

 • Dodaj recenzję:
 • 22672
 • Producent: Polk Audio
 • 1 199,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

 XT60 Kolumna głośnikowa

 

Monitor XT60 maksymalizuje przyjemność oglądania filmów, muzyki i gier dzięki energicznemu i dynamicznemu dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości z bezproblemowym basem.

 

 

 

ZANURZ SIĘ W DŹWIĘKU HI-RES


Monitor XT60 maksymalizuje przyjemność słuchania muzyki, filmów, telewizji i gier, zanurzając Cię w dynamiczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości z krystalicznie czystymi tonami wysokimi i mocnym, łatwym w obsłudze basem. Certyfikat Hi-Res Audio, zgodność z Dolby Atmos i DTS:X oraz nowoczesna, przystępna cenowo konstrukcja, głośnik wolnostojący MXT60 spełnia obietnicę Polk dotyczącą doskonałego dźwięku dla wszystkich.

 

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ DŹWIĘKU HI-RES


Głośniki wysokotonowe Terylene z kopułką Monitor XT60 umożliwiają odtwarzanie poza zakresem ludzkiego słuchu — do 40 kHz — zapewniając przewiewną, czystą, wysokiej klasy energię i przestronność, które nie tylko usłyszysz, ale i poczujesz. MXT60 doskonale nadaje się do oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości, gier lub najnowszych usług przesyłania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości, takich jak Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz i Spotify HiFi.

 

ZASKAKUJĄCO BEZPROBLEMOWY BAS


Polk zawsze był znany z głośników, które wytwarzają basy bez wysiłku, MXT60 nie jest wyjątkiem. Mocny 6,5-calowy, wysokowydajny, dynamicznie zrównoważony głośnik niskotonowy wzmocniony dwoma 6,5-calowymi pasywnymi rezonatorami zapewnia czysty, otwarty średni zakres i mocny, czuły bas z niskimi zniekształceniami, dzięki czemu głosy i instrumenty są wyraźnie słyszalne, a ścieżki dźwiękowe z filmów i muzyka są pełne siły uderzenia .

 

STWORZONY DO CZYSTEGO SŁUCHANIA


Wszystkie modele Monitor XT zostały stworzone, aby cieszyć się czystym dźwiękiem: ich niklowane zaciski gwarantują bezpośrednie, bezstratne połączenie; nisko rezonansowe, krytycznie usztywnione obudowy z MDF izolują dźwięk głośnika niskotonowego i wysokotonowego bez dodawania niechcianych rezonansów; a ich zdejmowane, precyzyjnie dopasowane maskownice minimalizują zakłócenia dźwiękowe.

 

SPÓJNY DŹWIĘK W CAŁEJ SERII


Seria Monitor XT została zaprojektowana z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów o spójnej barwie, aby umożliwić miksowanie i dopasowywanie modeli w celu zbudowania wymarzonego zestawu kina domowego lub zestawu do słuchania muzyki. Dopasowane komponenty zapewniają ujednolicone pole dźwiękowe z płynnym łączeniem głośników, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia słuchowe.

 

 

 

 

 

DLACZEGO POLK?

PIĘĆ DEKAD INŻYNIERII GŁOŚNIKÓW
„Seria monitor XT jest kulminacją pięciu dekad techniki głośnikowej premia Polk i zostały zaprojektowane w naszym pierwotnym ośrodku badawczym akustyczna i Rozwoju w Owings Mills, Maryland.

Naszym celem od momentu powstania w 1972 roku było budować wielkie głośniki, które przeniesie Cię do sceny nagranego spektaklu. Później, wraz z pojawieniem się kin domowych, abyś poczuł, że jesteś w centrum akcji. Osiągnęliśmy to dzięki ciągłym innowacjom i nie pozostawianiu niczego przypadkowi. Wynik tych 50- Roczne dziedzictwo inżynierii to najlepsze w swojej klasie głośniki poparte licznymi nagrodami, patentami i fanami takimi jak Ty.

Wszystkie głośniki Polk są zbudowane z myślą o trwałości. Polegamy na naszym ekskluzywnym procesie Dynamic Balance Array, aby wskazać i wyeliminować problemy elektroakustyczne i mechaniczne, zanim staną się one częścią gotowego głośnika. Jesteśmy tak pewni tego procesu, że wspieramy serię Monitor XT z ograniczoną 5-letnią gwarancją, aby zapewnić lata przyjemności słuchania.

Dzięki głośnikom Polk Monitor XT zmaksymalizujesz radość z oglądania filmów, muzyki i gier dzięki wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości i bezproblemowym basom. Seria Monitor XT z certyfikatem Hi-Res Audio, przystępna cena i stworzona z myślą o przewyższaniu naszego opatentowanego procesu testowania jakości spełnia obietnicę firmy Polk dotyczącą doskonałego dźwięku dla wszystkich.

 

 

 

Cena za sztukę/ dostępne jako para.

Dane techniczne

 • przetworniki: 1x 1" (2,54 cm) głośnik wysokotonowy z kopułką z terylenu, 1x 6,5" (16,51 cm) głośnik niskotonowy z bi-laminowanego papieru
 • radiatory basowe: 2x 6,5" (16,51 cm) pasywne radiatory basowe
 • impedancja: kompatybilne z wyjściami 4- i 8-omowymi
 • montaż: wkładka gwintowana 1/4" 20 lub wieszak w kształcie dziurki od klucza
 • częstotliwość zwrotnicy: 2200 Hz
 • czułość (1 Watt @ 1 metr): 86 dB
 • całkowita charakterystyka częstotliwościowa: 38Hz - 40,000Hz
 • zalecana moc wzmacniacza na kanał: 25 W - 200 W
 • wejścia głośnikowe: 1x para 5-drożnych, niklowanych gniazd połączeniowych
 • 5 lat gwarancji