POLK MONITOR XT35 Głośnik centralny

 • Dodaj recenzję:
 • 22677
 • Producent: Polk Audio
 • 1 299,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

POLK MONITOR XT35 GŁOŚNIK CENTRALNY O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Niskoprofilowy, montowany na ścianie i niedrogi monitor XT35 maksymalizuje przyjemność oglądania filmów i gier w wysokiej rozdzielczości bez blokowania telewizora.

 
 
 
 

DYSKRETNA KONSTRUKCJA Z DŹWIĘKIEM O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Monitor XT35 maksymalizuje przyjemność oglądania filmów, telewizji i gier dzięki krystalicznie czystym, skoncentrowanym dialogom, niewymagającym wysiłku basom i dynamicznemu dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości — bez blokowania telewizora. Certyfikowany przez Hi-Res Audio, kompatybilny z Dolby Atmos i DTS:X, w smukłej, przystępnej cenie, MXT35 spełnia obietnicę Polk dotyczącą doskonałego dźwięku dla wszystkich.
 
 

USŁYSZ I ZOBACZ WAŻNE SZCZEGÓŁY

 Kanał centralny to najważniejszy głośnik w Twoim kinie domowym. Układ pięciu przetworników monitora XT35 zapewnia wyraźny, zrozumiały dialog bez względu na to, gdzie siedzisz, a dzięki smukłej konstrukcji mieści się tuż pod telewizorem, nie zasłaniając widoku ani pilota. Posiada otwory w kształcie dziurki od klucza do łatwego montażu na ścianie i może być również używany jako kanał lewy, prawy i surround, aby uzyskać niesamowity dźwięk kina domowego, który nie zajmuje miejsca na podłodze lub półce.

 

HI-RES CERTIFIED AUDIO WYDAJNOŚĆ

Kopułkowy tweeter Terylene monitora XT35 umożliwia odtwarzanie poza zakresem ludzkiego słuchu — do 40 kHz — zapewniając przewiewną, czystą, wysokiej klasy energię i przestrzenność, które nie tylko usłyszysz, ale i poczujesz. Jego wydajność w wysokiej rozdzielczości jest idealna, aby cieszyć się dźwiękiem z filmów Ultra HD, wielokanałowych nagrań koncertowych i dźwięku przestrzennego zmiksowanego dla Apple Music, Dolby Atmos lub DTS:X.

 

ZASKAKUJĄCO BEZPROBLEMOWY BAS

Polk zawsze był znany z głośników, które wytwarzają basy bez wysiłku, co jest zaskakujące ze względu na ich rozmiar. MXT35 nie jest wyjątkiem. Cztery dynamicznie zbalansowane 3-calowe głośniki niskotonowe zapewniają czysty, otwarty średni zakres i mocny, responsywny bas – pozostawiając głosy i muzykę czystą, jednocześnie wypełniając koncerty, filmy i gry z impetem.

 

CERTYFIKAT DOLBY ATMOS I ZGODNOŚĆ Z DTS:X

Kompatybilny z najnowszymi amplitunerami AV obsługującymi dźwięk Dolby Atmos i DTS:X oraz wzmacniaczami 4- i 8-omowymi, Monitor XT nie wymaga specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić doskonały dźwięk.

 

SPÓJNY DŹWIĘK W CAŁEJ SERII

Seria Monitor XT została zaprojektowana z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów o spójnej barwie, aby umożliwić miksowanie i dopasowywanie modeli w celu zbudowania wymarzonego zestawu kina domowego lub zestawu do słuchania muzyki. Dopasowane komponenty zapewniają ujednolicone pole dźwiękowe z płynnym łączeniem głośników, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia słuchowe.

 

 

DLACZEGO POLK?

PIĘĆ DEKAD INŻYNIERII GŁOŚNIKÓW
„Seria monitor XT jest kulminacją pięciu dekad techniki głośnikowej premia Polk i zostały zaprojektowane w naszym pierwotnym ośrodku badawczym akustyczna i Rozwoju w Owings Mills, Maryland.

Naszym celem od momentu powstania w 1972 roku było budować wielkie głośniki, które przeniesie Cię do sceny nagranego spektaklu. Później, wraz z pojawieniem się kin domowych, abyś poczuł, że jesteś w centrum akcji. Osiągnęliśmy to dzięki ciągłym innowacjom i nie pozostawianiu niczego przypadkowi. Wynik tych 50- Roczne dziedzictwo inżynierii to najlepsze w swojej klasie głośniki poparte licznymi nagrodami, patentami i fanami takimi jak Ty.

Wszystkie głośniki Polk są zbudowane z myślą o trwałości. Polegamy na naszym ekskluzywnym procesie Dynamic Balance Array, aby wskazać i wyeliminować problemy elektroakustyczne i mechaniczne, zanim staną się one częścią gotowego głośnika. Jesteśmy tak pewni tego procesu, że wspieramy serię Monitor XT z ograniczoną 5-letnią gwarancją, aby zapewnić lata przyjemności słuchania.

Dzięki głośnikom Polk Monitor XT zmaksymalizujesz radość z oglądania filmów, muzyki i gier dzięki wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości i bezproblemowym basom. Seria Monitor XT z certyfikatem Hi-Res Audio, przystępna cena i stworzona z myślą o przewyższaniu naszego opatentowanego procesu testowania jakości spełnia obietnicę firmy Polk dotyczącą doskonałego dźwięku dla wszystkich.

 

 

 

 

Dane techniczne

 • przetworniki: 1x 1" (2,54 cm) Terylenowa kopułka wysokotonowa, 4x 3" (7,62 cm) bi-laminowane papierowe głośniki niskotonowe. (7,62 cm) głośniki niskotonowe z bi-laminowanego papieru
 • typ obudowy: dwa porty przednie
 • całkowita charakterystyka częstotliwościowa: 57 Hz - 40,000 Hz
 • dolna i górna granica -3dB: 84 Hz - 26,000 Hz
 • czułość (1 Watt @ 1 metr): 87dB SPL
 • zalecana moc wzmacniacza na kanał: 25 W - 200 W
 • częstotliwość zwrotnicy głośnika wysokotonowego/średniotonowego: 2500 Hz
 • wejścia: niklowane 5-drożne zaciski
 • montaż: wkładka gwintowana 1/4" 20 lub wieszak w kształcie dziurki od klucza
 • 5 lat gwarancji