POLK MONITOR XT30 Głośnik centralny

 • Dodaj recenzję:
 • 22676
 • Producent: Polk Audio
 • 699,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

POLK MONITOR XT30 GŁOŚNIK CENTRALNY O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Kompaktowy i przystępny cenowo Monitor XT30 maksymalizuje przyjemność oglądania filmów i gier dzięki wyraźnym, skoncentrowanym dialogom i dynamicznemu dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości.

 
 
 
 

CENTRALNY ELEMENT TWOJEGO SYSTEMU. WYRAŹNY, SKUPIONY DŹWIĘK O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Monitor XT30 maksymalizuje przyjemność oglądania filmów, telewizji i gier dzięki krystalicznie czystym, skoncentrowanym dialogom, niewymagającym wysiłku basom i dynamicznemu dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości. Certyfikat Hi-Res Audio, zgodność z Dolby Atmos i DTS:X oraz nowoczesny, przystępny cenowo design, MXT30 spełnia obietnicę Polk dotyczącą doskonałego dźwięku dla wszystkich.

 

CERTIFIED HI-RES AUDIO WYDAJNOŚĆ

Terylene kopułkowy głośnik wysokotonowy Monitor XT30 umożliwia odtwarzanie poza zakresem ludzkiego słuchu — do 40 kHz — zapewniając przewiewną, czystą, wysokiej klasy energię i przestrzenność, które nie tylko usłyszysz, ale i poczujesz. Jego wydajność w wysokiej rozdzielczości jest idealna, aby cieszyć się dźwiękiem z filmów Ultra HD, wielokanałowych nagrań koncertowych i dźwięku przestrzennego zmiksowanego dla Apple Music, Dolby Atmos lub DTS:X.

 

ZASKAKUJĄCO BEZPROBLEMOWY BAS

Polk zawsze był znany z głośników, które wytwarzają basy bez wysiłku, co jest zaskakujące ze względu na ich rozmiar. MXT30 nie jest wyjątkiem. Podwójne 5,25-calowe, wysokowydajne, dynamicznie wyważone głośniki niskotonowe zapewniają czysty, otwarty średni zakres i mocny, czuły bas z niskimi zniekształceniami – pozostawiając głosy i muzykę czystą, jednocześnie wypełniając dźwięki koncertów, filmów i gier.

 

CERTYFIKAT DOLBY ATMOS I ZGODNOŚĆ Z DTS:X

Kompatybilny z najnowszymi amplitunerami AV obsługującymi dźwięk Dolby Atmos i DTS:X oraz wzmacniaczami 4- i 8-omowymi, Monitor XT nie wymaga specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić doskonały dźwięk.

 

SPÓJNY DŹWIĘK W CAŁEJ SERII

Seria Monitor XT została zaprojektowana z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów o spójnej barwie, aby umożliwić miksowanie i dopasowywanie modeli w celu zbudowania wymarzonego zestawu kina domowego lub zestawu do słuchania muzyki. Dopasowane komponenty zapewniają ujednolicone pole dźwiękowe z płynnym łączeniem głośników, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia słuchowe.

 

 

DLACZEGO POLK?

PIĘĆ DEKAD INŻYNIERII GŁOŚNIKÓW
„Seria monitor XT jest kulminacją pięciu dekad techniki głośnikowej premia Polk i zostały zaprojektowane w naszym pierwotnym ośrodku badawczym akustyczna i Rozwoju w Owings Mills, Maryland.

Naszym celem od momentu powstania w 1972 roku było budować wielkie głośniki, które przeniesie Cię do sceny nagranego spektaklu. Później, wraz z pojawieniem się kin domowych, abyś poczuł, że jesteś w centrum akcji. Osiągnęliśmy to dzięki ciągłym innowacjom i nie pozostawianiu niczego przypadkowi. Wynik tych 50- Roczne dziedzictwo inżynierii to najlepsze w swojej klasie głośniki poparte licznymi nagrodami, patentami i fanami takimi jak Ty.

Wszystkie głośniki Polk są zbudowane z myślą o trwałości. Polegamy na naszym ekskluzywnym procesie Dynamic Balance Array, aby wskazać i wyeliminować problemy elektroakustyczne i mechaniczne, zanim staną się one częścią gotowego głośnika. Jesteśmy tak pewni tego procesu, że wspieramy serię Monitor XT z ograniczoną 5-letnią gwarancją, aby zapewnić lata przyjemności słuchania.

Dzięki głośnikom Polk Monitor XT zmaksymalizujesz radość z oglądania filmów, muzyki i gier dzięki wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości i bezproblemowym basom. Seria Monitor XT z certyfikatem Hi-Res Audio, przystępna cena i stworzona z myślą o przewyższaniu naszego opatentowanego procesu testowania jakości spełnia obietnicę firmy Polk dotyczącą doskonałego dźwięku dla wszystkich.

 

 

Dane techniczne

 • przetworniki: 1x 1" terylenowa kopułka wysokotonowa, 2x 5¼" głośniki niskotonowe z bi-laminowanego papieru
 • typ obudowy: tylny port
 • dolna i górna granica -3dB: 77 Hz - 26,000 Hz
 • czułość (1 Watt @ 1 metr): 89dB SPL
 • całkowita charakterystyka częstotliwościowa: 55 Hz - 40,000 Hz
 • zalecana moc wzmacniacza na kanał: 30 watów - 200 watów
 • częstotliwość zwrotnicy głośnika wysokotonowego/średniotonowego: 2500 Hz
 • wejścia: pojedyncze niklowane 5-drożne zaciski
 • 5 lat gwarancji