Omnia Stream Mini DAC

  • Dodaj recenzję:
  • 23381
  • Producent: NuPrime
  • 1 725,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

NuPrime Omnia Stream Mini DAC to wielopokojowy odbiornik strumieniowy obsługujący Wi-Fi 24-bit/192kHz i strumieniowanie Bluetooth. Jego wszechstronność i łatwość użytkowania sprawiają, że jest to doskonały wybór zarówno dla melomanów, jak i entuzjastów dźwięku, ponieważ oferuje szybkie i proste przesyłanie strumieniowe z usług online (Amazon Music, Qobuz, Spotify, Tidal, TuneIn, iHeartRadio, Napster, QQ Music i inne ) i sieciowej pamięci masowej (DLNA NAS) do głośników z zasilaniem audiofilskim.

 

Cechy:

 

Wyjście: koncentryczne (24bit/192kHz), analogowe RCA, port cyfrowy NuPrime (S/PDIF)
Wi-Fi 24-bit/192kHz ((wbudowana antena rurkowa)) i przesyłanie strumieniowe Bluetooth (tylko odbiór) **
Obsługa przesyłania strumieniowego w wielu pomieszczeniach do 8 stref
Obsługuje wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego online (iHeartRadio, Qobuz, QQ Music, Spotify*, TIDAL*, TuneIn), sieciowe DLNA i strumieniowanie AirPlay 2
Konserwacja i aktualizacja oprogramowania układowego online
Zasilanie: 5V DC (standardowa ładowarka USB 5V lub podłączenie do portu cyfrowego NuPrime)
* Obsługiwane są Spotify Connect i TIDAL Connect.
** Urządzenia mobilne mogą przesyłać strumieniowo muzykę Bluetooth do przetwornika DAC Omnia Stream Mini, ale nie mogą przesyłać strumieniowo do słuchawek Bluetooth.

 

 

Zainstaluj NuPrime Omnia Receiver ze sklepu Google Play lub Apple Store

 

Co to jest Linkplay?

Linkplay zapewnia moduł, który zarządza protokołem przesyłania strumieniowego, komunikacją między urządzeniami i routingiem danych w konfiguracjach ponownego przesyłania strumieniowego i multi-room. Produkty korzystające z modułu LinkPlay mogą mieć znaczne różnice w funkcjach i wydajności, ponieważ LinkPlay jest modułem poziomu komunikacji. Ogólnie rzecz biorąc, produkty kompatybilne z LinkPlay mogą być używane razem jako system. Częściowa lista produktów kompatybilnych z LinkPlay znajduje się tutaj: https://www.linkplay.com/products-powered-by-linkplay

Klienci Nuprime mogą mieszać i dopasowywać produkty, aby zmaksymalizować wydajność (tylko z komponentami Nuprime) lub wygodę (streamer Nuprime z kompatybilnymi głośnikami).

Oprogramowanie sprzętowe urządzeń strumieniowych NuPrime można aktualizować bezprzewodowo za pomocą aplikacji Omnia Receiver.

 

Kontrolowanie wielu strumieni Mini oraz przesyłanie strumieniowe

 

Każdy Stream Mini jest niezależnie kontrolowany przez aplikację Omnia Receiver i można do niego uzyskać dostęp z listy urządzeń. Możesz przypisać różne nazwy do każdego odbiornika, wybrać utwory, które odtwarza każdy z nich, a nawet pogrupować je, aby odtwarzać tę samą muzykę. Aby pogrupować urządzenia, naciśnij i przytrzymaj ikonę urządzenia i przeciągnij w kierunku innego urządzenia lub istniejącej grupy.

 

 

 

Gdy zgrupowanych jest wiele urządzeń, pierwsze urządzenie w grupie działa jako urządzenie główne źródła muzyki.
Ponowne przesyłanie strumieniowe ma miejsce, gdy urządzenie główne odbiera muzykę z wejścia Bluetooth, analogowego lub optycznego i przesyła strumieniowo do wszystkich innych odbiorników w grupie.