Myjka do płyt winylowych Pro-Ject VC-S2 Alu

  • Dodaj recenzję:
  • 20873
  • Producent: Pro-Ject
  • 2 199,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

Myjka do płyt winylowych Pro-Ject VC-S2 Alu

Dobry stan płyty winylowej jest połową sukceu dobrego brzmienia. Aby płyta cieszyła nas dobrym brzmieniem należy ją odpowiednio przychowywać, eksploatować na prawidłowo ustawionym gramofonie oraz dbać na stanpłyty pod względem jej czystości.

 

Specyfikacja:

-kompletny zestaw do czyszczenia płyt winylowych
-Odsysanie płynu czyszcącego z powierzchn i płyty
-Antystatyczny, ekologiczny płyn do czyszczenia
-Ochrona labela płyty za sprawą wodoszczelnej o słonki
-Zawiera szczotkę, płyn do mycia płyt
-Opcjonalnie można zastosować pokrywę
-szybkie czyszczenie już po 2 obrotach
-prędkość obrotowa jest prawie 3x większa niż w konkurencyjnych produktach, przy zachowaniu wysokiej jakości mycia płyty
-nowy typ docisku zabrania uszkodzeniu label płyty winylowej
-solidne metalowe ramię myjki jest stabilne mechanicznie (bez sprężyn)
-duży pojemnik (2.5l) na zużyty płyn czyszczący można bardzo łatwy sposób opróżnić
-ekologiczny koncentrat czyszczący jest bezwzględny dla kurzu oraz zabrudzeń powierzchni płyty.

O marce :

Pro-Ject Audio Systems jest firmą austriacką, założoną w Wiedniu w roku 1990. Jej głównym celem jest produkcja sprzętu Hi-Fi o wyjątkowej jakości dźwięku w jak najlepszej cenie.
Popyt po prostej, ale dobrze wykonanej konstrukcji gramofonu, był i nie ustawał. Melomani nadal poszukiwali gramofonów aby móc odtworzyć swoje kolekcje płyt. Płyta winylowa nadal dostarcza tego czego często brak w wypadku odtwarzania z płyty CD – emocje, dynamikę i to coś co często trudno wytłumaczyć – kultury analogowej – wyciszenia, uspokojenia – prawdziwego obrzędu. Było tylko kwestią czasu, zanim rynek analogowy znów dozna ożywienia.
Najważniejszą zasadą konstrukcji Pro-Ject było, jest i będzie dostarczyć najlepszą jakość dźwięku w najrozsądniejszej cenie. Klasyczne technologie i użyte wysokiej jakości materiały, bez zbędnych luksusowych elementów połączone są w proste ale atrakcyjne i mechaniczne poprawne konstrukcje.
Gramofony oraz akcesoria Pro-Ject oferują najlepszą jakość dźwięku w każdym poziomie cenowym. Nie tylko stosunek jakości do ceny, ale długoterminowa gwarancja niezawodności wraz z łatwą obsługą to są podstawowe walory, cenione po całym świecie.
Wszystkie produkty Pro-Ject są produkowane na terenie Unii Europejskiej. Zakłady produkcyjne w Republice Czeskiej oraz na Słowacji w oparciu o specjalistów, są w stanie produkować duże serie ilościowe zgodnie ze standardem ISO 9001. Obojętnie czy popatrzymy na śrubkę, czy talerz gramofonu, ramiona itp. są one wykonane w naszych własnych fabrykach, które zatrudniają ponad 300 osób. Korzyści z "Made in Europe" w porównaniu do produkcji w krajach Dalekiego Wschodu są oczywiste: niezawodna komunikacja między partnerami europejskimi, najwyższe standardy jakości za sprawą przeszkolonego personelu, dostępność logistyczna (krótkie odległości) co łączy się z małym obciążeniem środowiska naturalnego.
Dziś Pro-Ject należy do największych producentów gramofonów analogowych rangi hi-fi, oferuje szeroką gamę produktów "budżetowych" oraz bardziej zaawansowanych.