Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Multiroom 1 strefa Monitor Audio C2M-T2X Stereo Creator / WiiM AMP DARK GRAY 60 W na kanał przy 8 omach i aż 120 W na kanał przy 4 omach. Bezproblemowe odtwarzanie dźwięku w trybie Multiroom.

  • 3 789,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Zestaw: 

1 X Wzmacniacz  WiiM AMP DARK GRAY 60 W

 + 1 x Głośnik stereo  Monitor Audio C2M-T2X Stereo Creator

 

 

"Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i przemyślenia możliwości dostosowania jej do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy również do darmowej konsultacji, abyśmy mogli razem znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania dodatkowych informacji."

 

 

Przesyłaj strumieniowo 

 

Usprawnij eksplorację dźwiękową dzięki aplikacji WiiM Home. Pożegnaj się z przeskakiwaniem po aplikacjach; ten interfejs all-in-one łączy Cię z mnóstwem popularnych usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Spotify, iHeartRadio, Tidal, Amazon Music, Qobuz, Napster, Pandora, TuneIn, Deezer i inne.

 

 


 

 

Nie daj się zwieść jego kompaktowej konstrukcji – wzmacniacz ten zapewnia 60 W na kanał przy 8 omach i aż 120 W na kanał przy 4 omach. Niezależnie od tego, czy masz głośniki podstawkowe, podłogowe czy instalacyjne, WiiM Amp zasili je wszystkie. Bezproblemowo podłącz swój telewizor lub gramofon, aby cieszyć się niezrównaną wiernością dźwięku, która przeniesie Twoje wrażenia słuchowe na nowy poziom.

 

 

 

 

 

Aplikacja sterująca

 

Ogarnij swój świat audio dzięki aplikacji WiiM Home. Przesyłaj strumieniowo z najlepszych serwisów muzycznych i zarządzaj swoim systemem bez wysiłku, pomiędzy pomieszczeniami. Ustaw głośność, synchronizuj głośniki, zapisuj ulubione, ustawiaj alarmy i dostosowuj ustawienia – wszystko w jednym miejscu. Wolisz swoją aplikację muzyczną? Nie ma problemu, graj bezpośrednio z niej. Ponadto możesz korzystać z poleceń głosowych bez użycia rąk. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Alexy, Asystenta Google czy Siri, sterowanie jest na wyciągnięcie ręki, nawet za pomocą dołączonego pilota głosowego.

 

 

 

Podłącz do TV

 

 

Podnieś jakość domowej rozrywki z pomocą wzmacniacza WiiM - bez wysiłku dzięki złączu HDMI z ARC. Podłącz telewizor i zanurz się w bogatym dźwięku stereo podczas oglądania programów, filmów, koncertów czy gier wideo. Pragniesz dodatkowej mocy - więcej basu? Po prostu dodaj aktywny subwoofer, aby uzyskać kinowy poziom dźwięku. Przy minimalnej wymaganej konfiguracji, WiiM Amp oferuje płynnie zintegrowany system AV, który zamieni Twój salon w pomieszczenie kina domowego.

 

 

 

 

 

 

Multiroom

 

Bezproblemowe odtwarzanie dźwięku w trybie Multiroom. Stwórz bezprzewodowy, ujednolicony system dźwiękowy multiroom z obecnymi głośnikami AirPlay 2, Amazon Echo, Google Home i innymi urządzeniami marki WiiM. Z łatwością wypełnij każdy pokój ulubioną muzyką.

 

 

 

 

 

24 bity/192 kHz 

 

 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości, odtwarzanie bez przerw. Przesyłaj strumieniowo krystalicznie czystą muzykę w rozdzielczości do 24 bitów/192 kHz. Ciesz się muzyką bez przerw i doświadcz najwyższej jakości dźwięku. Wiim Amp kompatybilny jest z platformami wysokiej rozdzielczości, takimi jak Amazon Music Ultra HD, TIDAL, Qobuz czy Twoją własną biblioteką muzyczną.

 

 

 

 

 

Sterowanie

 

Opanuj swój wszechświat audio dzięki aplikacji WiiM Home. Przesyłaj strumieniowo z najlepszych usług muzycznych i zarządzaj swoim systemem bez wysiłku, pokój po pokoju. Dostosuj głośność, zsynchronizuj głośniki, zapisz ulubione, ustaw alarmy i dostosuj ustawienia - wszystko w jednym miejscu. Wolisz swoją aplikację muzyczną? Nie ma problemu, graj prosto z niego. Dodatkowo, idź bez użycia rąk z poleceniami głosowymi. Niezależnie od tego, czy używasz Alexy, Asystenta Google, czy Siri, sterowanie jest tylko o słowo, nawet z dołączonym pilotem głosowym

 

 

Dane techniczne:

 

Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz oraz Bluetooth 5.1
Moc wyjściowa 2 x 60W (8 Ohm), 2 x 120W (4 Ohm)
Sieć 802.11 b/g/n/ac, dwuzakresowe Wi-Fi 2.4 GHz i 5 GHz; 10/100M Ethernet
Wspierane formaty MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG, AIFF
Streaming
AirPlay 2, Chromecast Audio, WiFi Multiroom Streamer, Roon Ready, kompatybilny z Alexa, Siri, Google Assistant, Stream Hi-Res Audio firmy Spotify, Amazon Music, Tidal i inne
Wejścia cyfrowe
HDMI (z ARC), optyczne toslink , USB-A
Wejścia analogowe
Line in RCA stereo
Wyjścia audio
SUB out
Korekta dźwięku
Equalizer (sterowanie z aplikacji)
Waga 1.84 kg
Wymiary 190 x 190 x 63 mm
Akcesoria w zestawie
Przewód USB A-C (do zasilania 5V/1,5A), kabel RCA - RCA, kabel optyczny toslink, kabel HDMI, instrukcja obsługi, pilot

 

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń już teraz! Nasz zespół ekspertów czeka na Twoje pytania i chętnie udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji.

 

 

 Monitor Audio Seria Creator — modele sufitowe

 

Ten średniej wielkości model sufitowy z poziomu 2. jest modelem dwudrożnym, który może być wykorzystany do muzyki lub w kinie domowym do pracy di- lub bi-polowej Wycięcie ma średnicę 212 mm, a głośnik wyposażony jest w rewolucyjne, opatentowane złącze dla kabla głośnikowego Quick-Link oraz Tri-Grip II do szybkiej, prostej, niezawodnej i mocnej instalacji.

 

 

 

 

Najważniejsze cechy

 


Idealny do ekonomicznych instalacji, gdzie wymagana jest prostota produktu i solidne parametry akustyczne
Przełączana konstrukcja dla trzech trybów
Budowa dwudrożna
Dwa głośniki wysokotonowe 25 mm C-CAM z UD Waveguide II, zapewniający realistyczny dźwięk
Głośnik nisko-średniotonowy 178 mm RST II zapewniający czysty średni zakres i pełny bas
Opatentowane złącze dla kabla głośnikowego Quik-Link do szybszej instalacji
Tri-Grip II dla łatwego i bezpiecznego montażu

 

 

Idealny zarówno do muzyki, jak i filmów, średniej wielkości C2M-T2X do montażu sufitowego poziomu 2. umożliwia użytkownikowi przełączanie między trybem muzycznym w celu uzyskania szerokiego rozproszenia a trybem filmowym w celu uzyskania efektów przestrzennych. Jest to model dwudrożny z głośnikiem nisko-średniotonowym RST II i dwoma głośnikami wysokotonowymi C-CAM.

C2M-T2X ma trzy tryby:

Cinema Mono FX (Di-Pole, głośniki wysokotonowe w przeciwfazie)
Mono Wide Dispersion (Bi-Pole, głośniki wysokotonowe w fazie)
Pojedynczy głośnik stereo (dwa zaciski akceptujące podłączenie do dwóch oddzielnych kanałów wzmacniacza)
C2M-T2X idealnie nadaje się do zastosowania w tylnych kanałach surround, w korytarzach lub dużych przestrzeniach, gdzie wymagany jest maksymalny zasięg, oraz w niewielkich obszarach, gdzie nie ma miejsca na zmieszczenie dwóch głośników.

Opcjonalna maskownica kwadratowa lub premium może być zastosowana do tego modelu.

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

Budowa Dwudrożna
Kanały 1 (Mono) 2 (Stereo)
Pasmo przenoszenia, zainstalowany (-6 dB) 35 Hz – 30 kHz​
Impedancja nominalna 4 Ω (Mono) 8 Ω (Stereo)
Impedancja minimalna (20 Hz do 20 kHz) 3,4 Ω (15 kHz, Mono) 6,8 Ω (15 kHz, Stereo)
Czułość (2,83 Vrms przy 1 m, zainstalowany) 86 dB
Maksymalny szczytowy SPL* (pojedynczy głośnik, 1 m ważony Z) (Mono) 114 dB
Moc maksymalna (RMS przy impedancji nominalnej, szum różowy ze współczynnikiem szczytu 6 dB) 150 W (Mono) 2 x 75 W (Stereo)
Zalecana moc wzmacniacza (RMS przy 8 Ω, sygnał muzyczny) 40-150 W (Mono) 2 x 75 W (Stereo)
Przetworniki
Niskotonowy 1 x 7" RST II z dwoma cewkami
Wysokotonowy 2 x 25 mm C-CAM
Częstotliwość podziału LF/HF: 2.25 kHz
Głębokość montażowa 99 mm
Średnica wyciętego otworu 212 mm
Wymiary zewnętrzne (z maskownicą, wys. x szer. x gł.)) 242 x 242 x 103​ mm
Waga (szt.) 2.1 kg
Wspornik konstrukcyjny CM-B
Wykończenie obudowy
Czarny matowy & pomarańczowy
Sprzedawane Pojedynczo
Corner Switch Wł/Wył
HF Switch - /0/ +
Music/Movie Switch
Music/Movie
Mono/Stereo Switch
Mono/Stereo

 

Dodatkowe akcesoria:

 

CSM-BOX

Obudowa CSM-BOX jest wykonana z MDF, co pozwala na instalowanie w suficie głośników z serii Creator Series, Basics i All Weather CI.

 

Obudowa CSM-BOX jest dostępna z mały i średni (zamocowany) adapterem pierścieniowym, które można zdemontować.

Głośników kompatybilnych - C1S, C2S, C1M, C2M, C2M-TX, C2M-CP, CSS230, C3M, C165, AWC265, AWC265-T2

 

 

 

CM-SGW Maskownice kwadratoweZaprojektowane z myślą o współczesnej stylistyce wnętrza nasze alternatywne, kwadratowe maskownice są dostępne dla Seria Creator głośników sufitowych, które podano poniżej.

C1M C2M C2M-T2X C2M-CP C3M CSS230 C165

 

 

Premia Maskownice okrągłe

Powierzchnia każdej pięknie zaprojektowanej maskownicy CI Premium ma sześciokątny wzór, który rozprasza się w przy krawędzi, tworząc subtelny efekt dekoracyjny, jednocześnie umożliwiając uzyskanie optymalnego dźwięku z głośnika.

 

Wykonana z namagnesowanej stali nierdzewnej, maskownica Premium oferuje możliwość błyskawicznego montażu.

Każda maskownica Premium została chemicznie wytrawiona, aby uzyskać powierzchnię z sześciokątnym wzorem i logo, która jest drobno szczotkowana. Następnie nakłada się trwałą powłokę PVD o wysokiej jakości (Physical Vapor Deposition), aby uzyskać eleganckie satynowe metalowe wykończenie. Na samym końcu logo wypełniane jest farbą w kolorze czarnym, co nadaje mu charakterystyczny wygląd.

Maskownice CI Premium zostały zaprojektowane by dzięki nim głośniki instalacyjne Monitor Audio czarowały stylem i elegancją.