Monitor Audio WSS430 Głośnik instalacyjny ścienny

  • Dodaj recenzję:
  • 15779
  • Producent: Monitor Audio
  • 2 190,00 zł
  • Oblicz

Monitor Audio WSS430 Głośnik instalacyjny ścienny

WSS430 zachowuje niesamowicie płaski profil pozostałych dwóch modeli z tej serii – wszystkie mają identyczne wymiary – ale oferuje najlepszy dźwięk, zawdzięczając go założeniom i technologiom wypracowanym dla flagowej serii Platinum II.

 

 

Topowy model WSS430 wyposażony jest w wyprofilowane membrany C-CAM, dające sztywność i wytrzymałość – podstawowe wymogi, jeśli myślimy o niskich zniekształceniach. Duża siła magnesów neodymowych i większa średnica cewek dają niesamowitą siłę napędową dla membran, małe rozproszenie pola magnetycznego i niski profil. System magnetyczny został zbudowany według założeń ‘under-hung’, czyli z krótszą cewką i dłuższą szczeliną magnetyczną, dzięki czemu cewka zawsze znajduje się w pełnym polu magnetycznym, redukując tym samym zniekształcenia i poprawiając odporność na przeciążenia.

 

 

Mimo głębokości zaledwie 50 mm w kolumnach WSS430 sporo się dzieje. Przetwornik wysokotonowy MPD – także z serii Platinum II – to niewiarygodnie niskie zniekształcenia, czyste wysokie tony i pasmo przenoszenia do 50 kHz. Zdejmijmy magnetycznie mocowane maskownice i będziemy mogli przekręcić głośnik wysokotonowy tak, aby uzyskać jak najlepsze rozproszenie dźwięku, kiedy kolumny są zamocowane w poziomie.

 

Główne cechy

Trzy poziomy: dobry, lepszy i najlepszy
Superpłytki profil – 50 mm (2"), pasujący do 2” wnęk ściennych
Możliwość montażu pionowego i poziomego – pasują do ścian z 14" rozstawem profili montażowych
Elegancki, smukły profil o wymiarach 385 x 140 mm
Trzy głośniki nisko-średniotonowe z najważniejszymi technologiami Monitor Audio – MMP II, C-CAM i profilowanymi membranami
25 mm, złocona kopułka wysokotonowa  zastosowana w modelach WSS130 i WSS230. WSS430 korzysta z przetwornika MPD stosowanego w serii Platinum
Wysokiej klasy elementy w zwrotnicy – wybrane ze względu na najlepszy dźwięk
Magnetycznie mocowane maskownice bezramkowe – dyskretne, wytrzymałe i łatwe w serwisowaniu
Opatentowany system montażu typu „tri-grip” –  łatwy i pewny montaż
Złocone zaciski sprężynkowe – łatwe do podłączenia i solidne
Malowane maskownice – łatwość we wpasowaniu się w dowolne wnętrze
WSS430 obracany głośnik wysokotonowy – optymalne rozproszenie dźwięku w montażu poziomym
Ramka montażowa WB3 (ciemnoniebieska)