Monitor Audio IMS-4, IA60-2 Zestaw mutiroom 6 stref

  • Dodaj recenzję:
  • 22913
  • Producent: Monitor Audio
  • 16 000,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Strefowy odtwarzacz plików audio. Dzięki BluOS może przesyłać strumieniowo sygnał audio do czterech oddzielnych stref. Aplikacja BluOS Controller oferuje wyjątkową elastyczność sterowania, w tym łatwy dostęp do bibliotek muzycznych i transmisje strumieniowe z serwisów muzycznych, którymi można sterować głosem. BluOS umożliwia strumieniowe przesyłanie bezstratnej muzyki do 24 bitów i 192 kHz do każdego pomieszczenia w sieci domowej.

 

 

Dostęp do aplikacji BluOS lub innych, dostępnych na rynku, systemów sterowania pozwala na zintegrowanie wielu streamerów muzycznych IMS-4 z innymi urządzeniami BluOS. Dzięki temu możemy uzyskać dostęp do 64 stref, przy czym wszystkie strefy mogą być odtwarzane razem, w doskonałej synchronizacji, lub możemy przesyłać jednocześnie różne strumienie do oddzielnych stref.

 

 

 

Wyjątkowa konstrukcja streamera muzycznego IMS-4 pozwala na łatwe włączenie go do dowolnego, także niestandardowego, projektu instalacyjnego. A jego wąska obudowa zapewnia, że zajmuje zaledwie 1U miejsca w szafie.

BluOS pozwala IMS-4 na bezstratne strumieniowanie muzyki w jakości do 24 bitów i 192 kHz do 4 stref w sieci domowej. Dostęp do aplikacji lub jednego z wielu obsługiwanych zintegrowanych systemów sterowania umożliwia połączenie wielu streamerów IMS-4, co daje do 64 stref, przy czym każda strefa może grać razem w idealnej synchronizacji. Może także jednocześnie odtwarzać różne strumienie w oddzielnych strefach.

 

 

 

IMS-4 ma dostęp do milionów nagrań Master Quality Authentified (MQA) przy użyciu technologii BluOS, aby umożliwić odtwarzanie muzyki dokładnie tak, jak chciał tego artysta, w dowolnym miejscu w domu.

IMS-4 powinien współpracować ze wzmacniaczem instalacyjnym, takim jak nasz IA150-8C. IMS-4 można zintegrować z systemami Crestron, Control4 i RTI. Jest on kompatybilny z innymi urządzeniami obsługującymi BluOS.

 

 

 

Wejścia analogowe i cyfrowe umożliwiają dodanie dekodera telewizji kablowej lub innych źródeł oraz udostępnienie ich w każdej strefie. IMS-4 zawiera nawet przerwanie systemowe pozwalające na usłyszenie dzwonków do drzwi i alarmów pożarowych.

Współpracuje z BluOs, Apple AirPlay 2, systemami Control 4, Crestron i Remote Technologies Incorporated (RTI).

 

 

 

Dane techniczne:

Kontrola IP BluOSTM
Liczba kanałów/stref 4 strefy

Stosunek sygnał/szum (S:N Ratio) 110 dBA

Obsługiwane usługi sieciowe
Custom Channels, Sound Machine, QSIC, Spotify Connect, Tidal Connect, Amazon, Qobuz, Napster, Deezer, LiveXLive, Idagio, nugs.net, KKBox, Bugs!, DMH

Obsługiwane systemy operacyjne
Microsoft Windows 7 SP1 lub nowsze, Apple MacintoshOSX 10.7.5 lub nowszy

Wspierane formaty AirPlay
MP3, AAC, WMA, WMA-L, OGG Vorbis, FLAC, ALAC,WAV, AIFF, MQA, HRA

Obsługiwane systemy operacyjne
Microsoft Windows 7 SP1 lub nowsze, Apple MacintoshOSX 10.7.5 lub nowszy

Darmowe radia internetowe
TuneIn Radio, iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise, Radio.com

Partnerzy
Control4, RTI, Crestron, URC, roon, ELAN

Port IP
TCP/IP (RJ-45 10/1000 Base T)

Wejścia
Analogowe - RCA Stereo
Cyfrowe SPDIF - Optyczne (TOSLINK)
USB - Typ A (dysksformatowany w FAT32)

Wejścia
Analogowe - RCA Stereo
Cyfrowe SPDIF - Optyczne (TOSLINK)
USB - Typ A (dysksformatowany w FAT32)

Wyjścia
Analogowe - 4 x RCA Stereo
Cyfrowe SPDIF - 4 x Optyczne (TOSLINK) 4 x koaksjalne

Interfejs użytkownika
Darmowe aplikacje na Androida, iOS, Windows sądostępne w odpowiednich dla danego systemu sklepachz aplikacjami

Wysokość racka 1U

Wymiary (bez nóżek) (wys. x szer. x gł.) 43.1 x 438 x 236.1 mm

 

 

Monitor Audio IAIA60-12 wzmacniacz instalacyjny, 6 stref stereofonicznych 

 

 

Pochodzący z naszej linii wzmacniaczy dystrybucyjnych, skrupulatnie zaprojektowanych, aby zadowolić klienta i instalatora, wzmacniacz IA60-12 może zasilać do 12 kanałów (sześciu par stereo), umożliwiając konfiguracje z 1, 2, 3, 4, 5, 6 lub 12 kanałami. Wykorzystaliśmy moduły wzmacniaczy Hypex, umieściliśmy je w obudowach o wysokości 2U, na froncie dodaliśmy przełącznik zasilania, a wejście wyzwalacza/triggera (- 3 - 30 V AC lub DC) dostarcza sygnał do dodatkowych wzmacniaczy lub innego sprzętu.

Ten model oferuje wejścia Buss i wyjścia Loop A/B - wyjścia pętli (Loop) nie są buforowane, co oznacza, że maksymalna liczba wzmacniaczy, które mogą być zapętlone razem, zależy od możliwości wyjściowych komponentu źródłowego. Moc rzędu 60 watów na kanał dla 4 Ω oferowana przez IA60-12 daje możliwość realizacji każdego projektu.

 

Dane techniczne:

 

Ilość kanałów 12 (6 par stereo)
Moc (W / kanał) | 4 Ω 60 W

Moc (W / kanał) | zmostkowany (8 Ω) 100 W (6 kanałów)

Impedancja wejściowa 20 K ohms

Maksymalne napięcie wejściowe  2.9 V

Impedancja wyjściowa (Loop RCA) 600 ohms

Wymiary (w tym stopy (szer. X głęb. X gł.)) 97.2 x 438 x 427 mm

Pasmo przenoszenia 5 Hz – 50 kHz