Marantz CINEMA 70S Płaski amplituner kina domowego z Alexa, AirPlay i HEOS biały

  • Dodaj recenzję:
  • 23749
  • Producent: Marantz

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: Dostępne!
  • 4 799,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Marantz CINEMA 70S Płaski amplituner kina domowego z Alexa, AirPlay i HEOS

 

SLIMLINE 7.2 KANAŁ | ODBIORNIK AV 50 W NA KANAŁ
Slimline 7.2-kanałowy wzmacniacz 50 W na kanał, Dolby Atmos, DTS:X i 8K Ultra HD oraz wbudowane strumieniowanie HEOS. CINEMA 70s wydaje się dyskretny, ale pozostaje bardzo wydajnym amplitunerem AV.

 

 

 

 

Niezrównana wydajność

 

Wciągająca przestrzenność, ciepłe i bogate brzmienie oraz realistyczna dynamika to legendarne znaki rozpoznawcze dźwięku Marantz.

 

 

 

 

Wiodąca technologia

 

CINEMA 70s zawiera najnowsze immersyjne formaty audio, wideo 8K, optymalizację pomieszczenia, przesyłanie strumieniowe i wiele innych technologii, aby uprościć i podnieść poziom przyjemności.

 

Znakomity, smukły design

 

Nowoczesna ekspresja ponadczasowych zasad projektowania, CINEMA 70s charakteryzuje się bardzo kompaktową, smukłą konstrukcją, kultowym iluminatorem Marantz i symetryczną konstrukcją.

 

Wydajność

 

Marantz Sound Master skrupulatnie dostrojony CINEMA 70s, aby uzyskać niesamowite osiągi dzięki starannemu doborowi części, aby stworzyć najbardziej muzyczny dźwięk w Twoim domu.

 

Styl

 

Doskonałość jest słyszana i widziana. Smukła konstrukcja CINEMA 70s to mniej niż połowa wysokości wielu odbiorników, ale konstrukcja pozostaje luksusowa, a każdy element jest starannie przemyślany.

 

Możliwość dostosowania

 

Starannie dobrane opcje łączności i możliwość precyzyjnego dostrajania pozwalają dostosować CINEMA 70s do swoich potrzeb.

 

 

Łatwy

 

Dołączone zdalne, dostępne elementy sterujące na panelu przednim oraz intuicyjny proces konfiguracji na ekranie sprawiają, że od razu poczujesz się jak doświadczony użytkownik.

 

 

 

 

Zgodność

 

Sześć wejść HDMI, a także wejścia cyfrowe, analogowe i gramofonowe oraz wyjścia głośnikowe i przedwzmacniacza zapewniają łączność z praktycznie dowolnymi innymi komponentami, jakie możesz mieć.

 

 

Możliwość rozbudowy

 

Rozbudowane opcje wejścia i wyjścia oraz potężny ekosystem oprogramowania sprawiają, że CINEMA 70s można łatwo aktualizować wraz z rozwojem kina domowego.

 

Właściwości:

 

CINEMA 70s umożliwia stworzenie kina domowego w przestrzeniach, w których sprzęt nie może zajmować dużo miejsca. Posiada wbudowany, legendarny wzmacniacz Marantz 7 x 50 W, sześć wejść HDMI (trzy obsługujące 8K), platformę streamingową HEOS Built-In, korekcję akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ , Dolby Atmos i DTS:X, a także wiele wejść i wyjść, w tym wyjścia przedwzmacniacza dla wszystkich kanałów i dwóch subwooferów.

 

Wytwarzanie dźwięku na sposób Marantz to płynne połączenie sztuki i nauki, praktykowane przez rzemieślników, którzy balansują i dobierają komponenty indywidualnie pod kątem ich jakości brzmienia — to oni są Mistrzami Dźwięku. CINEMA 70s jest kompaktowym amplitunerem, ale głównym celem jest wysoka wydajność dźwięku. Charakterystyczne, ciepłe i dynamiczne brzmienie Marantz jest oczywiste już przy pierwszym odsłuchu. Integracja nowoczesnych cyfrowych technologii audio sprawia, że ​​ulubiona muzyka i filmowe ścieżki dźwiękowe są bogate w szczegóły i wciągające w centrum akcji.

 

Design Marantz jest ponadczasowo elegancki — jest wyrazem muzycznego pejzażu dźwiękowego, jaki tworzą nasze produkty. Filozofia równowagi i symetrii jest widoczna w naszym dźwięku i naszych projektach. Materiały premium są interpretowane i łączone dla każdego nowego utworu. Mając nieco ponad cztery cale wysokości, CINEMA 70s idealnie pasuje do kompaktowych mebli, co ułatwia umiejscowienie. Każdy szczegół został starannie zaprojektowany i dopracowany, od aluminiowej powierzchni sterującej i wycinanych diamentowo pokręteł po subtelnie teksturowany tylny panel pod spodem.

 

Twoje kino jest integralną częścią Twojego domu. Dlatego firma Marantz oferuje bogaty asortyment połączeń i opcji konfiguracji, dzięki którym CINEMA 70s stanie się Twoim idealnym amplitunerem AV. Dostrój swoje głośniki do perfekcji korzystając z dołączonego Audyssey MultEQ, dzięki czemu nawet wymagające przestrzenie akustyczne staną się idealnym środowiskiem odsłuchowym.

 

Chociaż amplituner CINEMA 70s może być wewnętrznie skomplikowany, codzienne użytkowanie i konfiguracja są banalnie proste. Dołączona skrócona instrukcja obsługi i procedura konfiguracji na ekranie ułatwiają prawidłowe podłączenie głośników i multimediów. Dołączony pilot z podświetleniem zapewnia dostęp do najczęściej używanych funkcji. Zaawansowana łączność HDMI pozwala używać pilota telewizora do kontroli zasilania i głośności. Uwzględniono obsługę wszystkich głównych protokołów automatyki domowej. CINEMA 70s współpracuje również z asystentami głosowymi, takimi jak Google, Alexa i Siri.

 

CINEMA 70s znajduje się w centrum wszechświata domowej rozrywki. Dostępnych jest sześć wejść HDMI, a trzy są kompatybilne z 8K. Źródła HD i 4K można przeskalować do 8K. Idealne połączenie tradycyjnych wejść analogowych i cyfrowych oraz kompatybilność z gramofonami sprawiają, że CINEMA 70s jest idealnym partnerem niezależnie od tego, jak zdecydujesz się słuchać.

 

Kino domowe to inwestycja we własną przyjemność i dobre samopoczucie. Dzięki rozbudowanej łączności i wysoce wydajnym podstawom technologicznym możesz dodawać nowe komponenty, aby rozwijać swój system przez wiele lat. 7.2 kanałowe wyjścia przedwzmacniacza zapewniają możliwości rozbudowy w miarę wzrostu ambicji audio.

 

 

Dane techniczne:

 

Liczba zasilanych kanałów: 7
Moc wyjściowa (8 Ohm, 20 Hz-20 kHz, 0.08% 2-kan. wysterowane): 50 W
Moc wyjściowa (8 Ohm, 20 Hz-20 kHz, 0.05% 2-kan. wysterowane): -
Moc wyjściowa (6 Ohm, 1 kHz, 0.7% 2-kan. wysterowane): 70 W
Moc wyjściowa (6 Ohm, 1 kHz, 10% 1-kan. wysterowany): 100 W
Topologia wzmacniacza: Klasa A/B
Technologie Surround:DTS: DTS HD Master, DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
Dolby: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music, Dolby Surround
HDMI Wej./Wyj: 6 / 1
Phono (MM)
Wielokanałowe wyjście przedwzmacniacza: 7.2
Całkowita liczba wejść HDMI / liczba obsługi 8K: 6 / 3
Obsługa HDCP2.3
Skalowanie HDMI (Upscaling): 1080P/4K do 8K
Kanał zwrotny audio eARC
Zakres dynamiczny wideo: HDR / HLG / Dolby Vision / HDR10+ / Dynamic HDR
HDMI Pass-Through w trybie gotowości
Audyssey MultEQ
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume
Formaty bezstratne: FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/31
Dźwięk DSD: 2.8 MHz / 5.6 MHz
Odtwarzanie bez przerw (Gapless): FLAC, WAV, ALAC, DSD
HEOS Multi-room i strumieniowanie
Strumieniowe przesyłanie dźwięku AirPlay: AirPlay2
Radio internetowe: TuneIn
Spotify: Spotify Connect
Pandora
SiriusXM
Inne usługi przesyłania strumieniowego: Amazon Music HD / Amazon Music / TIDAL / Deezer / Napster / Soundcloud / Mood Mix
Roon tested
Kompatybilność z asystentem głosowym: Alexa / Asystent głosowy Google / Apple HomePod
Pobór prądu (praca / czuwanie): 250 W / 0.2 W
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 442 x 384 x 109 mm
Waga (netto): 8.7 kg