LYNGDORF TDAI-3400 STRUMIENIOWE WZMACNIACZE ZINTEGROWANE Z ROOMPERFECT Moc wyjściowa: 2 x 400 W
  • Negocjuj cenę
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue
Lyngdorf TDAI-3400
Dostosuj swoją konfigurację i dźwięk
Podłączaj źródła audio i wideo
Wbudowany odtwarzacz multimedialny
Kontroluj procesor dźwięku TDAI-3400 za pomocą aplikacji
Aplikację „Lyngdorf Remote” można bezpłatnie pobrać zarówno dla systemu iOS, jak i Android.
Doskonały dźwięk dzięki funkcji RoomPerfect™
Lepszy dźwięk, większa elastyczność projektowania
Wyjątkowość systemu RoomPerfect™
Dane techniczne
Opis: 2-kanałowy wzmacniacz zintegrowany i procesor dźwięku
Moc wyjściowa: 2 x 400 W RMS dla 4 omów / 2 x 200 W RMS dla 8 omów
Maksymalny prąd wyjściowy: 40 A
Specyfikacja audio: pasmo przenoszenia: ±0,5 dB od 20 do 20 000 Hz, współczynnik zniekształceń harmonicznych (THD): 0,05% maks. od 20 do 20 000 Hz, THD-N dla 1 W/8 omów 0,04% / THD-N dla 1 W/4 omów 0,04%
Wejścia cyfrowe (asynchroniczne): 2 x cyfrowe koncentryczne (≤192kHz/24 bity), 1 x cyfrowe AES-EBU (≤192kHz/24 bity) 3 x cyfrowe optyczne (≤96kHz/24 bity), 2 x USB A, 1 x USB B (≤384kHz/32 bity + DXD / DSD64 / DSD128, dekodowanie MQA)
Wejścia analogowe: 2 x analogowe niesymetryczne RCA (maks. poziom: 4,0 V = 0 dBFS), 1 x wejście mikrofonowe do kalibracji RoomPerfect™
Moduł HDMI 2.1 (opcjonalny): 1 x wyjście HDMI / 2 x wejścia HDMI (PCM ≤192kHz/24 bity), eARC/ARC (PCM ≤192 kHz/24 bity), integracja CEC, obsługa HDMI 2.1b, HDCP 2.3
Wyjścia cyfrowe: 1 x cyfrowe koncentryczne (96 kHz/24 bity)
Wyjścia analogowe: 1 x analogowe wyjście niesymetryczne RCA, 1 x analogowe symetryczne wyjście XLR, 1 x wyjście słuchawkowe jack 3,5 mm