Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Kramer VIA Connect² Bezprzewodowe rozwiązanie do prezentacji treści, współpracy i konferencji

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24762
 • Producent: Kramer

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 6 999,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Dostępne
 • 7 299,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Bezprzewodowe rozwiązanie do prezentacji treści, współpracy i konferencji

 

Bezprzewodowe aplikacje do udostępniania treści i współpracy

Zoptymalizowany do wideokonferencji przy użyciu urządzeń peryferyjnych w pomieszczeniu

Lokalne przesyłanie strumieniowe wideo do dużych wyświetlaczy

Bezpośrednie uruchamianie aplikacji internetowych innych firm

Udostępnianie bezprzewodowe z Miracast™ i AirPlay™

Potężne funkcje bezpieczeństwa

Przełączone włączone wejście przewodowe

Scentralizowane zarządzanie i kontrola w chmurze

 

 

VIA Connect to inteligentna, bezpieczna, bezprzewodowa i przewodowa platforma do prezentacji i współpracy, która ułatwia wykonanie rzeczywistej pracy podczas spotkań i zajęć. W przypadku większości laptopów lub urządzeń mobilnych użytkownicy mogą przeglądać, edytować i komentować dokumenty w sesjach w czasie rzeczywistym.

 

Nowa VIA 4.0 Kramera jest o użytkowniku końcowym. Nowy interfejs użytkownika aplikacji VIA jest intuicyjny, przyjazny dla użytkownika i znacznie łatwiejszy w użyciu. VIA 4.0 umożliwia każdemu użytkownikowi, w tym gościom, łatwe i bezpieczne łączenie się i automatyczne rozłączanie po zakończeniu sesji.

 

Uczestnicy spotkania mogą wyświetlać lub przesyłać strumieniowo pełne, nieprzerwane wideo ze swojego urządzenia, a nawet odtwarzać filmy z YouTube® w pełnej liczbie klatek na sekundę. Maksymalnie czterech uczestników może udostępniać swoje ekrany jednocześnie na głównym wyświetlaczu za pomocą funkcji dublowania aplikacji VIA, dublowania iOS przez AirPlay™, dublowania Windows i Android przez Miracast™ lub dublowania ChromeBook. Rozmiary współdzielonego ekranu są automatycznie dostosowywane w zależności od ich odpowiedniego źródła i mogą być ręcznie zmieniane przez użytkownika w razie potrzeby.

 

Platforma może obsłużyć większość małych i średnich przestrzeni konferencyjnych i jest idealna do sal lekcyjnych i miejsc spotkań. VIA Connect jest super-kompaktowy (74x74mm) z elastycznością instalacji zarówno z wbudowaną łącznością Wi-Fi, jak i LAN i zawiera wiodące w branży szyfrowanie 1024-bitowe do bezpiecznego użytkowania w sieci wewnętrznej.

 

Certyfikacja bezpieczeństwa innej firmy.

 

Wbudowane izolowane Wi-Fi i LAN.

 

Szybka i niezawodna łączność bezprzewodowa - Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia użytkownikom urządzeń iOS™, Android™, Chromebook™, PC i Mac™ natychmiastowe połączenie z głównym wyświetlaczem. Anteny 2,4 GHz/5 GHz Wi-Fi i MIMO nawiązują i utrzymują szybkie i niezawodne połączenie.

 

Automatycznie zatrzymuje prezentację po wyjściu z pokoju.

 

Łączność Bez Klienta - Airplay, Miracast, Dołącz Przez Przeglądarkę.

Zoptymalizowany pod kątem wideokonferencji - funkcja sterownika urządzeń pokojowych umożliwia użytkownikom bezprzewodowe połączenie z profesjonalną kamerą i AV w ich przestrzeniach konferencyjnych w łatwy i natychmiast.

Widżet kalendarza na tapecie dla natychmiastowej łączności za pomocą jednego kliknięcia.

Aplikacje internetowe innych firm - Działaj bezpośrednio z urządzenia bez konieczności korzystania z aplikacji.

Potężna funkcja bezpieczeństwa - 802.1x uwierzytelnianie użytkownika, 1024-bitowe szyfrowanie, dynamiczny kod pokoju.

Wbudowane Wi-Fi i LAN.

Kompleksowa funkcjonalność współpracy - tablica, udostępnianie plików, widok głównego wyświetlacza, czat itp.

Wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe wideo - Obsługuje rozdzielczość do 4K@60Hz za pomocą funkcji multimedialnej aplikacji VIA.

Jednoczesne wyświetlanie - Czterech uczestników może jednocześnie prezentować treści na głównym wyświetlaczu.

Bezproblemowe przesyłanie strumieniowe wideo na żywo - Przesyłaj strumieniowo treści na żywo z sal konferencyjnych, sal lekcyjnych i studiów za pomocą RTMP/RTMPS na wszystkie wiodące platformy, takie jak YouTube™, Kaltura™, Panopto™ i inne.

Do 4K@60 Wejście przewodowe HDMI - Umożliwia okablowanie twarde, automatyczne przełączanie, do podłączenia komputera lub dowolnego urządzenia kompatybilnego z HDMI, kamery, odtwarzacza multimedialnego lub komputera obsługującego sygnały HDCP.

 

Bezprzewodowe USB - Obsługuje mikrofon, głośnik i kamerę.

 

Zarządzanie w chmurze - bezproblemowo kompatybilne z VIA Site Management (VSM).

Łatwa i elastyczna instalacja - Dzięki superkompaktowej obudowie można ją dyskretnie zainstalować z tyłu wyświetlacza, projektora lub prawie wszędzie.