Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Kramer C-U32/FF-3 USB 3.2, 0,9 M obraz 4K i dane + 60W ładowania

  • 152,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty

 

Rób więcej i dostarczaj więcej przez USB-C

 

Rodzina Kramer CONNECT USB-C obejmuje szeroką gamę unikalnych kabli USB-C, które oferują zwiększone możliwości i wydajność. Możesz zająć się najszerszym zakresem aplikacji i przypadków użycia za pomocą jednego rozwiązania dla wideo, danych, zasilania, ładowania i Ethernetu, z pełnym zaufaniem do jakości i niezawodności łączności.

 

 

Pełny dostęp do bogatego zestawu funkcji USB-C

 

Wykorzystaj w pełni łączność USB-C dzięki rozszerzonej rodzinie kabli, które w pełni pokrywają wszystkie funkcje i możliwości USB-C. Dzięki portfolio Kramer CONNECT USB-C możesz zająć się najszerszym zakresem przypadków użycia, konfiguracji i urządzeń. Wybierz spośród obszernego, wszechstronnego i zgodnego ze standardami portfolio połączeń USB-C, aby dopasować je do swoich potrzeb, budżetu i istniejącej infrastruktury.

 

Wszystkie funkcje USB-C na wszystkich odległościach

 

Wszystkie funkcje USB-C są dostępne na krótkich, średnich i długich dystansach. Obejmują one transmisję wideo 4K60 i danych 10 Gb/s, ładowanie do 60W, Ethernet przez USB-C i równoległe USB 2.0. Rodzina Kramer CONNECT USB-C obejmuje pasywne, aktywne i AOC (hybrydowe) kable o długości do 50 m, w zależności od typu kabla.

 

Możliwości, których potrzebujesz, gdzie ich potrzebujesz

 

Cokolwiek chcesz podłączyć, rozszerzyć lub dostosować, kable USB-C Kramer CONNECT zapewnią Ci ochronę. Funkcje są dostępne w wszechstronnej gamie podzbiorów, dzięki czemu płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Elastyczne zestawy narzędzi umożliwiają podłączenie dowolnej konfiguracji i mieszanki urządzeń, w dowolnej odległości, zapewniając łączność USB-C wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

 

 

Pełna łączność i kompatybilność

 

Z Kramer CONNECT USB-C, wszystko pasuje do siebie z łatwością. Nasze kable USB-C oferują łączność niezależną od dostawcy i są zgodne z globalnymi standardami ekosystemu łączności, takimi jak USB-IF, Google i Jabra. Łączymy pokolenia technologii, umożliwiając starsze i nowe produkty w tej samej sieci oraz pełną elastyczność BYOD.

 

Zablokowana łączność USB-C

 

 

Unikalny Kramer K-Lock utrzymuje wszystkie kable Kramer CONNECT USB-C mocno połączone. Minimalizuje wpływ długotrwałych sił rozciągających na podłączone kable i jest odporny na siłę ciągnącą 4X, zapobiegając przypadkowemu odłączeniu.

 

Całkowita niezawodność, po wyjęciu z pudełka

 

 

Produkty Kramer CONNECT USB-C po prostu działają, za każdym razem. Wszystkie zakłady produkcyjne i procesy spełniają najwyższe standardy jakości, a każda partia produkcyjna jest testowana pod kątem kompleksowej łączności. Wszystkie produkty AOC są testowane przy użyciu unikalnego procesu, który zapewnia, że wszelkie przypadki słabej intensywności światła są identyfikowane i naryfikowane. Dzięki dostawie w 100% prawidłowo działających produktów i wydłużonej przerwie między awariami (MTBF), możesz naprawdę połączyć się i zapomnieć.

 

Płynny transfer sygnału

 

Ekranowana struktura produktów Kramer CONNECT USB-C izoluje sygnały wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki czemu nasze rozwiązania są idealne do środowisk i aplikacji wrażliwych na EMI. Rozległe ekranowanie zapewnia, że sygnały pozostają wolne od zakłóceń i stabilne, nawet na duże odległości.

 

Najwyższej jakości materiały wewnątrz i na zewnątrz

 

Długotrwała niezawodność jest wbudowana w każdy produkt Kramer CONNECT USB-C. Wysokiej jakości miedź w kablach zapewnia niskie tłumienie sygnału, a niklowanie na złączach zapewnia wysoką odporność na korozję. Wszystkie materiały płaszczy kablowych zapewniają długotrwałą trwałość i są zgodne z najsurowszymi normami dotyczącymi palności i emisji gazów.

 

 

 

 

 

Jeden kabel, który rządzi nimi wszystkimi

 

 

Zmniejsz koszty, bałagan i złożoność dzięki jednemu kablowi, który robi to wszystko. W pełni zgodne i wykorzystujące wszystkie zalety standardu USB-C, kable Kramer CONNECT USB-C oferują uproszczoną obsługę podczas instalacji, konfiguracji, codziennego użytkowania i konserwacji.

 

Czysty i schludny blat

 

Dzięki jednemu kablowi do wszystkich połączeń użytkownicy mogą szybko rozpocząć spotkania, bez kłopotów. Infrastruktura pozostaje ukryta i oddzielona, dzięki czemu blat jest uporządkowany.

 

Zmniejszone koszty konfiguracji

 

 

Obejmując każdy realny scenariusz łączności USB-C i przypadek użycia, rozwiązania Kramer CONNECT USB-C sprawiają, że instalacje są prostsze i łatwiejsze. Umożliwiają one mniejszy zestawienie materiałów (BOM) oraz uproszczenie konserwacji i łagodzenia problemów.

 

Łączność dla różnych zastosowań i urządzeń

 

Kramer CONNET USB-C zapewnia jedną odpowiedź dla większości przypadków użycia audiowizualnego. Posiadanie tylko jednego nośnika dla wielu sygnałów upraszcza łączność użytkownika końcowego, jednocześnie maksymalizując zakres obsługiwanych aplikacji.

 

 

 

Uproszczone doświadczenie w każdym aspekcie łączności

 

Kable USB-C firmy Kramer oferują szeroki wybór funkcji i odległości oraz współpracują z dowolnymi urządzeniami i produktami łączności, umożliwiając zapewnienie łączności USB-C w dowolnym miejscu, w którym jest to potrzebne.

Dzięki Kramer CONNECT USB-C każdy może cieszyć się uproszczonym doświadczeniem w każdym aspekcie łączności, od instalacji i konfiguracji, przez codzienne użytkowanie, po bieżącą konserwację.