KEF Ci160TS Głośnik instalacyjny do zabudowy sufitowy

 • Dodaj recenzję:
 • 15775
 • Producent: KEF
 • Kod producenta: 637203212420
 • 1 230,00 zł
 • Oblicz

KEF Ci160TS Głośnik instalacyjny do zabudowy sufitowy

Chowaj głośniki nie głos

W przypadku muzyki i filmów sprzęt powinien bezbłędnie zapewniać dokładny, trójwymiarowy dźwięk– zadziwiająco czysty i uderzająco realistyczny, czyli taki którego oczekuje się od najlepszych tradycyjnych głośników. I to właśnie gwarantuje seria Ci.

Pasja firmy KEF w osiąganiu doskonałości akustycznej

widoczna jest w każdym modelu. Dzięki połączeniu radykalnie innowacyjnych rozwiązań technicznych ze złożonymi technologiami konstrukcyjnymi seria Ci osiąga to co uznawano kiedyś za niemożliwe - kompaktowe głośniki z instalacją dostosowaną do potrzeb klienta, które brzmią równie zniewalająco jak system hi-fi o jakości odpowiedniej dla audiofila, niezależnie od miejsca siedzenia.

Sprzęt ma nienaganny wygląd

bo mode Ci firmy KEF charakteryzuje uniwersalność zastosowań. Seria składa się zarówno z malutkich głośników o wielkości opraw oświetlenia punktowego montowanych na suficie jak i uruchamianych mechanicznie głośników do kin domowych wysokiej jakości, które przesuwają się w odpowiednie miejsce po dotknięciu przycisku. Każdy z nich można stosować w trudnych warunkach, takich jakie panują w łazienkach czy na łodziach.

Wszystkie głośniki firmy KEF są dźwiękowo dopasowane,

zatem każda kombinacja określona dla różnych obszarów słuchania będzie miała taką samą barwę dźwięku, zapewniając doskonale spójne studio.

Szybka, łatwa instalacja

to zaleta, którą zawsze doceniali instalatorzy serii Ci. Głośniki serii Ci można zamontować szybko, nawet nieposiadając specjalnych umiejętności. Wystarczy wykorzystać unikalne właściwości rozwiązań konstrukcyjnych firmy KEFP i przejść kilka prostych kroków. Zaraz po wycięciu otworu i poprowadzeniu kabla wybrany przez użytkownika obszar wypełni wspaniały, wysokiej jakości dźwięk.

Najważniejsze funkcje: 

 • Ultra niski profil głośnika niskotonowego z doskonałym rozszerzeniem basu
 • Wentylowany głośnik wysokotonowy z unikalnym ‘mandarynkowym’ falowodem dla naturalnego odtwarzania wysokich tonów i szerokie, równomierne rozproszenie
 • Sztywna płaska membrana dla czystości górnych basów i średnich tonów
 • Przystosowana do pokrycia farbą listwa Ultra-Thin Bezel (UTB) i kratka magnetyczna dla idealnego wkomponowania głośników w stylowe wnętrze
 • Szybki, uniwersalny montaż niemal na każdej powierzchni z kolankiem lub bezpośrednim mocowaniem za pomocą śrub Dane techniczne
Impedancja: 8 Ω
Skuteczność (2.83V/ 1m) 87 dB
Pasmo przenoszenia (±6dB) 110Hz - 24kHz
Częstotliwość cięcia zwrotnicy: 1.7kHz

Przetworniki:
LF
HF


115mm (4.5 in.) dual layer MF
25mm (1 in.) aluminium HF

Zalecana moc wzmacniacza: 10-100 W
Wymiary zewnętrzne:

222,8 x 222,8 x 41 mm

Wymiary montażowe (H x W): 194 x 194 mm

Głębokość montażu:

mniej niż 36 mm

Opcjonalna ramka:

RIF160R
Waga: 1 kg