Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

JBL Authentics 500 Przenośny inteligentny głośnik domowy w stylu retro, z łącznością Wi-Fi, Bluetooth i asystentami głosowymi

  • 2 899,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Przenośny inteligentny głośnik domowy w stylu retro, z łącznością Wi-Fi, Bluetooth i asystentami głosowymi

 

 

Stylistyka retro i muzyka Dolby Atmos

 

JBL Authentics 500 wypełni każdy pokój awangardowym dźwiękiem i efektownym stylem retro. Od maskownicy Quadrex po niestandardową, skóropodobną obudowę – głośnik jest inspirowany kultowymi projektami JBL z lat 70., dostosowanymi do potrzeb XXI wieku przy użyciu najnowszych technologii dźwięku i sterowania. Zanurz się w realistycznym dźwięku high-definition Dolby Atmos® Music dzięki aluminiowym głośnikom wysokotonowym Authentics 500 oraz opatentowanemu portowi bass-reflexu SlipStreamTM. Dzięki Google Assistance i Amazon Alexa możesz m. in. jednocześnie odtwarzać swoją ulubioną muzykę, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi wyłącznie za pomocą głosu.

 

 

 

 

Cechy i korzyści

 

Doskonały dźwięk i brzmienie dzięki Dolby Atmos® Music

 

270 watów 3,1-kanałowego dźwięku z wirtualnym systemem Dolby Atmos® zapewnia realistyczne wrażenia muzyczne, które sprawiają, że czujesz się, jak na koncercie na żywo – i to w pierwszym rzędzie. Trzy 2,5-milimetrowe głośniki wysokotonowe i trzy 2,75-calowe głośniki średniotonowe zapewniają tak wyraźny dźwięk, że każdy szczegół ulubionej piosenki brzmi zupełnie jak nowy, podczas gdy 6,5-calowy subwoofer skierowany w dół i opatentowany port bass-reflexu SlipStreamTM rozszerzają niskie tony na nowy poziom, który daje się faktycznie poczuć. Treści Dolby Atmos® Music są dostępne w kompatybilnych serwisach streamingowych w aplikacji JBL One.

 

Inspiracja stylem retro

 

JBL Authentics 500 to kultowy styl inspirowany klasycznymi projektami JBL, który zapewnia nieszablonowy wygląd każdemu pomieszczeniu, a ponadto z łatwością wypełnia nawet największą przestrzeń doskonałym dźwiękiem JBL. Wysokiej jakości aluminiowa rama głośnika, specjalnie zaprojektowana skóropodobna obudowa i maskownica Quadrex naprawdę pokazują uwagę, jaką poświęciliśmy każdemu szczegółowi wizualnemu, aż po specjalny wzór JBL otaczający głośnik niskotonowy.

 

Usługi strumieniowania muzyki przez wbudowane Wi-Fi

 

Doświadcz wszystkiego – od podcastów po radio internetowe – w zapierającym dech standardzie high definition. Możesz też strumieniować muzykę przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Chromecast built-inTM oraz Spotify Connect i wyjść z pokoju lub odebrać połączenie bez przerywania odtwarzania muzyki. Połączenie Wi-Fi zapewnia automatyczne aktualizacje oprogramowania i funkcji głośnika.

 

Asystenci głosowi* na jednym urządzeniu.

 

Asystent Google i Amazon Alexa są dostępne jednocześnie*. Daje to klientom maksymalną swobodę i wygodę sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi, korzystania z większej liczby usług strumieniowania muzyki oraz pomocy dowolnego asystenta – w dowolnym momencie za pomocą samego głosu.

 

Bezproblemowe parowanie Bluetooth

 

Bezproblemowo udostępniaj playlisty, parując JBL Authentics 500 z dowolnymi urządzeniami Bluetooth.

 

Intuicyjne sterowanie i aplikacja JBL One

 

Spersonalizuj dźwięk za pomocą intuicyjnych elementów sterujących, które dostosowują głośność oraz niskie i wysokie tony. Użyj Alexa lub Asystenta Google, aby sterować swoim urządzeniem za pomocą głosu. Możesz też użyć aplikacji JBL One, aby na jeszcze więcej sposobów dostosować korektor graficzny, ustawienia i znaleźć swoją ulubioną piosenkę za pomocą zintegrowanych usług muzycznych.

 

Odtwarzanie Multi-Room

 

Ustaw w domu kilka głośników JBL Authentics i przygotuj się na następną imprezę. Korzystając z aplikacji Google Home lub Amazon Alexa, możesz dostosować klimat w każdym pokoju, łącząc dwa lub więcej głośników z jedną listą odtwarzania i sprawiając, że każdy usłyszy tę samą piosenkę.

 

Automatyczna samoregulacja

 

Uzyskaj świetny dźwięk w dowolnym miejscu. Głośnik automatycznie kalibruje i optymalizuje wydajność dźwięku w każdej lokalizacji po każdym włączeniu.

 

Wykonane z tkanin pochodzących w 100% z recyklingu, tworzyw sztucznych pochodzących w 85% z recyklingu i w 50% z aluminium.


Głośnik Authentics 500 jest wykonany z tkaniny pochodzącej w 100% z recyklingu, tworzyw sztucznych pochodzących w 85% z recyklingu i w 50% z aluminium. Jest dostępny w tekturowym pudełku z certyfikatem FSC zadrukowanym atramentem sojowym.

 

Ogólne dane techniczne:

 

System dźwiękowy: 3.1 i Dolby Atmos Music

Zasilanie: 100 – 240 V AC, ~ 50/60 Hz

Całkowita moc wyjściowa głośników (maks. przy THD 1%): 270 W

Przetwornik: 3 x kopułka wysokotonowa Al 25 mm + 3 x głośnik średniotonowy 2,75” + głośnik niskotonowy 6,5”

Pobór mocy w sieciowym trybie czuwania: < 2,0 W

Temperatura pracy: 0–45°C

Parametry audio

Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 20 kHz (-6 dB)

Wejścia audio: 1 wejście audio, Bluetooth/Wi-Fi, Ethernet i USB (odtwarzanie przez USB jest dostępne w wersji amerykańskiej. W innych wersjach USB służy wyłącznie do celów serwisowych).

Specyfikacja USB

Port USB: Typ C

USB: 5 V DC, 1 A

Obsługiwany format plików: mp3, WAV Kodek MP3: MPEG 1 Layer 2/3, MPEG 2 Layer 3, MPEG 2.5 Layer 3

Częstotliwość próbkowania MP3: 16 – 48 kHz

Szybkość transmisji bitów MP3: 80–320 kpbs

Parametry sieci bezprzewodowej

Wersja Bluetooth: 5.3

Profil Bluetooth: A2DP 1,3.2, AVRCP 1,5

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2400–2483,5 MHz

Moc nadajnika Bluetooth: <17 dBm

Sieć Wi-Fi: IEEE 802,11 a/b/g/n/ac/ax (2,4/5 GHz)

Zakres częstotliwości nadajnika Wi-Fi 2,4 GHz: 2412–2472 MHz (częstotliwość 2,4 GHz dla pasma ISM, 11 kanałów w USA, 13 kanałów w Europie i innych lokalizacjach)

Moc nadajnika Wi-Fi 2,4 G: <20 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Wi-Fi 5 GHz: 5,15–5,35 GHz, 5,470–5,725 GHz, 5,725–5,825 GHz

Moc nadajnika Wi-Fi 5G: <23 dBm

Wymiary

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 447 x 240 x 255,7 mm

Waga: 7,8 kg

Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 515 x 322 x 315 mm

Waga opakowania: 11,4 kg