Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

JBL 4329P Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Roon, BT. Para Orzech

  • 18 999,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Wszechstronny system głośników JBL 4329P oferuje moc, strumieniowe przesyłanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości, wiele opcji łączności przewodowej i bezprzewodowej

oraz różnorodne wejścia analogowe i cyfrowe w jednym kompletnym rozwiązaniu.

 

 

 

 

 

WYKONANIE:

 

Duże, efektowne, stylowe monitory z rasową techniką JBL-a, w tym potężną tubą wysokotonową. Wzmacniacze impulsowe, nowoczesna elektronika cyfrowa. 


FUNKCJONALNOŚĆ:

 

Solidne wyposażenie klasycznej konstrukcji aktywnej (wejścia XLR), nowoczesne dodatki (wejście USB, wyjście subwooferowe), strumieniowanie Apple AirPlay,Google Chromecast i Roon. Łatwa obsługa, bez konieczności połączenia z siecią. 

 


PARAMETRY:

 

Charakterystyka zrównoważona z lekkim wyeksponowaniem średnich tonów, doskonałym rozpraszaniem wysokich i niską dolną częstotliwością graniczną (-6 dB przy 28 Hz). 

 


BRZMIENIE:

 

Potężne, gęste, ale też czyste i przejrzyste. Duża skala i kultura służą ożywieniu każdej muzyki i oswojeniu każdego nagrania.

 

 

 

 

JBL 4329P 

Nowy głośnik JBL 4329P to całkowicie autonomiczny, wzmocniony system głośnikowy, który łączy strumieniowe przesyłanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości z rozbudowanymi opcjami łączności przewodowej i bezprzewodowej, a opatentowane technologie akustyczne JBL zapewniają dźwięk z niesamowitą dokładnością i potężną dynamiką.

 

Zestaw 4329P składa się z dwóch kolumn, z których każda wyposażona jest w opatentowany 1-calowy przetwornik kompresyjny JBL 2409H, tubę High-Definition Imaging (HDI™) oraz 8-calowy głośnik niskotonowy JW200P-4 z czarną membraną z czystej pulpy celulozowej z odlewaną ramą. Każdy głośnik jest zasilany przez wzmacniacz o mocy 300 W, z czego 250 W jest dostarczane do głośnika niskotonowego, a 50 W do przetwornika kompresyjnego. Oba głośniki są precyzyjnie sterowane przez zaawansowany cyfrowy procesor sygnału (DSP), który zapewnia, że każdy przetwornik płynnie łączy się, tworząc dynamiczne i wciągające wrażenia słuchowe.

 

Zintegrowany silnik strumieniowania systemu głośników zapewnia zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe możliwości sieciowe audio za pośrednictwem wbudowanego Google Chromecast, Apple AirPlay 2 i Bluetooth 5.3 aptX ™ Adaptive audio. Przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej rozdzielczości 24 bity/192 kHz zapewnia najwyższą wierność odtwarzanej muzyki, a technologia MQA umożliwia odtwarzanie plików audio MQA z dźwiękiem oryginalnego nagrania głównego. Dla tych, którzy posiadają obszerne biblioteki muzyczne, 4329P będzie certyfikowany jako produkt kompatybilny z Roon.

 

Oprócz najwyższej jakości bezprzewodowego dźwięku, 4329P zapewnia szeroką gamę połączeń dla analogowych i cyfrowych źródeł fizycznych, w tym wejścia USB, optyczne i stereo 3,5 mm, a także profesjonalne wejście gramofonowe XLR / ¼ cala TRS do użytku z sygnałami zbalansowanymi lub niezbalansowanymi. Zestaw 4329P jest dostępny w wykończeniu z naturalnego drewna orzechowego lub czarnego.

 

Model 4329P jest następcą wielokrotnie nagradzanego monitora studyjnego 4305P – najmniejszego i pierwszego zasilanego modelu z tej serii. 4305P znalazł się na kilku listach "najlepszych w 2022 roku" ze względu na połączenie niesamowitej wydajności akustycznej, rozbudowanych opcji łączności, łatwości obsługi i unikalnej stylistyki monitora studyjnego. Model 4329P przenosi odsłuch na wyższy poziom dzięki zwiększonemu przetwornikowi kompresyjnemu, większemu 8-calowemu głośnikowi niskotonowemu i dwukrotnie większej mocy wzmacniacza w porównaniu do mniejszego brata. Te ulepszenia zapewniają bezwysiłkową dynamikę, potężne, głęboki bas i krystaliczną szczegółowość, która ujawni szczegóły, których nigdy wcześniej nie słyszało się w swoich ulubionych nagraniach. Wydajność 4329P rywalizuje ze znacznie większymi i znacznie droższymi kolumnami pasywnymi i robi to bez dodatkowej złożoności komponentów zewnętrznych.

 

 

„Dzięki wbudowanemu wzmocnieniu, procesorowi DSP, silnikowi strumieniowania oraz różnorodnym wejściom analogowym i cyfrowym – wszystko w jednym kompletnym systemie – kolumny 4329P Studio Monitor Powered Loudspeaker jest niezwykle wszechstronnym rozwiązaniem, które otwiera świat możliwości dla wszystkich miłośników muzyki" - powiedział Jim Garrett, starszy dyrektor ds. strategii i planowania produktów w HARMAN Luxury Audio. „Niezależnie od tego, czy chodzi o strumieniowanie w wysokiej rozdzielczości z ulubionej usługi, czy słuchanie fizycznych źródeł, takich jak gramofony i odtwarzacze CD, 4329P sprawia, że każdy może doświadczyć radości z muzyki dokładnie tak, jak chce”.

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 

Typ: System głośników typu bass-reflex z wbudowanym wzmocnieniem, procesorem DSP i łącznością bezprzewodową

Przetworniki niskotonowe: JW200P-4, 8-calowe (200 mm) woofery z czarną membraną papierową z odlewaną ramą

Przetworniki wysokotonowe: 2409H, 1-calowy (25 mm) Annular Ring, membrana Teonex® 

Przetworniki kompresyjne o zaawansowanej geometrii HDI™

Moc wzmacniacza: 

Łączna moc systemu: 600 W w klasie D

300 W RMS na głośnik (50W na HF Compression Driver + 250W na LF Woofer)

Rozdzielczość dźwięku: 

do 24 bitów, 192 kHz (połączenie Digital Link pomiędzy głośnikami)

do 24 bitów, 96 kHz (połączenie bezprzewodowe pomiędzy głośnikami)

Pasmo przenoszenia: 28 Hz - 25 kHz (-6 dB)

Częstotliwość zwrotnicy 1,675 Hz, Dyspersja 90° w poziomie x 60° w pionie (2 kHz do 15 kHz)

Sterowanie dźwiękiem: 

panel przedni: Głośność +/- i wybór źródła

Bluetooth 

Kompensacja granic (Flat / -3dB)

Wejścia bezprzewodowe: Strumieniowanie WiFi, Bluetooth 5.3

Wejścia przewodowe: 

Analogowe: XLR/¼" Combo i 3,5 mm stereo

Cyfrowe: Asynchroniczne USB-B i Toslink/Optical

Obsługiwane cyfrowe częstotliwości próbkowania (PCM 2CH)

Streaming & Local Media: 32kHz/44.1kHz/48kHz/88.2kHz/96kHz/176.4kHz/192kHz

SPDIF: Do 192kHz

USB-B: PCM 2-kanałowy, do 192kHz

Bluetooth: Do 48kHz, aptX Adaptive do 96kHz

Obsługiwane formaty muzyczne: AAC / AIFF / ALAC / DSD64 (do PCM) / FLAC / MP3 / MP4 / MQA /OGG / WAV / WMA

Subwoofer Output: Autosensing w/ Auto-engage of 80Hz High Pass Filter

Typ pilota: BTLE Wireless

Bluetooth Audio: Wersja 5.3

Profile Bluetooth: SPP (Serial Port Profile); A2DP (Advanced Audio Distribution Profile); AVRCP (Audio/Vido Remote Control Profile)

Obudowa: 

Konstrukcja typu bass-reflex z dwoma portami skierowanymi do przodu

¾" MDF satynowe wykończenie okleiną z drewna orzechowego lub czarne 

Maskownice: ciemnoniebieskie (z obudową orzechową) lub czarne (z czarną obudową) 

Akustycznie przezroczysta maskownica z tkaniny 

Wymiary głośnika netto z maskownicą: 515.5 mm x 320 mm x 322.4 mm

Waga głośnika netto: 

Primary: 15.7 kg 

Secondary: 15.6 kg

Jednostki miary wysyłki: Para

Wymiary brutto wysyłki: 650 mm x770 mm x 418 mm

Waga brutto wysyłki: 36.1 kg

Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 VAC (+/-10%), 50/60Hz

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowa opcja: Podstawy 990 zł