Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Focal Bundle 4.1 (4 x OD Sat 5 + 1 x OD Sub 12)

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 23806
  • Producent: Focal JM Lab


Focal przedstawia nowe produkty z serii LITTORA 200

 

24 października 2022 - Francuska ekspercka marka audio Focal prezentuje linię produktów przeznaczonych do odsłuchu w warunkach morskich, przybrzeżnych i wilgotnych: Littora 200. W ramach tej linii trzy produkty zostały specjalnie opracowane, aby wprowadzić dźwięk do przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody, tarasy, obszary basenowe, kuchnie na świeżym powietrzu i inne. OD Sat 5, OD Stone 8, OD Sub 12. Pięknie zaprojektowane, dyskretne i oferujące wyjątkowo wysoką jakość dźwięku, produkty te doskonale uzupełniają się pod względem estetycznym i dźwiękowym, tworząc bezkompromisowy system audio. Ich wszechstronność i łatwość integracji pozwalają na dopasowanie do każdej powierzchni, w dowolnym miejscu i przez imponująco długi czas.

 

 

 

 

TRZY PRODUKTY, KILKA OPCJI SYSTEMOWYCH

 

Głośnik OD Stone 8 to model o wyjątkowym wyglądzie, w kształcie "kamyka" i z eleganckimi wykończeniami; OD Sat 5 to dyskretny i wszechstronny głośnik dostarczany wraz z uchwytami do montażu w ścianie lub w podłodze; OD Sub 12 to półprzezroczysty subwoofer oferujący systemom potężny i otulający bas. Te trzy modele, stosowane samodzielnie lub razem jako kompletny system, zapewniają harmonijną instalację i wysokiej klasy dźwięk na zewnątrz.

 

 

 

WZORNICTWO I WYKOŃCZENIE

 

Głośnik OD Stone 8 prezentuje unikalną konstrukcję w kształcie "kamyka" i jest dostępny w trzech wersjach wykończenia: Limestone, Sand i Basalt. Są one "teksturowane", co daje efekt skały, dzięki czemu wyglądają olśniewająco i doskonale komponują się z otoczeniem. Ponadto, w celu optymalnego dostosowania do każdego rodzaju środowiska zewnętrznego, Focal oferuje również różne wykończenia dla swoich produktów OD Sat 5 i OD Sub 12, dostępne w wykończeniu Dark lub Light.

 


ODPORNE NA KAŻDĄ POGODĘ

 

Produkty Littora 200 są wyposażone w stożkowe przetworniki głośnikowe IRIS IP, opracowane przez Focal, aby wytrzymać wszelkie warunki pogodowe, bez utraty jakości dźwięku. Oprócz obróbki anty-UV, satelita OD Sat 5 posiada certyfikat IP55, a OD Stone 8 i Sub 12 certyfikat IP45, międzynarodowe standardy gwarantujące ochronę przed wnikaniem pyłu i wody.

 

 

 

FRANCUSKIE KNOW-HOW Z FOCAL

 

Poza odpornością na warunki atmosferyczne, membrana zawarta w głośnikach produktów pomaga zapewnić wyjątkowo wysoką jakość reprodukcji dźwięku na zewnątrz, co jest owocem know-how dźwiękowego Focal obejmującego ponad 40 lat. OD Stone 8 i OD Sat 5 zawierają również aluminiowy współosiowy głośnik wysokotonowy w kształcie litery "M", zapewniający wyraźną i zdefiniowaną reprodukcję wysokich tonów w dużych przestrzeniach. Głośniki są wyposażone w transformator mocy, który umożliwia ich połączenie w system 100V. Moc transformatora można dostosować do poziomu głośności każdego z głośników wchodzących w skład systemu. Dzięki temu łatwemu połączeniu można pokryć duży obszar odsłuchu, uzyskując krystalicznie czysty dźwięk.

 

Dostępne opcje: