Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

FOCAL 300 ICW 4

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 23977
 • Producent: Focal JM Lab

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 599,00 zł brutto
 • 1 699,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Głośnik sufitowy

 

300 ICW4 to kolumna ścienna/sufitowa, która doskonale komponuje się z Twoim wystrojem. Jest idealna do słuchania dźwięku stereo lub ulubionych ścieżek dźwiękowych z filmów w ramach systemu kina domowego. Jest ona również odpowiednia do odtwarzania dźwięku przestrzennego lub nawet jako część systemu wielokanałowego (5.1, 7.1, 5.1.2 itd.). Dzięki naturalnym i wyrazistym tonom średnim tych kolumn, naprawdę wzmacniają one głos piosenkarzy i dialogów filmowych.

Kolumna ścienna/sufitowa 300 ICW4 jest najbardziej kompaktowym modelem z serii 300. Jej dyskretny design daje świetny stosunek rozmiaru do czułości.

Ta 2-drożna kolumna komponentowa składa się z 4-calowego (10 cm) głośnika niskotonowego z lnianą membraną i aluminiowo-magnezowym głośnikiem wysokotonowym z odwróconą kopułką. Ekskluzywna technologia Focal oparta jest na lnianej tkaninie ekologicznej. Lniana membrana składa się z konstrukcji lnianej umieszczonej pomiędzy dwoma arkuszami włókien szklanych, co nadaje jej imponującą sztywność, biorąc pod uwagę jej lekkość. Są one godne słynnych membran W używanych w seriach Utopia III, Sopra i Electra 1000 Be 2  i wytwarzają dźwięk z niezwykłą neutralnością i wyrazistość.

Kluczowa cecha tych nowych kolumn: Łatwość i szybkość instalacji dzięki opatentowanemu systemowi EQI (Easy Quick Install). Nie potrzeba żadnych narzędzi! Te nowe produkty spełniają również najistotniejsze kryteria dotyczące użytkowania i montażu: bezramowe, magnetyczne maskownice, nóżki antywibracyjne itp.

Akcesoria wymagane do instalacji są sprzedawane oddzielnie (zestaw przedinstalacyjny i ognioodporna obudowa)
 

 

STWÓRZ SYSTEM, KTÓRY JEST NIEWIDOCZNYNawet jeśli kolumny z serii 300 zostały zaprojektowane tak, aby odtwarzać dźwięk jak najwierniej w konfiguracjach stereo, okazują się one również idealne do zastosowań wielokanałowych. Bardzo precyzyjnie odtwarzają ścieżki dźwiękowe filmów, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca. Produkty te dyskretnie połączą się z klasycznym systemem głośników półkowych lub kolumnowych.

Kolumny 300 ICW z serii 300 mogą być również instalowane wokół ekranu telewizora jako kolumny stereo lub kolumna centralna. Nadają się one również do zastosowania w rozwiązaniach sufitowych Atmos®.

 

 

 

Dane techniczne:

Impedancja: 8 Ohm.
Głośniki: niskotonowy 10cm.Flax, wysokotonowy 2,5cm. Al/Mg
Czułość: 88 dB.
Pasmo przenoszenia: 80 Hz - 28 kHz
Wymiary zewnętrzne (PxG):
Wymiary montażowe (PxG):
Waga: 1,3 kg.
waga netto: 1,30 kg
ilość minimalna: 1 szt.