Flatsub Stereo One Black

  • 3 790,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Flatsub Stereo One Black 

 

FLATSUB Stereo-One jest najbardziej niecodziennym rozwiązaniem w ofercie DLS – FLATSUB Stereo-One to samodzielny system nagłośnieniowy, na który składa się aktywny subwoofer z wbudowanym wzmacniaczem stereo do obsługi frontowych głośników – po dołączeniu do zestawu pary ściennych głośników DLS otrzymujemy zestaw nagłośnieniowy w formacie 2.1.

FLATSUB Stereo-One wyposażony został w specjalnie opracowany 7-calowy głośnik niskotonowy o długim skoku, który wraz z zastosowanym w przetworniku mocnym magnesem oraz pasywnym radiatorem poprawia brzmienie basów w całym dostępnym paśmie.

System Flatsub-One zapewnia dużą swobodę korekcji dźwięku dzięki systemowi regulacji, który obsługuje niezależnie głośniki satelitarne, subwoofer, zwrotnicę czy wzmocnienie basów, co ułatwia korekcję akustyki w pokoju odsłuchowym.
W zestawie znaleźć można zarówno biały jak i czarny grill maskujący.
W zestawie Flatsub Stereo-One znajduje się odbiornik Bluetooth BTR1.0.

 

Dane techniczne:

Typ: Aktywny
Opis: Subwoofer
Wzmacniacz: Subwoofer: 80W, Klasa D + satelity: 2x35W stereo Klasa D
Wymiary: 300 x 550 x 165 mm
Waga: 8,5 kg
Dodatki: Uchwyt ścienny, czarna i biała maskownica, bezprzewodowy odbiornik Bluetooth
Pasmo przenoszenia: Sub: 32 Hz @-6dB
Konstrukcja: Subwoofer z wbudowanym dodatkowym wzmacniaczem stereo dla 2 głośników, odbiornik Bluetooth w komplecie, obudowa zamknięta.
Głośnik niskotonowy: 7" + membrana bierna 7"