Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

DENON DRA-900H Silver 2 kanałowy sieciowy amplituner stereo zapewniający wysoką jakość dźwięku i obrazu 8K.

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24718
 • Producent: Denon
 • Kod producenta: 4951035069653

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 499,00 zł brutto
 • 3 499,00 zł 2 999,00 zł
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Oto pierwszy na rynku stereofoniczny amplituner 8K marki Denon, który doskonale łączy audiofilskie dziedzictwo z zaawansowaną funkcjonalnością streamingu muzyki.

 

 

Odkryj doskonałą jakość dźwięku i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne już dziś!

 

Najważniejsze zalety

 

Znakomita wydajność: Amplituner stereo z funkcjami sieciowymi płynnie zintegrowany z najnowszymi technologiami AV
Kompleksowa obsługa wszystkich źródeł: Ciesz się plikami audio w wysokiej rozdzielczości, kolekcjami płyt winylowych, filmami i grami dzięki brzmieniu Denon® hi-fi.
Obsługa 8K: Ciesz się niesamowitą jakością obrazu dzięki najnowszej technologii 8K.

 

 

 

 

 

2 kanałowy sieciowy amplituner stereo zapewniający wysoką jakość dźwięku i obrazu 8K.

 

 

Udowadniając, że dźwięk stereo nie musi stanowić kompromisu, DRA-900H może zaspokoić wiele różnorodnych potrzeb audio, oferując użytkownikom:

Znakomity dźwięk w połączeniu z obrazem 8K z 2.2-kanałowego amplitunera AV. Dzięki wysokoprądowym wzmacniaczom o mocy do 145W na kanał podłączone głośniki stereo dostarczają szczegółowe, precyzyjne obrazowanie i imponujący dźwięk zarówno w przypadku muzyki, jak i filmów. Aby zapewnić nieskazitelną jakość obrazu i płynną rozgrywkę bez opóźnień, trzy z sześciu wejść HDMI oraz jedno wyjście są dedykowane do obsługi wideo 8K i oferują łączność eARC, co ułatwia podłączenie telewizora.

 

 

 

 

 

 

 

STRUMIENIOWE ODTWARZANIE MUZYKI W CAŁYM DOMU


Dzięki technologii HEOS® Built-in możesz łatwo uzyskać dostęp do muzycznych serwisów streamingowych online i udostępniać dźwięk głośnikom obsługującym technologię HEOS w innych pokojach.

 

 

 

 

 

 

 

 

TECHNOLOGIA HEOS® BUILT-IN


Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo z serwisów streamingowych korzystając z kompatybilnych komponentów HEOS. Dodaj głośniki Denon® Home do innych pomieszczeń w domu i steruj wszystkim za pomocą aplikacji HEOS

 

 

 

 

 

PROSTA KONFIGURACJA


Nasz wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji zawiera jasne instrukcje krok po kroku, które pomogą Ci zacząć korzystanie z amplitunera.

 

 

WI-FI, AIRPLAY I BLUETOOTH


Zapewnia zarówno łączność Wi-Fi, jak i Bluetooth dla Twojej sieci bezprzewodowej lub bezpośredni streaming muzyki z Twoich inteligentnych urządzeń multimedialnych. Użyj AirPlay, aby strumieniowo odtwarzać Apple Music lub dowolny inny serwis muzyczny.

 

WYSOKOWYDAJNY 2 KANAŁOWY WZMACNIACZ


Zawiera dyskretne wzmacniacze wysokoprądowe na każdym kanale, które dostarczają do 145 W mocy na kanał

 

 

 

 

 

Łączność HDMI z ARC/eARC


DRA-900H obsługuje najnowsze technologie HDMI na wejściach i wyjściach. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) sprawia, że odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner jest proste i wymaga tylko połączenia pojedynczym kablem HDMI.


8K/HDCP 2.3


Ciesz się nieskazitelną jakością obrazu 8K na telewizorze lub projektorze 8K. Obsługuje zarówno pass-through 8K, jak i skalowanie treści 4K do 8K. Kompatybilność z HDCP 2.3, najnowszym standardem ochrony przed kopiowaniem, zapewniają spokój podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

 

Wspaniałe kolory z HDR 10+

 


Obsługuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technologię HDR w treści transmisji. Zarówno Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w trakcie zmian na ekranie.


Dolby Vison


Dolby Vision to oszałamiająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie. Kompatybilność z Dolby Vision pozwala cieszyć się treściami Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora.

 

 

Gry nowej generacji


Amplituner obsługuje zmienną częstotliwość odświeżania (VRR), szybki transport klatek (QFT) i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), zapewniając płynną rozgrywkę bez opóźnień po podłączeniu do kompatybilnych konsoli do gier.


HEOS Built-in


Dzięki technologii HEOS® Built-in amplituner może przesyłać dźwięk bezprzewodowo do kompatybilnych komponentów HEOS z różnych bezpłatnych i płatnych muzycznych serwisów streamingowych. Konsumenci mogą również bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego indywidualnego pokoju korzystając z różnych źródeł muzyki. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj wszystkim za pomocą aplikacji HEOS.

 

 

 

Airplay 2 i sterowanie głosowe Apple Siri


Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę Apple do amplitunera lub zgrupować go z innymi głośnikami obsługującymi z AirPlay, aby wypełnić swój dom muzyką.

 


Kompatybilność z Amazon Alexa


Steruj amplitunerem DRA-900H za pomocą Amazon Alexa i poleceń głosowych. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko — „Just Ask”. Pobierz bezpłatną aplikację HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i Amazon Echo, Dot lub odpowiednika. Dostępność funkcji zależy od regionu.

 

 

Obsługa dźwięku w wysokiej rozdzielczości


Ciesz się doskonałą wiernością dźwięku dzięki ulubionym ścieżkom audio w wysokiej rozdzielczości. Obsługiwane formaty to ALAC, FLAC i WAV z częstotliwością do 192 kHz/24 bit. Amplituner jest również kompatybilny z plikami DSD 2.8/5.6 MHz. Odtwarzaj ścieżki dźwiękowe HD z dysku USB lub innych podłączonych dysków przez sieć lub z Amazon Music HD z subskrypcją. Obsługiwane są również konwencjonalne pliki MP3 i WMA.

 

 

 

 


Nadajnik audio Bluetooth


Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem, aby nadal słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Jeśli masz członka rodziny lub znajomego, który jest niedosłyszący, zalecamy tę konfigurację. Jednorazowo można podłączyć jedną parę słuchawek.

 

 

 

Asystent konfiguracji Denon


Wielokrotnie nagradzany przewodnik Denon Setup Assistant zapewnia proste, jasne instrukcje, jak zacząć korzystanie z amplitunera. Wystarczy podłączyć odbiornik do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telewizora, aby podłączyć oraz wykonać pomiary głośników i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody amplituner automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu. Możesz zmienić nazwy ręcznie, kiedy chcesz.

 


Aplikacja Denon AVR Remote


Ta aplikacja dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Android umożliwia kontrolę nad funkcjami amplitunera, takimi jak zmiana wejść, trybów dźwięku, głośności, zapisywanie i aktywowanie Quick Selects, wyświetlanie stanu, informacji o sygnale wejściowym i wyjściowym, zmiana opcjonalnych ustawień i tak dalej. Po wybraniu muzyki HEOS aplikacja AVR Remote automatycznie przełącza się na aplikację HEOS, zapewniając bezproblemowe przejście między 2 aplikacjami.

 

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

Wysokowydajny dwukanałowy wzmacniacz: dyskretne wzmacniacze wysokoprądowe dostarczają do 145 W na kanał - wystarczającą moc do napędzenia większości głośników w małym i średnim pomieszczeniu
Zaawansowana inżynieria dźwięku: zaawansowana, niestandardowa konstrukcja wzmacniacza i duży zasilacz zapewniają głośnikom szczegółowe, precyzyjne obrazowanie i mocny dźwięk zarówno w przypadku muzyki, jak i filmów
Zaawansowane kino domowe 8K: wideo 8K jest obsługiwane przez trzy z sześciu wejść HDMI i jedno wyjście. Ciesz się łatwą kompatybilnością wideo i doskonałą jakością obrazu dzięki HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ i Dynamic HDR pass-through
Wbudowana technologia HEOS®: strumieniuj muzykę bezprzewodowo do kompatybilnych komponentów obsługujących HEOS z różnych serwisów streamingowych. Dodaj głośniki Denon® Home do innych pomieszczeń i kontroluj wszystko za pomocą aplikacji HEOS
Wbudowane Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth: zapewnia łączność Wi-Fi i Bluetooth z siecią bezprzewodową lub bezpośrednie strumieniowanie muzyki z urządzeń inteligentnych. Użyj AirPlay, aby przesyłać strumieniowo Apple Music lub dowolną inną usługę
Prosta konfiguracja: nasz wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji z przewodnikiem zapewnia jasne instrukcje krok po kroku, które ułatwiają rozpoczęcie pracy
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 434 x 339 x 151 mm
Waga (netto): 8.6 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwarancja 

 

Sprzęt marki Denon objęty jest 3-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door, przez autoryzowany, centralny serwis.

 

 

Czy chcesz poznać więcej szczegółów na temat możliwości, jakie oferuje nasz amplituner?

 

Zadzwoń do nas już teraz, a nasi wykwalifikowani eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Nie przegap okazji, aby odkryć świat doskonałego dźwięku i obrazu z Denon DRA-900H!

 

A to jeszcze nie wszystko!

 

Przy zakupie amplitunera w zestawie z naszymi wysokiej jakości głośnikami, czekają na Ciebie wyjątkowe promocje. Daj się porwać świetnym ofertom i stwórz swoje własne kino domowe już dziś!