Denon DHT-S316 soundbar z bezprzewodowym subwooferem

  • Dodaj recenzję:
  • 21043
  • Producent: Denon
  • 1 199,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Denon DHT-S316 - system soundbaru kina domowego z bezprzewodowym subwooferem

oferujący łączność HDMI / ARC, Bluetooth, oraz dekodowanie Dolby Digital oraz DTS.

 

 

Przekształć dowolny telewizor w domowe centrum rozrywki za pomocą systemu Denon DHT-S316. Dyskretny soundbar z możliwością montażu naściennego oferuje dźwięk o wysokim realizmie dzięki dwudrożnym głośnikom oraz dołączonemu bezprzewodowemu subwooferowi. Technologia Denon Virtual Surround zapewnia potężne, realistyczne doznania kina domowego wykorzystując dekodowanie Dolby Digital, DTS oraz opatentowaną przez Denon technologię Dialogue Enhancer, zapewniającą krystalicznie czyste dialogi przy dowolnym poziomie głośności. Łatwo podłącz telewizor z soundbarem przez złącze HDMI (z kanałem zwrotnym audio) za pomocą dołączonego kabla HDMI. Wejście optyczne umożliwia podłączenie dodatkowego urządzenia cyfrowego. Sparuj bezprzewodowo swoje urządzenia obsługujące Bluetooth z Denon DHT-S316 i z łatwością odtwarzaj ulubioną muzykę.

 

KINOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Zanurz się w dźwięku o kinowej jakości dzięki soundbarowi Denon DHT-S316 oraz bezprzewodowemu subwooferowi. Dwa przetworniki średniotonowe, szczegółowe przetworniki wysokotonowe oraz dekodowanie Dolby DTS gwarantują doskonałe brzmienie płynące z tej niskoprofilowej konstrukcji.

 

 

HDMI z ARC (kanał zwrotny audio)

Przesyłaj dźwięk z aplikacji wbudowanych w Smart TV i innych źródeł poprzez kanał zwrotny audio (ARC) do soundbaru DHT-S316 za pomocą jednego kabla HDMI (w zestawie). Takie połączenie umożliwia również sterowanie systemem Denon DHT-S316 za pomocą pilota telewizora.

 

 

Kompatybilność z Bluetooth

Wszystkie Twoje ulubione utwory, na wyciągnięcie ręki. Sparuj smartfon lub tablet z soundbarem DHT-S316, aby streamować muzykę przez Bluetooth

 

 

Technologia Denon Dialogue Enhancer

Nie przegap więcej ani jednego słowa w swoim ulubionym programie telewizyjnym lub filmie. Technologia Denon Dialogue Enhancer poprawia klarowność dialogów - idealna do filmów i programów telewizyjnych. Ciesz się wyraźnymi dialogami bez konieczności zwiększania całkowitej głośności.

 

 

 

Dekodowanie Dolby Digital oraz DTS

Tryb Denon Virtual Surround zapewnia symulację dźwięku przestrzennego surround w domowym zaciszu dzięki dekodowaniu Dolby Digital oraz DTS z płyt Blu-ray, DVD, DVB i innych nośników z dźwiękiem kodowanym w systemie surround. Zaawansowane algorytmy psychoakustyczne realistycznie symulują wielokanałowy zestaw głośników dźwięku przestrzennego kina domowego. Ciesz się wciągającym dźwiękiem surround płynącym z eleganckiego, kompaktowego soundbaru.

 

 

Prosta konfiguracja

Szybko podłącz soundbar DHT-S316 do telewizora za pomocą dostarczonego kabla HDMI lub wejścia optycznego. Po podłączeniu przez złącze HDMI / ARC, steruj soundbarem za pomocą pilota telewizora – to takie proste.

 

 

100+ lat innowacyjności w technologiach audio

Założona w 1910 roku, firma Denon może pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie technologii audio - od pierwszego w Japonii producenta elektroniki audio, po produkcję pierwszych na świecie komercyjnych płyt CD. Ta ukierunkowana inwestycja w rozwój i badania nad dźwiękiem zapewnia dostęp do najnowszych technologii i najwyższej jakości przy każdym odsłuchu.