Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

DENON AVR - X1800H 7.2-kanałowy amplituner AV, 145W, 8K Ultra HD, 6 wejść HDMI, 3D Audio, HEOS

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24719
 • Producent: Denon

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 999,00 zł brutto
 • 3 849,00 zł 2 599,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Z SALONU DO SALI KONCERTOWEJ

 

Świetne kino domowe potrzebuje jeszcze niezawodnego serca. Najlepiej z dźwiękiem 3D, 7.2 kanałami oraz HEOS® Built-in

 

 

 

ZACZNIJ OD JAKOŚCI, KTÓRĄ MOŻESZ USŁYSZEĆ


Doskonała wszechstronność. Wyrafinowany dźwięk.

 

 

 

 

 

PODWÓJNE WYJŚCIA SUBWOOFERA


Podłącz maksymalnie dwa subwoofery, aby uzyskać bardziej zrównoważony bas w całym pomieszczeniu.

 

 

 

 

 

 

STRUMIENIOWE ODTWARZANIE MUZYKI W CAŁYM DOMU


Dzięki technologii HEOS® Built-in możesz łatwo uzyskać dostęp do strumieniowej muzyki i udostępniać ją głośnikom obsługującym technologię HEOS w innych pokojach.

 

 

 

 

OBRAZ 8K


Ciesz się niesamowitą jakością obrazu dzięki najnowszej technologii 8K.

 

IMMERSYJNY DŹWIĘK 3D


Poczuj w pełni otaczający dźwięk muzyki lub filmu.

 

Dolby Atmos


Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Zmodernizuj swoje kino domowe za pomocą konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni otaczające wrażenia dźwiękowe 3D z zawartości Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki, aby stworzyć wrażenie dźwięku 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization tworzy wrażenie dźwięku nad głową nawet bez zainstalowanych głośników górnych. Możesz także cieszyć się utworami muzycznymi Dolby Atmos dostępnymi w Apple Music, Amazon HD i TIDAL oraz odtwarzanymi z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

 

DTS:X


Immersyjne kodowanie treści audio DTS:X umieszcza dźwięk tam, gdzie naturalnie występowałby w przestrzeni, tworząc realistyczną, wielowymiarową scenę dźwiękową. DTS Neural:X upmixer oferuje lepszą immersję i zwiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zapewnia otaczający dźwięk bez kanałów górnych, tworząc wirtualne efekty wyższej warstwy w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

 

Łączność HDMI z ARC/eARC


Amplituner oferuje obsługę najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) sprawia, że odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV jest proste, za pomocą tylko jednego połączenia HDMI. eARC zapewnia transmisje dźwięku HD i 3D, takie jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczony do konwencjonalnych 5.1 kanałowych formatów audio lub PCM.

 

8K/HDCP 2.3


Ciesz się nieskazitelną jakością obrazu 8K na telewizorze lub projektorze 8K. Obsługuje zarówno pass-through 8K, jak i skalowanie treści 4K do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem, zapewniający spokój podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

 

Łączność HDMI z ARC/eARC


Amplituner oferuje obsługę najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) sprawia, że odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV jest proste, za pomocą tylko jednego połączenia HDMI. eARC zapewnia transmisje dźwięku HD i 3D, takie jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczony do konwencjonalnych 5.1 kanałowych formatów audio lub PCM.

 

Wspaniałe kolory z HDR 10+


Obsługuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technologię HDR w treści transmisji. Zarówno Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

 

Dolby Vison


Dolby Vision to oszałamiająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie. Ciesz się treściami Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora.

 

Gry nowej generacji


Obsługuje zmienną częstotliwość odświeżania (VRR), szybki transport klatek (QFT) i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), zapewniając płynną rozgrywkę bez opóźnień po podłączeniu do kompatybilnych konsoli do gier.

 

HEOS Built-in


Dzięki technologii HEOS® Built-in możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę bezprzewodowo przez Spotify, Tidal, Amazon Music HD, AirPlay 2, Bluetooth i nie tylko. Ciesz się światem radia internetowego obsługiwanego przez TuneIn. Dodaj głośniki Denon Home, aby udostępniać muzykę w dodatkowych pokojach w domu i kontrolować wszystko za pomocą aplikacji HEOS. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego połączonego pokoju.

 

Airplay 2 i sterowanie głosowe Apple Siri


Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo streamować muzykę Apple do amplitunera AV lub zgrupować z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom.

 

Współpracuje z Amazon Alexa


Kontroluj swój amplituner AV bez użycia rąk za pomocą Amazon Alexa i poleceń głosowych. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko — „Just Ask”. Pobierz bezpłatną funkcjonalność HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot lub odpowiednika. Dostępność funkcji zależy od regionu.

 

Obsługa dźwięku w wysokiej rozdzielczości


Ciesz się doskonałą wiernością dźwięku dzięki ulubionym ścieżkom audio w wysokiej rozdzielczości. Obsługiwane formaty to ALAC, FLAC i WAV z częstotliwością do 192 kHz/24 bit. Amplituner jest również kompatybilny z plikami DSD 2.8/5.6 MHz. Odtwarzaj ścieżki dźwiękowe HD z napędu USB lub innych podłączonych dysków przez sieć lub z Amazon Music HD z subskrypcją. Obsługiwane są również konwencjonalne pliki MP3 i WMA.

 

Nadajnik audio Bluetooth


Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, aby słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk z głośników i słuchawek Bluetooth jednocześnie. Jeśli masz członka rodziny lub znajomego, który jest niedosłyszący, zalecamy tę konfigurację. Jednorazowo można podłączyć jedną parę słuchawek.

 

Wiele źródeł, wiele pomieszczeń


Podłączając parę głośników w drugim pokoju do amplitunera AV, można cieszyć się 5.1 kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pokoju i oddzielnym źródłem lub strumieniem muzyki w drugim pokoju, takim jak pokój dzienny lub patio. Możesz także odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, aby wszyscy domownicy mogli cieszyć się i kibicować ulubionej drużynie w niedzielny wieczór lub słuchać tej samej piosenki w obu pokojach. Amplituner AV obsługuje dźwięk z 2 źródeł i 2 stref.

 

Asystent konfiguracji Denon


Wielokrotnie nagradzany przewodnik Denon Setup Assistant zapewnia proste, jasne instrukcje, jak zacząć korzystanie z amplitunera. Wystarczy podłączyć amplituner AV do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telewizora, aby podłączyć oraz przeprowadzić pomiary głośników i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody, amplituner AV automatycznie zmienia nazwy wejść źródeł HDMI po podłączeniu. Możesz zmienić nazwy ręcznie, kiedy chcesz.

 

Audyssey pakiet technologii korekcji akustyki pomieszczenia


Amplituner AV Denon korzysta z pakietu oprogramowania Audyssey EQ do prostej, dokładnej konfiguracji i kalibracji. Dzięki dołączonemu mikrofonowi pomiarowemu, Audyssey mierzy wszystkie głośniki w Twoim kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najbardziej płynne, najbardziej optymalne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV obsługuje technologię korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT. Inne dostępne funkcje Audyssey to Dynamic EQ i Dynamic Volume.

 

Aplikacja Audyssey MultEQ Editor


Możesz pójść jeszcze dalej z aplikacją Audyssey MultEQ Editor, wchodząc „pod maskę”, aby przeglądać i dostosowywać ustawienia w celu szczegółowego strojenia – co pozwala na dokładniejsze dostosowanie dźwięku do konkretnych problemów w Twoim pokoju i dopasowanie brzmienia do osobistych preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz wykorzystać moc Audyssey MultEQ, aby przejąć całkowitą kontrolę nad dźwiękiem w kinie domowym. Aplikację można kupić w sklepach iOS i Google Play.

 

Aplikacja Denon AVR Remote


Ta aplikacja dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Android umożliwia sterowanie amplitunerem AV, takie jak zmiana wejść, trybów dźwięku, głośności, zapisywanie i pobieranie ustawień Quick Selects, wyświetlanie stanu amplitunera AV (AVR), informacji o sygnale wejściowym i wyjściowym, zmiana opcjonalnych ustawień itd. Po wybraniu muzyki HEOS aplikacja AVR Remote automatycznie przełącza się na aplikację HEOS w celu płynnej obsługi między dwiema aplikacjami.