Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Dali KATCH G2 głośnik Bluetooth z wbudowanym akumulatorem o znacznie wydłużonej żywotności – nawet do 30 godzin ciągłego odtwarzania

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 24435
  • Producent: Dali

  • Historia ceny
  • 1 999,00 zł 1 799,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

DALI A/S, jeden czołowych graczy rynkowych w kategorii kolumn głośnikowych na polskim rynku1 prezentuje nową wersję głośnika mobilnego, KATCH G2

 

DALI od ponad 30 lat produkuje głośniki zapewniające najlepsze doznania dźwiękowe możliwe do uzyskania w domowym zaciszu. Naszym pragnieniem jest jednak dostarczanie radości ze słuchania muzyki z naszych głośników, bez ograniczeń co do miejsca, w którym się znajdujecie. Dlatego w oparciu o sukces swojego poprzednika powstał nowy DALI KATCH G2, który może Wam towarzyszyć we wszystkich codziennych czynnościach, oferując jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe.

DALI KATCH G2 to głośnik Bluetooth z wbudowanym akumulatorem o znacznie wydłużonej żywotności – nawet do 30 godzin ciągłego odtwarzania. Elegancka i solidna obudowa o mocnych zaokrągleniach skrywa specjalnie opracowane przetworniki, które dostarczają sygnał audio z wbudowanego wzmacniacza cyfrowego. Bluetooth został zaktualizowany do wersji 5.0, a połączenie źródła muzyki z głośnikiem jest łatwe i szybkie, dzięki czemu możecie cieszyć się lepszą jakością dźwięku w formatach apt-X, apt-X HD i AAC. DALI KATCH G2 oferuje dodatkowo wejście analogowe przez gniazdo mini-jack.

 

 

 

 

NOWY WYGLĄD

 

Dostępny w trzech nowych wersjach kolorystycznych, Iron Black, Caramel White i Chilly Blue, DALI KATCH G2 doskonale wkomponuje się w niemal każde otoczenie. Zintegrowany szeroki skórzany pasek sprawia, że przenoszenie DALI KATCH G2 jest łatwe i wygodne, a wytrzymała konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przed uszkodzeniami.

 

 

 

 

STABILNE I PEWNE POŁĄCZENIE

 

Przesyłanie muzyki do DALI KATCH G2 jest tak proste, jak nawiązanie połączenia Bluetooth. Połącz się tradycyjnie lub użyj NFC, aby uzyskać szybkie i bezproblemowe połączenie. Wbudowany odbiornik Bluetooth 5.0 obsługuje połączenia apt-X, apt-X HD i AAC z kompatybilnymi urządzeniami.

Alternatywnie, DALI KATCH G2 wyposażony został w wejście stereo mini-jack 3.5 mm, co ułatwia podłączanie urządzeń bez użycia technologii Bluetooth. Sygnał na wejściu mini-jack jest automatycznie wykrywany, eliminując potrzebę naciskania dodatkowych przycisków do odtwarzania muzyki. Naciśnięcie przycisku Bluetooth z podłączonym mini-jack pozwoli na przełączanie między wejściem mini-jack i Bluetooth. Obok wejścia mini-jack znajdują się złącza ładowania przez gniazdo USB i dedykowane dla zasilacza znajdującego się w zestawie. Złącze USB umożliwia ładowanie głośnika w ruchu, ale również podłączenie modułu Chromecast Audio lub Amazon Echo w celu łatwej integracji z systemem domowej rozrywki.

 

DODAJ KOLEJNY I STWÓRZ PARĘ STEREO

 

Korzystając z dwóch głośników DALI KATCH G2, możliwe jest utworzenie za pomocą BluetoothTM bezprzewodowej pary stereo z dedykowanymi kanałami lewy/prawy. Połączenie wykorzystuje jeden głośnik jako jednostkę podstawową (master), a drugi jako dodatkową (slave). Zastosowany tryb True Wireless Stereo ma kilka zalet: poza dodaniem prawdziwego obrazu stereo, dodatkowe przetworniki współpracujące ze sobą zapewnią znacznie wyższe, niezniekształcone ciśnienie akustyczne, a nawet poprawią jakość i głębię basu.

 

DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORA

 

Wbudowany akumulator litowo-jonowy ma całkowitą pojemność 3300mAh, co pozwala
DALI KATCH G2 odtwarzać muzykę z normalną głośnością nawet przez 30 godzin. Wysokiej jakości akumulator został stworzony przez uznanego producenta i jest wymienny, dla jak największej trwałości. Czas pełnego ładowania akumulatora za pomocą dołączonej ładowarki to nieco ponad 2 godziny.

 

WCIĄŻ NAJLEPSZY

 

Osiągnięcie typowego dźwięku DALI w DALI KATCH G2 wymagało od konstruktorów zastosowania dwudrożnego systemu głośników stereo z dużą membraną pasywną. Wspiera ona głośnik niskotonowy w zamkniętej obudowie. Umieszczając przetworniki po obu stronach obudowy
DALI KATCH G2, dźwięk rozbrzmiewa w całym pomieszczeniu, zapewniając wciągające wrażenia odsłuchowe.

W przeciwieństwie do oryginalnego głośnika KATCH, obudowa DALI KATCH G2 ma teraz wewnętrzną ścianę dzielącą ją na dwie izolowane części dla zapewnienia lepszej separacji kanałów. Dwa 21-milimetrowe przetworniki wysokotonowe o lekkiej konstrukcji z miękką kopułką ożywiają wysokie i średnie tony, a para 3,5-calowych aluminiowych przetworników niskotonowych pracująca od około 2300Hz zapewnia czysty i dobrze zsynchronizowane dźwięk tonów średnich i niskich.

Dwa zestawy przetworników we współpracy z jednostką pasywną zapewniają czysty, szczegółowy i spójny dźwięk, który przewyższa wszystko, czego można by się spodziewać po przenośnym głośniku Bluetooth.

Za napęd przetworników DALI KATCH G2 odpowiedzialny jest wzmacniacz klasy D o mocy 2 x 25 watów. Do sekcji wzmacniacza mocy podłączony został zaawansowany procesor DSP odpowiedzialny za wejścia Bluetooth i analogowe. Wbudowany w DSP przetwornik cyfrowo analogowy dostarcza zbalansowany sygnał stereo do sekcji wzmacniacza. Dzięki temu konstrukcja wzmacniacza jest prosta, ale skuteczna, przekształcając do 95% mocy akumulatora na moc wyjściową. Wzmocniony sygnał audio jest przesyłany w postaci niefiltrowanej do głośnika niskotonowego i przez prostą zwrotnicę do głośnika wysokotonowego.

 

BATERIA

Wewnętrzna bateria litowo-jonowa ma całkowitą pojemność 3300 mAh, co pozwala DALI KATCH G2 grać z normalną głośnością nawet przez 30 godzin. Bateria jest wymienna i jest produkowana przez producenta wysokiej jakości baterii, aby zapewnić najlepszą możliwą wytrzymałość. Czas ładowania to nieco ponad 2 godziny za pomocą dołączonej ładowarki.

Zasilanie DALI KATCH przez ładowarkę sieciową pozwoli mu grać głośniej i z większą energią. Może to być zalecane w celu uzyskania optymalnej wydajności podczas odtwarzania głośnej muzyki imprezowej.

Dedykowane wyjście USB daje możliwość ładowania telefonu w ruchu.

 

 

GŁOŚNIK Wysokotonowy

Oparta na bardzo silnym magnesie neodymowym lekka, miękka kopułka o średnicy 21 mm zajmuje bardzo mało miejsca w szafce, zachowując jednocześnie dużą powierzchnię membrany. Oba czynniki są niezwykle ważne w DALI KATCH G2. Kompaktowość głośnika wysokotonowego pozostawia więcej miejsca dla głośników basowych.

Duża powierzchnia miękkiej kopułki zapewnia lepszy zasięg w dół do średnich częstotliwości bez żadnych przerw i spadków oraz bezproblemowo integruje się z głośnikiem niskotonowym w najważniejszym zakresie średnich. Silny magnes neodymowy zapewnia wysoką moc i wysoką czułość dla głośnika wysokotonowego z miękką kopułką, dając w rezultacie szczegółową, dokładną i zwinną reprodukcję wysokich częstotliwości.

GŁOŚNIK niskotonowy 

 

Projektowanie nisko-średniotonowego głośnika niskotonowego o dużym wychyleniu w płytkiej obudowie brzmi jak sprzeczność. Tym niemniej było to zadanie zespołu akustyków. Korzystając z niekonwencjonalnie zaprojektowanej obudowy, odwróconej membrany i specjalnego zawieszenia typu pająk, udało nam się uzyskać takie same maksymalne wychylenia, jak w przypadku tradycyjnego głośnika niskotonowego podobnej wielkości.

Każdy dodatkowy milimetr uzyskany na głębokości wewnętrznej jest zamieniany w prawdziwą reprodukcję niskich częstotliwości, pozwalając głośnikowi niskotonowemu generować basy z tylko niewielką pomocą DSP. Pomimo ograniczonej powierzchni przegrody membrana głośnika niskotonowego jest stosunkowo duża 3,5”. Odwrócony na zewnątrz stożek jest zbudowany z aluminiowej membrany z miękką osłoną przeciwpyłową z tkaniny. Sztywna aluminiowa membrana pozwala głośnikowi niskotonowemu na przenoszenie jak największej ilości powietrza nawet przy średnich częstotliwościach, a połączenie aluminium i tkaniny zmniejsza rezonanse powierzchniowe, zachowując szczegóły i czystość.

 

BEZPRZEWODOWE STEREO

 

Korzystając z dwóch jednostek DALI KATCH G2, można utworzyć bezprzewodową dedykowaną parę stereo lewy/prawy za pomocą Bluetooth™ między jednostkami i jako wejście źródłowe. Połączenie wykorzystuje jeden DALI KATCH G2 jako jednostkę podstawową, a drugi DALI KATCH G2 jako jednostkę dodatkową. Prawdziwy bezprzewodowy tryb stereo ma kilka zalet: Poza dodaniem prawdziwego obrazowania stereo, dodatkowe przetworniki współpracujące ze sobą zapewnią znacznie wyższe, niezniekształcone ciśnienie dźwięku, a nawet poprawią jakość i rozciągnięcie basów. Idealne, gdy impreza przenosi się z salonu do kuchni!

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz] 49 - 23,000

Maks. SPL [dB] 95

High frequency driver, Quantity 2 x 21mm

High frequency driver, Diaphragm type Miękka kopuła tekstylna

Przetwornik niskotonowy 2 x 3.5"

Low frequency driver, Diaphragm type Aluminiowa membrana z tekstylnym stożkiem przeciwpyłowym

Low frequency passive driver, Quantity 2 x 73 x 52 mm

Przetwornik niskotonowy bierny Membrana stalowa

Typ obudowy Zamknięta zabudowa z podwójnymi pasywnymi radiatorami

Maks. moc wzmacniacza [W RMS] 2 x 25

Typ wzmacniacza Fully digital Class D

Wejścia Gniazdo Mini Jack 3,5 mm

Chromecast ready

Wyjścia
Wyjście ładowania USB (5V / 1A)

Wejście bezprzewodowe Bluetooth™ 5.0 Apt-X

Funkcje Dual Sound Mode (Clear/Warm)

Stereo Pair Mode

Zasilanie Wł / Wył

Wyłącznik trybu czuwania (Auto Power)

NFC Pairing

Battery Type Li-Ion 3300 mAh

Battery Playback Time Up to 30 hours

Battery Charge Time ≈2 hours

Wymiary obudowy (wys. x szer. x gł.) [mm] 138 x 268.5 x 47

Dołączone akcesoria
Universal Mains Adapter (1.75 m wire length)
Skrócona instrukcja obsługi
Mains Adapter Plugs
Travel Bag

Akcesoria opcjonalne
Chromecast Audio Dongle