Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Ci250RRM-THX z technologią absorpcji metamateriałów (MAT)

  • 8 200,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Pierwszy głośnik architektoniczny KEF z MATTM

Wyposażony w innowacyjne technologie, w tym matrycę przetworników Uni-Q® 12. generacji z technologią pochłaniania metamateriałów (MAT), zgłoszoną do opatentowania kontrolą promieniowania wnękowego i przysłoną LF o niskiej dyfrakcji, Ci250RRM-THX jest prawdziwie rewolucyjnym koncentrycznym trójdrożnym głośnikiem architektonicznym.

 

 

 

 

 

 

Przesuwanie granic technologicznych

 

KEF zawsze przesuwa granice technologiczne w swojej misji tworzenia najlepszego możliwego dźwięku; Ci250RRM-THX jest fizyczną manifestacją tego napędu.

 

 

Kontrola promieniowania wnęki (CRC)

 

Najnowsza zgłoszona do opatentowania technologia opracowana przez zespół KEF Engineering w Wielkiej Brytanii; Cavity Radiation Control (CRC) to unikalna średnica z otwartym obudowaną akustycznie piankową konstrukcją, która eliminuje problemy ze średnicą, w tym spadki odpowiedzi częstotliwościowej do 30 dB, występujące w typowych współosiowo ułożonych trójdrożnych konstrukcjach. Dzięki CRC Ci250RRM-THX zapewnia jak dotąd najwyższy realizm akustyczny w średnim zakresie wśród trójdrożnych głośników koncentrycznych.

 

 

 

 

Przysłona LF o niskiej dyfrakcji

 

Ci250RRM-THX posiada przysłonę LF o niskiej dyfrakcji, starannie wyprofilowaną, wygładzoną konstrukcję obudowy z zewnętrznym akustycznie chłonnym pierścieniem piankowym, który zmniejsza rezonans i dyfrakcję. W rezultacie zapewnia wyjątkową wydajność MF/HF przy jednoczesnym zachowaniu ogromnej mocy basowej.

 

 

 

 

 

Uni-Q®

Usiądź gdziekolwiek, usłysz każdy szczegół

Technologia Uni-Q jest budulcem charakterystycznego dźwięku KEF. Zaprojektowany tak, aby działał najlepiej w Ci250RRM-THX, niezwykła matryca przetworników Uni-Q 12. generacji działa jako jednopunktowe źródło, rozpraszając dźwięk bardziej równomiernie, pozwalając wszystkim siedzącym w różnych miejscach w pomieszczeniu doświadczyć tego samego naturalnego, szczegółowego dźwięku.

 

 

Potężny, wierny dźwięk

 

W ramach oferty Extreme Home Theater w ramach głośników architektonicznych KEF, Ci250RRM-THX został zaprojektowany tak, aby dostarczać potężny, wypełniający pomieszczenie, wysokiej jakości dźwięk dla najbardziej wymagających miłośników muzyki i filmów.

 

Wyposażony w 250 mm (10 cali) Sterownik LF, Ci250RRM-THX zapewnia głęboki, wypełniający pomieszczenie bas do 28 Hz. Wraz z 100 mm (4 cala) Układ sterowników Uni-Q z MAT, Ci250RRM-THX zapewnia potężny dźwięk o wysokiej wierności z maksymalnym SPL 111dB.

 

Ci250RRM-THX zapewnia ultra-wysoką wydajność z prawdziwą jakością dźwięku w teatrze dla dużych teatrów i salonów i jest certyfikowany zgodnie z THX® Ultra. Głębokie zrozumienie procesu tworzenia filmów i dźwięku przestrzennego jest sercem każdego systemu głośników z certyfikatem THX®. Zaprojektowany z myślą o cechach konstrukcyjnych profesjonalnych głośników studyjnych, THX® odtwarza równowagę tonalną końcowej mieszanki filmowca w kinie domowym lub salonie. Wyniki? Sekwencje akcji są efektowne, a momenty napędzane dialogami naturalne i wciągające.

 

Zaprojektowany do wykonywania

 

Zaprojektowana tak, aby była strukturalnie wytrzymała z najwyższą estetyką, ultracienka ramka (UTB) na zamówienie oferuje najcieńszą widoczną obręcz wokół głośnika, jednocześnie praktycznie nie rzucając cienia. Malowalny UTB i kratka magnetyczna zapewniają płynne wtapianie się głośnika w otoczenie.

Ci250RRM-THX jest odporny na wodę i kurz z certyfikatem IP64. Dzięki przemyślanej konstrukcji mechanicznej 

 

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

Impedancja nominalna 8 Omów

Czułość (2,83V/1m) 89dB.

Pasmo przenoszenia (±6dB) Otwarte 28Hz – 20kHz

Zakres częstotliwości (-10dB) 20Hz – 45 kHz

Zasięg nominalny (stopnie) 120

Maksymalny SPL 111dB.

Częstotliwości zwrotnicy 540Hz, 2,6 kHz

Jednostki napędowe

LF: 250mm (10in.)

MF: 100mm (4cale) Uni-Q.

HF: 19mm (0,75 cala) wentylowana kopuła aluminiowa z technologią pochłaniania metamateriałów

 

Zalecana moc wzmacniacza 50 – 250W

Zalecany filtr dołowo-przepustowy (Hz) 30 – 60 Hz

Wymiar zewnętrzny produktu

Średnica Ø: 346mm (13.62in.)

Głębokość: 175 mm (6,89 cala)

Wymiary Wycięcia

Średnica Ø: 300mm (11.81in.)

Waga netto 6 kg (13,2 funta)

Głębokość montażu z powierzchni 168 mm (6,62 cala)

Idealna Tylna Objętość 150L.

Minimalna głośność tylna 80L.

Ultra z certyfikatem THX®

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami IP64.

Grubość sufitu (maksymalna) 30 mm (1,18 cala)

Grubość sufitu (minimalna) 6 mm (0,24 cala)