Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Chord Poly moduł strumieniowy, zaprojektowany do współpracy ze wzmacniaczem słuchawkowym Mojo

  • 2 749,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Rewolucyjny
Poly to rewolucyjny moduł strumieniowy, zaprojektowany do współpracy ze wzmacniaczem słuchawkowym Mojo, bazujący na urządzeniu klasy PC.

 

Poly to przenośny streamer/odtwarzacz muzyczny, który łączy się z Mojo, aby bezprzewodowo przesyłać strumieniowo z podłączonych urządzeń i odtwarzać z karty Micro SD, a wszystko to za pomocą smartfona. Zapewnia jakość dźwięku hi-fi w domu lub w podróży, dzięki Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay i łączności sieciowej oraz poprawia wydajność słuchawek, samochodu i domowego systemu audio.

 

 

 

Został on wyposażony w data server, odbiornik DLNA, hub WiFi, moduł Bluetooth, czytnik kart pamięci SD oraz zaawansowane oprogramowanie. Poly umożliwia zdalne odtwarzanie plików muzycznych ze smartfona i po raz pierwszy eliminuje konieczność stosowania kabli do połączenia tych dwóch urządzeń.

 

Poly pełni funkcję huba Wi-Fi i Bluetooth, zapewniając dostęp do wybranych plików muzycznych na wiele sposobów, między innymi za pomocą strumieniowania poprzez WiFi, z sieciowych urządzeń przechowywania danych (NAS), a także do kolekcji przechowywanych na kartach SD (za pomocą MPD). Połączenie Bluetooth oraz technologii AirPlay zapewnia wysoką wygodę użytkowania podczas łączenia ze smartfonami i pozwala na użycie kombinacji Mojo/Poly jako wysokiej jakości urządzenia do odtwarzania muzyki w domowym multiroomie.

 

Poly eliminuje występującą do tej pory konieczność łączenia smartfona z Mojo za pomocą kabla i może być starowany bezprzewodowo z poziomu smartfona pracującego na systemie operacyjnym Android lub iOS. Po połączeniu ze wzmacniaczem słuchawkowym Mojo, moduł Poly można zwyczajnie wsunąć do kieszeni, plecaka lub torebki. Nie musi być on przenoszony w dłoniach lub regularnie sprawdzany, jak inne odtwarzacze.

 

Poly jest kompatybilny z najnowszymi typami plików audio o wysokiej rozdzielczości i zapewnia obsługę plików PCM do rozdzielczości 768kHz z kodowaniem DSD64 do DSD512 (Octa-DSD). Wysokiej jakości czytnik kart SD umożliwia zwolnienie pamięci smartfona, a więc pliki nie muszą być już przechowywane lokalnie w telefonach.

 

Poly integruje się z zaawansowanymi odtwarzaczami muzycznymi, takimi jak Roon (z wyłączeniem dostępu do karty SD) i obsługuje następujące typy plików (w momencie tworzenie niniejszego dokumentu): ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA oraz MP3. Urządzenie zostało wyposażone w baterię wielokrotnego ładowania LiPO, zapewniająca około dziewięć godzin bezustannego odtwarzania. Ładowanie z zastosowaniem zabudowanego w urządzeniu obwodu szybkiego ładowania baterii trwa poniżej czterech godzin. Poly i Mojo mogą być ładowane równocześnie.

 

 

 

KLUCZOWE CECHY

 

Konfiguracja i konfiguracja za pomocą aplikacji Gofigure iOS/AndroidUstawienie i konfiguracja za pomocą aplikacji Gofigure iOS/Android
9 godzin odtwarzania na baterii wewnętrznej 9 godzin odtwarzania na baterii wewnętrznej
Przesyłanie strumieniowe Wi-Fi o dużym zasięgu (2,4 GHz) P
Odtwarzanie Bluetooth A2DP
Odtwarzanie Airplay 
Przechowywanie kart Micro SD 
Punkt końcowy i serwer Roon
Streamer/serwer DLNA
Odtwarzanie do 768 kHz
Odtwarzanie do DSD 256
DSD przez DoPDSD przez DoP
Solidna obudowa obrabiana CNC

 

Dane techniczne


MATERIAŁY
Precyzyjny odlew aluminiowy, anodowany, tworzywo sztuczne, silikonowe nóżki
BATERIA
LiPo 2200mAh.
CZAS PRACY
max 9 godz
ŁADOWANIE
mniej niż 4 godz. Poly oraz Mojo mogą być ładowane jednocześnie
POŁĄCZENIA
Bluetooth A2DP oraz WiFi 2.4gHz.
MAGAZYN
Micro SD – Limitowany pojemnością karty.
WSPIERANE ODTWARZANIE
Micro SD – Limitowany pojemnością karty.
WSPIERANE FORMATY PLIKÓW
ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA, MP3.
CZĘSTOTLIWOŚĆ PRÓBKOWANIA
44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz, 358.8kHz, 384kHz, 717.6kHz, 768kHz.
DSD
DSD64 – DSD512 (Octa-DSD).
WSPIERANE URZĄDZENIA
iPhones, iPads, Android, Windows, Mac OS, DAPy
WYMIARY
50mm x 62mm x 22mm

 

 

Dodatkowa opcja:

 

Mojo 2 to najbardziej zaawansowany DAC/wzmacniacz słuchawkowy na świecie. Odtwarza Twoją ulubioną muzykę z wiodącą w swojej klasie szczegółowością i czystością, aż do poziomów studyjnej jakości.

 

DAC I WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY W JEDNYM


Zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany przez Brytyjczyków Mojo 2 jest najbardziej zaawansowanym przenośnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym i wzmacniaczem słuchawkowym na świecie.

Wyraźnie różniący się od wszystkich innych urządzeń, Mojo 2 wykorzystuje zastrzeżoną brytyjską cyfrową technologię audio, udoskonalaną przez ponad dwie dekady, w połączeniu z potężnym procesorem „FPGA”. Rezultatem jest wiodąca w swojej klasie jakość dźwięku zarówno w ruchu, jak iw domu, z mocą do bezproblemowego napędzania dowolnych słuchawek. W przypadku muzyki zgodnej z zamierzeniami artysty Mojo 2 przybliża Cię do muzyki niż jakikolwiek inny przenośny.

 

 

 

 

 

WYJĄTKOWE KORZYŚCI

 

 

 

Bezkonkurencyjne cyfrowe przetwarzanie dźwięku; potężna technologia 'FPGA'


Dodatkowe wejście danych USB-C do szybkiego przesyłania danych


W pełni cyfrowy korektor przetwarzania sygnału „Ultra HD”, dostosowujący dźwięk do Ciebie


Korzystaj z łączności bezprzewodowej Mojo 2 podczas dodawania streamera/serwera Poly (2 TB)

 

 

 

 

Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii z aluminium lotniczego. Anodowane, piaskowane, precyzyjnie frezowane CNC. Czarne wykończenie.

 

 

 

 

 

UNIKALNA TECHNOLOGIA FPGA


Od ponad 20 lat firma Chord Electronics wykorzystuje wyłącznie wydajne układy programowalne (FPGA) z niestandardowym kodowaniem, aby zapewnić najbardziej zaawansowaną wydajność konwersji cyfrowo-analogowej na świecie. Dzięki cyfrowym technologiom audio udoskonalanym przez dwie dekady, Mojo 2 zawiera więcej cyfrowego know-how niż jakikolwiek inny mały przetwornik cyfrowo-analogowy, co skutkuje niezrównaną jakością dźwięku, a wszystko to poparte niezrównanymi pomiarami technicznymi z laboratorium.

 

 

 

 

KOMPATYBILNY Z POLY DO STREAMINGU


W pełni kompatybilny z naszym modułem bezprzewodowego przesyłania strumieniowego Poly, Poly umożliwia bezprzewodową integrację z Twoim systemem…

 

 

Mojo 2 oferuje kilka sposobów łączenia się z urządzeniami cyfrowymi, w tym smartfonami, tabletami i laptopami, a także dwoma wyjściami słuchawkowymi 3,5 mm, co oznacza, że ​​dwa mogą słuchać jednocześnie. Wejścia cyfrowe obejmują szybki transfer USB-C, Micro-USB, optyczne i koncentryczne, z ładowaniem przez oddzielne dedykowane wejście Micro-USB.

 

Polichromatyczne podświetlane przyciski Mojo oferują proste sterowanie z dodatkowym wizualnym przewodnikiem po ustawieniach urządzenia. Nowy przycisk menu umożliwia nawigację po nowej gamie funkcji, w tym najważniejszej, całkowicie funkcji DSP UHD.

 

Mojo 2 oferuje nowe, ekscytujące funkcje dla miłośników muzyki.

 

Ulepszone FPGA: większa rozdzielczość, moc i wydajność
Ulepszona bateria: zarządzanie kontrolowane przez FPGA oraz zwiększona pojemność
Nowa funkcja menu
DSP „UHD”: zaawansowana regulacja EQ dla słuchawek, formatów plików i osobistego gustu
Ulepszone filtrowanie WTA: 40 rdzeni DSP dla lepszej przejrzystości i niższych szumów
Szybkie wejście USB-C
Dwa wyjścia słuchawkowe 3,5 mm
Gotowość do pracy w sieci bezprzewodowej — wystarczy dodać streamer/serwer Poly

 

Pięć wejść cyfrowych: koncentryczne, koncentryczne dual-data, optyczne, Micro-USB i USB-C
Zakres dynamiki 125 dB A wag.
Hałas 2,7 μV A wt., brak mierzalnej modulacji poziomu szumów
Zniekształcenia i szum 0,0003% przy 2,5 V 300 omów
Moc wyjściowa 1 % zniekształceń:
90 mW 300 omów (5,2 V RMS)
600 mW 30 omów (4,2 V RMS)
Impedancja wyjściowa 0,06 oma
Separacja stereo 118 dB 1 kHz 300 omów 2,5 V