Bose Zestaw Stereo Wzmacniacz SoundTouch SA-5 Multiroom I System głośników stereofonicznych Acoustimass® 5 series V Projektowanie / Montaż / Serwis / Raty 0%

 • Dodaj recenzję:
 • 21080
 • Producent: BOSE
 • Kod producenta: 17817699204
 • Czas realizacji: Sprawdź dostępność
 • 4 199,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Oblicz

Bose Wzmacniacz SoundTouch SA-5

Sparuj system z wybranymi przez siebie głośnikami, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę. Podłącz głośniki do wzmacniacza SoundTouch® SA-5 i odkryj świat muzyki bezprzewodowej. Wygoda słuchania: wzmacniacz SA-5 o mocy 100 W na każdy kanał łączy się z domową siecią Wi-Fi® i należy do serii produktów Bose® przeznaczonych dla każdego pomieszczenia w Twoim domu. Dzięki niemu możesz przeglądać, porządkować i łatwo odtwarzać ulubioną muzykę. Darmowa aplikacja pozwala przeglądać usługi muzyczne, internetowe stacje radiowe oraz biblioteki utworów. Ponadto pozwala zmienić telefon w wielozadaniowego pilota, umożliwiającego zarządzanie muzyką z dowolnego miejsca w domu. Wzmacniacz SA-5 jest wyposażony w moduł Bluetooth® i trzy wejścia zewnętrzne, co umożliwia podłączenie źródeł niestrumieniowych, takich jak np. odtwarzacz CD. • Wzmacniacz o mocy 100 W na kanał łączy się bezprzewodowo z domową siecią Wi-Fi®
 • Dodaj więcej systemów SoundTouch®, aby przesyłać strumieniowo tę samą muzykę do głośników w całym domu lub różne utwory do każdego z pomieszczeń
 • Aplikacja SoundTouch® zmieni Twój telefon lub tablet w uniwersalnego pilota, dzięki któremu będziesz mieć kontrolę nad swoją muzyką
 • Wybierz jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień w aplikacji, aby odtwarzać ulubione utwory
 • Trzy wejścia zewnętrzne umożliwiają podłączenie źródeł niestrumieniowych, takich jak odtwarzacz CD

Odkrywanie muzyki z systemem SoundTouch®

Technologia SoundTouch® sprawia, że odkrywanie i odsłuchiwanie muzyki jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Odtwarzaj miliony utworów w ramach platformy muzycznej Spotify® czy Deezer. Możesz również słuchać internetowych stacji radiowych i utworów z własnej biblioteki muzycznej.

 

 

Rozbuduj swój system

Możesz zacząć od kupna jednego urządzenia SoundTouch®, aby potem w dowolnym momencie dodać kolejne. Wszystkie produkty współpracują ze sobą, dzięki czemu można odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.

 

 

Bezpłatna, wysoce funkcjonalna aplikacja

Pozwala zmienić Twój telefon w wielozadaniowego pilota, umożliwiając zarządzanie muzyką z dowolnego miejsca w domu.

 

 

Możliwość połączenia kablowego

Wzmacniacz SA-5 jest wyposażony w trzy wejścia zewnętrzne, co umożliwia podłączenie źródeł niestrumieniowych, jak na przykład odtwarzacz CD. Model ten może także obsługiwać dwie pary głośników w układzie równoległym, można zatem połączyć z nim aż cztery głośniki.


Wbudowany moduł łączności Bluetooth®

Systemy SoundTouch® wyposażone są teraz w moduł Bluetooth®, który pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki w dowolnej chwili z każdego kompatybilnego urządzenia. Dzięki temu można słuchać muzyki z jeszcze większej liczby źródeł, np. z serwisu YouTube.

Wejścia/wyjścia:

 • Gniazdo zasilania
 • Złącze USB do konfiguracji
 • Złącze Ethernet
 • Wyjścia głośników
 • 3 wejścia dodatkowe (2 pary gniazd RCA, 1 gniazdo stereo 3,5 mm)

Elementy zestawu:

 • SoundTouch® SA-5 wzmacniacz
 • Uchwyt montażowy
 • Elementy montażowe
 • Przewód zasilający
 • Kabel USB (rezerwowy sposób konfiguracji)

 

Często zadawane pytania

Czy mogę podłączyć wzmacniacz SoundTouch SA-5 do głośników Bose, których obecnie używam?

Większość pasywnych głośników stereo będzie współpracowała ze wzmacniaczem SoundTouch SA-5. Mogą to być m.in. głośniki zewnętrzne 151 SE, głośniki zewnętrzne 251, głośniki zewnętrzne Free Space 51, system głośników 161, system głośników 201 Direct/Reflecting, system głośników 301® Direct/Reflecting, systemy głośników stereo Acoustimass 3 i Acoustimass 5, głośniki wewnątrzsufitowe Virtually Invisible 591, głośniki wewnątrzścienne Virtually Invisible 691, głośniki wewnątrzsufitowe Virtually Invisible 791 oraz głośniki wewnątrzścienne Virtually Invisible 891. Głośniki Bose 901 są głośnikami aktywnymi i dlatego nie będą współpracować ze wzmacniaczem SoundTouch SA-5.

Czy mogę podłączyć głośniki innych producentów?

Tak. Jeśli jest używana jedna para głośników, ich impedancja powinna wynosić co najmniej 4 omy. W przypadku korzystania z dwóch par głośników ich impedancja powinna wynosić co najmniej 8 omów.

Ile głośników może zasilić wzmacniacz SA-5?

Dwa złącza głośnikowe umożliwiają podłączenie dwóch par głośników w układzie równoległym w celu odtwarzania dźwięku w dwóch pomieszczeniach albo podłączenie czterech głośników i rozmieszczenie ich na większej powierzchni. Wszystkie podłączone głośniki będą tworzyły wspólną „strefę” SoundTouch.

Czy mogę używać wzmacniacza SA-5 do równoległej obsługi posiadanych głośników Bose?

Wzmacniacz SA-5 może zasilać większość pasywnych głośników Bose w układzie równoległym. Mogą to być m.in. głośniki zewnętrzne 251, głośniki zewnętrzne Free Space 51, system głośników 161, system głośników 201 Direct/Reflecting, systemy głośników stereo Acoustimass 5, głośniki wewnątrzsufitowe Virtually Invisible 591, głośniki wewnątrzścienne Virtually Invisible 691, głośniki wewnątrzsufitowe Virtually Invisible 791 oraz głośniki wewnątrzścienne Virtually Invisible 891. Do pasywnych głośników Bose, które nie mogą być obsługiwane równolegle, należą głośniki zewnętrzne 151 SE, system głośników 301 Direct/Reflecting, system głośników stereo Acoustimass 3 oraz system głośników 901 Direct/Reflecting.

W jaki sposób mogę sterować ustawieniami wzmacniacza SoundTouch SA-5?

Sterowanie wzmacniaczem SoundTouch SA-5 odbywa się za pomocą darmowej aplikacji SoundTouch zainstalowanej na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Czy wzmacniacz SoundTouch SA-5 jest wyposażony w wejście dodatkowe?

Tak. Wzmacniacz SoundTouch SA-5 dysponuje trzema wejściami dodatkowymi, w tym dwoma parami gniazd RCA oraz jednym gniazdem mini stereo 3,5 mm.

Czy ze wzmacniacza SoundTouch SA-5 można korzystać na zewnątrz?

Nie. Wzmacniacz SoundTouch SA-5 nie został opracowany z myślą o montażu w miejscu, które narażałoby urządzenie na działanie deszczu, kondensacji, lodu, słonej wody, silnego źródła ciepła czy innych warunków pogodowych. Można w takiej sytuacji wykorzystać zewnętrzne głośniki, pozostawiając wzmacniacz w pomieszczeniu.

Gdzie należy instalować wzmacniacz SoundTouch SA-5?

Model SA-5 nie powinien być instalowany w metalowym panelu naściennym lub szafie. Należy go umieszczać w ramach konstrukcji zestawu kina domowego wykonanej na przykład z drewna, aby zoptymalizować parametry połączenia Wi-Fi®. Jeśli wzmacniacz SA-5 jest podłączony kablowo, może być umieszczony w metalowym panelu naściennym lub szafce, pod warunkiem, że będzie to miejsce o odpowiedniej cyrkulacji powietrza.

Czy istnieje możliwość zainstalowania kilku wzmacniaczy SoundTouch SA-5 w szafie na wzmacniacze?

Tak. Można zainstalować kilka wzmacniaczy SoundTouch SA-5 w szafie na wzmacniacze. Instrukcja obsługi zawiera informacje na temat odpowiedniego rozstawiania wzmacniaczy w szafie.

Jakie formaty dźwięku są obsługiwane przez systemy SoundTouch?

Obsługiwane są formaty MP3, WMA, M4A, AAC, FLAC oraz bezstratny format Apple Lossless.

 

 

Przestrzeń dla Twojej muzyki


Wychwyć najdrobniejsze szczegóły odsłuchiwanych utworów dzięki systemowi Acoustimass 5 series V. Dwa przeprojektowane głośniki Direct/Reflecting® series II mają smukły profil i nowoczesną stylistykę. Chowany moduł Acoustimass zapewnia głęboki bas we wszystkich ulubionych utworach. Jeżeli słuchasz muzyki w większych pomieszczeniach w domu, ten system idealnie się do tego nadaje.

 

 

Bogactwo dźwięków. Smukły profil.


Głośniki kostkowe Direct/Reflecting series II mają smukłą sylwetkę, która przyciąga wzrok. Wewnątrz obudowy znajdują się precyzyjnie ustawione przetworniki wypełniające pomieszczenie przestrzennym dźwiękiem, który nie wymaga przebywania w optymalnym miejscu. Głośniki można zamontować równolegle do ściany za pomocą dodatkowych uchwytów. Nie wymagają odstępu 5 cm od jej powierzchni — jak poprzedni model

 

Dodaj mocy swojej muzyce


Mocna linia basu i rytmiczna perkusja ożywiają odsłuchiwany utwór. Nasz moduł Acoustimass odtwarza tego typu niskie tony, nadając im nowej głębi, niezależnie od poziomu głośności i bez zakłóceń. Umieść moduł poza zasięgiem wzroku, a słuchacze będą mieć wrażenie, że dźwięk płynie wyłącznie z niewielkich głośników kostkowych.

 

Wymiary/waga
Głośniki Direct/Reflecting®:18,95 cm wys. × 8,32 cm szer. × 8,49 cm gł. (1 kg)
Moduł Acoustimass:35,5 cm wys. × 19 cm szer. × 48 cm gł. (8,5 kg)

 

Zawartość opakowania
2 głośniki Direct/Reflecting
Moduł Acoustimass
4 kable głośnikowe — 6,1 m (20 stóp)
Samoprzylepne gumowe podkładki

 

Waga przesyłki:14 kg