Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Bose Videobar VB1-S

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24738
 • Producent: BOSE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 449,00 zł brutto
 • 4 182,00 zł 3 444,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA NIEZAWODNOŚĆ NA CODZIEŃ.


Pożegnaj „wystarczająco dobrą” technologię i przywitaj się z eleganckim, wydajnym rozwiązaniem, które zapewni Ci sukces.
Dzięki charakterystycznemu dźwiękowi Bose Profesional, kamerze ultra-HD 4K i dołączonym opcjom montażu, VB-S to rozwiązanie do wideokonferencji, które zapewnia wysoką jakość spotkań – za każdym razem. 

 

VB-S można szybko i łatwo skonfigurować samodzielnie i używać na co dzień. Eliminuje to ból głowy związany z konfiguracją technologii wideokonferencji, dzięki czemu Twój zespół może skupić się na spotkaniach ze zdalnymi pracownikami i klientami.

 

ZAPEWNIJ PROFESJONALNĄ WYDAJNOŚĆ BOSE NA KAŻDYM SPOTKANIU.


Charakterystyczny dźwięk Bose Professional z układem czterech mikrofonów formujących wiązkę, dzięki któremu rozmowy brzmią bardziej naturalnie dzięki aktywnemu skupianiu się na głosach; strefy wykluczenia, które pomagają zredukować niepożądany hałas; oraz automatyczny korektor zapewniający zoptymalizowany dźwięk wszystkim uczestnikom


Kamera 4K Ultra HD z 5-krotnym zoomem cyfrowym i szerokim polem widzenia pomaga uczestnikom spotkania efektywniej łączyć się wizualnie. 
Dwa tryby automatycznego kadrowania: Tryb grupowy kadruje wszystkich uczestników w pomieszczeniu, zapewniając, że nikt nie zostanie pominięty podczas rozmowy. Tryb indywidualny kadruje i dynamicznie podąża za pojedynczym uczestnikiem. 

 

 

 

 

ŁATWE USTAWIENIE


Dzięki wygodnym opcjom montażu i prostocie podłączania przez USB, VB-S jest gotowy do zapewnienia najwyższej wydajności od razu po wyjęciu z pudełka. 

 

 

PROSTE OPROGRAMOWANIE DO KONFIGURACJI I ADMINISTRACJI, ABY ZACHOWAĆ SWOJĄ CODZIENNĄ PRACĘ

 

 

 

 

Konfiguracja paska wideo (VBC)  do łatwej konfiguracji oraz administracja paska wideo (VBA)  do zdalnego zarządzania zmianami na jednym lub wielu urządzeniach oraz do przeglądania stanu urządzenia. 


Aplikacja mobilna Videobar (VBM)  do sterowania VB-S w czasie rzeczywistym za pośrednictwem smartfona; łatwo reguluj głośność, wyciszanie, przesuwanie, pochylanie, powiększanie, zaprogramowane elementy sterujące i  parowanie Bluetooth®  .

 

Dzięki funkcji USB plug-and-play VB-S instalacja i obsługa są dziecinnie proste.

 

Łagodzi ból głowy związany z nawigacją w sprzęcie do wideokonferencji, dzięki czemu Twój zespół może skupić się na tym, co naprawdę ważne — spotkaniach ze zdalnymi pracownikami i klientami.

 

 

Zgodność z Google Meet, Microsoft Teams, Zoom i innymi funkcjami, zapewniająca doświadczenie Bose Profesional na popularnych platformach Unified Communications

 

 

 

Instalacja