BOSE DesignMax DM6SE głośniki naścienne x 4 + Bluesound B160S Wzmacniacz stereo z sieciowym odtwarzaczem muzycznym • 2 x 60 W (8Ω), 4 x 100 W (4Ω)

  • Dodaj recenzję:
  • 21460
  • Producent: BOSE

  • Historia ceny
  • 14 600,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

BOSE DesignMax DM6SE głośniki naścienne x 2 + Bluesound B160S Wzmacniacz stereo z sieciowym odtwarzaczem muzycznym • 2 x 60 W (8Ω), 4 x 100 W (4Ω)

 

 

 

 

Dźwięk premium, aby zmaksymalizować każdy projekt.

Głośniki DesignMax zapewniają wyjątkowy dźwięk i estetykę w każdej przestrzeni komercyjnej. Dzięki 12 modelom do wyboru łatwo jest stworzyć dopasowane rozwiązania, które zapewniają natychmiast imponujący dźwięk. Mechanizmy montażowe QuickHold sprawiają, że instalacja jest wydajna, zmniejszając obciążenie i problemy - i oszczędzając znaczny czas. Dzięki dostępnym wersjom czarno-białym głośniki DesignMax bezproblemowo integrują się z każdym wystrojem.

100-watowy DesignMax DM6SE wyposażony jest w dwukierunkowy 6,5-calowy głośnik niskotonowy i 1,25-calowy głośnik wysokotonowy zamontowany współosiowo w systemie wyrównania dyspersji, wytwarzając zakres częstotliwości 55 Hz - 20 kHz. DM6SE jest montowany na powierzchni, ma stopień ochrony IP55 na zewnątrz i blokuje się na ukrytym uchwycie typu QuickHold w celu szybkiego i bezpiecznego montażu.

 

Łącz modele, aby ukończyć dowolną konstrukcję, dużą lub małą 

12 głośników do miksowania i dopasowywania, od 2-calowych, niskoprofilowych modeli do 8-calowych głośników ze sprężarką o wysokim SPL i opcjami zewnętrznymi

 

Zapewnij natychmiast imponujący dźwięk dzięki niestandardowym sterownikom Bose

nie wymaga DSP ani EQ. Aby uzyskać jeszcze lepszy dźwięk, użyj wybranych procesorów DSP i wzmacniaczy Bose, aby włączyć korektor głośników Bose i przetwarzanie SmartBass, co zwiększa wydajność i reakcję na każdym poziomie odsłuchu

 

Zapewnij spójne wrażenia

dźwiękowe w całym pomieszczeniu dzięki systemowi wyrównania dyspersji, który dopasowuje zasięg głośnika niskotonowego do wzoru głośnika wysokotonowego

 

Dopasuj się do każdego pomieszczenia

dzięki eleganckim kształtom, kratkom o minimalnej ramce dostępnym w kolorze czarnym lub białym oraz wyjmowanym logo

 

Skróć czas instalacji

dzięki opatentowanemu systemowi montażu QuickHold, który zmniejsza również obciążenie, problemy i ryzyko uszkodzenia produktu

 

Łatwa instalacja

wszystkie modele zawierają złącza Euroblock; modele montowane na suficie obejmują plenum, backcans, mostki kafelkowe i okablowanie audio z dostępem od przodu, co ułatwia instalację i rozwiązywanie problemów

 

Zainstaluj DM6SE na zewnątrz

stopień ochrony IP55 ze standardową aluminiową kratką do użytku na zewnątrz

 

Dane techniczne

Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB)  - 65 - 17 000 Hz
Pokrycie nominalne (H x V) - 130 ° x 130 °
Moc, szczyt - 400 W.
Maksymalny SPL @ 1m - 111 dB
Zakres częstotliwości (-10 dB) - 55-20 000 Hz
Power Handling, długoterminowy ciągły - 100 W.
Czułość (SPL / 1 W @ 1 m) - 91 dB

Nominalna impedancja  - 8 Ω (bypass transformatora)

 

 

 

Sieciowy, strumieniowy wzmacniacz stereo


Sieciowy wzmacniacz stereo Bluesound Professional B160S to kompletne rozwiązanie dla komercyjnej instalacji muzycznej. B160S łączy wysokiej jakości wzmacniacz stereo z sieciowym odtwarzaczem muzycznym obsługującym BluOS. Sekcja wzmacniacza HybridDigital™ B160S zapewnia moc 2 x 60 W przy 8 Ω – wystarczającą dla większości małych/średnich przestrzeni, a termostatyczne chłodzenie wentylatorem zapewnia niezawodną pracę w środowiskach komercyjnych. Technologia wzmacniacza jest wysoce energooszczędna, a także posiada tryb czuwania zużywający tylko 6W mocy.

Współczynnik kształtu B160S pozwala na montowanie go indywidualnie w pionie lub poziomie na lub pod półkami, stołami lub na ścianach. Do sześciu jednostek B160S można zamontować obok siebie w przestrzeni 3U w stelażu za pomocą opcjonalnej półki do montażu w stelażu RM160, tworząc kompaktowy system 12-kanałowy z sześcioma niezależnymi lub grupowymi strefami.

 

Kompletne rozwiązanie stereo do instalacji komercyjnych
Integracja z przechowywaniem treści w sieci lokalnej
PC/Mac, iOS/Android i kontrola innych firm
Zabezpieczenia zapobiegające nieautoryzowanej kontroli
Elastyczne i nieograniczone grupowanie stref w systemie BluOS
Streaming przez Ethernet dla większej niezawodności
Wejście USB do odtwarzania z lokalnych dysków podłączonych
Energooszczędny wzmacniacz 2 x 60 W (8 Ω) HybridDigital™
Tryb czuwania 6 W
Elastyczne opcje montażu, w tym montaż 6 x BS160S w przestrzeni rack 3U za pomocą opcjonalnej półki do montażu w racku RM160

 

 

 

Aplikacja:

 

 


BluOS Controller to uniwersalny pilot do wszystkich bezprzewodowych systemów muzycznych wysokiej rozdzielczości obsługujących BluOS, takich jak Bluesound, NAD Electronics, Bluesound Professional i DALI. Połącz ze sobą wiele systemów obsługujących BluOS, aby cieszyć się muzyką w doskonałej synchronizacji w każdym pomieszczeniu w domu. Uzyskaj dostęp, przesyłaj strumieniowo i słuchaj dowolnego utworu z dowolnego miejsca — strumieniowych usług muzycznych, współdzielonej biblioteki muzycznej lub dowolnego innego miejsca, w którym jest przechowywana Twoja muzyka. Dostroić się do internetowych stacji radiowych i podcastów nadawanych z dowolnego miejsca na świecie. Co najważniejsze, rób to bezprzewodowo, bezpośrednio ze smartfona, tabletu lub laptopa, bez opóźnień i utraty jakości dźwięku.

Dostępny na tablety i telefony z systemem iOS, kontroler BluOS to wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować i słuchać muzyki na bezprzewodowym systemie muzycznym obsługującym BluOS.

• Przesyłaj muzykę do dowolnego istniejącego systemu stereo obsługującego BluOS, głośników przewodowych lub głośników bezprzewodowych.
• Przeglądaj, uzyskuj dostęp i słuchaj muzyki z wielu strumieniowych serwisów muzycznych, internetowych stacji radiowych lub z własnej biblioteki.
• Kontroluj muzykę bezprzewodowo z dowolnego miejsca w domu za pomocą smartfona lub tabletu.
• Odtwarzaj jednocześnie inną muzykę w każdym pokoju lub przesyłaj ulubioną muzykę w idealnej synchronizacji do każdego głośnika i odtwarzacza z obsługą BluOS w Twoim domu.
• Umieść głośniki i odtwarzacze z obsługą BluOS w dowolnym miejscu w domu i łatwo połącz się z domową siecią Wi-Fi dzięki samouczkom konfiguracji i wsparciu.

Dowiedz się więcej o BluOS na https://apps.apple.com/ca/app/bluesound/id566668472

 

Dane techniczne:


Obsługiwane formaty plików
MP3, AAC, WMA, OGG Vorbis, WMA-L, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, MQA, HRA

Obsługiwane usługi w chmurze
WiMP, Slacker Radio, Qobuz, HighResAudio, JUKE, Deezer, Murfie, HDTracks, Spotify, TIDAL, Napster, Microsoft Groove (z OneDrive), Classics Online, KKBox.

Obsługiwane systemy operacyjne
Microsoft Windows 7 SP1 lub nowszy, Apple Macintosh OSX 10.7.5 lub nowszy

Darmowe radio internetowe
TuneIn Radio, iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise, Slacker Radio

Partnerzy integracyjni
Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron

Moc znamionowa
2 x 60 W przy 8 omach
2 x 100 W przy 4 omach

Znamionowe zniekształcenie ≤0,005%

Stosunek sygnału do szumu -110dBA

Głębokość bitowa 16 – 24

WEJŚCIE Analog
USB
Typ A (dla pamięci USB i obsługiwanych urządzeń peryferyjnych – sformatowany w systemie FAT32)
Mini USB typu B (wyłącznie do celów serwisowych)

Wejście IR
Gniazdo 3,5 mm

WYJŚCIE na subwoofer
Feniks

Wyjście głośnika
Blok przyłączeniowy głośnika Phoenix

Gigabit Ethernet RJ45

Interfejs użytkownika. BEZPŁATNA aplikacja na Androida i iOS dostępna w GooglePlay i Apple App Store

Zasilanie prądem zmiennym

Moc w trybie czuwania 6 W (sieciowy tryb czuwania)

Wymiary (szer. x wys. x gł.) 70 x 120 x 350 mm (2,81 x 4,75 x 13,81”)

Waga netto 1,6 kg (3,5 funta)

Waga wysyłki 2,3 kg (5,1 funta)

AKCESORIA DO MONTAŻU W RACK RM 160
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 480 × 135 × 460 mm (18,9 × 2,3 × 18,1”)

Waga 4,28 kg (9,45 funta)