TV LOEWE ICONIC

18-10-2022

Nowa ikona designu telewizora: kultowy Loewe z 55- i 65-calowym ekranem

Nowość od LOEWE TV ICONIC

 

Kronach, wrzesień 2022. Loewe Technology przedstawia kultowy, nowy, efektowny model telewizora Loewe. Loewe iconic to coś więcej niż tylko wysokiej jakości telewizor z systemem dźwiękowym, Loewe Iconic to rzeźbiarska, wszechogarniająca ikona designu – dostępna w dwóch ekskluzywnych wariantach kolorystycznych, Graphite Grey i Clay White. Kultowy Loewe jest również produkowany w Niemczech.

 

Od prawie wieku marka Loewe jest synonimem pomysłowości i luksusowych produktów elektroniki użytkowej. Wraz z unikalnym designem Loewe, pionierski duch i wieloletnie doświadczenie ekspertów Loewe w rozwoju innowacyjnych technologii to DNA marki. Symbioza nowo utworzonej kategorii audio Loewe w 2020 roku w połączeniu z tradycyjną kategorią telewizyjną kończy się nowym, niezwykłym dziełem projektowym: ikoną Loewe.

 

Loewe iconic nie jest standardowym telewizorem, jego rzeźbiarska forma uszlachetnia wnętrze w artystyczną i galeryjną przestrzeń życiową. W ten sposób dom staje się czymś więcej niż tylko pokojem do życia – staje się miejscem, w którym można oddać się sztuce, rzemiosłu i kulturze – z ikonicznym Loewe jako pięknie zaprojektowanym, centralnym elementem. Podstawą jest unikalne, wysokiej jakości rozwiązanie instalacyjne wykonane z materiału Syno-Stone. Syno-Stone to solidny materiał powierzchniowy, który jest trwały, a dzięki nieporowatej powierzchni jest niezwykle higieniczny. Graphite Grey i Clay White są dostępne w dwóch ekskluzywnych wariantach kolorystycznych.

Szeroki i elegancki język designu z 360-stopniowym designem, który jest charakterystyczny dla Loewe, idealnie pasuje do wnętrz artystycznych i artystycznych, dzięki czemu jest idealny dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć klasyki designu przyszłości. To potężne rozwiązanie instalacyjne zostało stworzone przez niemiecką kuźnię projektową Loewe w swojej siedzibie w Kronach.

 

Kultowy Loewe łączy unikalny design z najnowocześniejszą technologią TV i audio. Do wyboru są dwa warianty i najnowocześniejsze wyświetlacze OLED o przekątnej ekranu 55 i 65 cali. Ponadto za panelem z tkaniny elegancko wkomponowano soundbar. Pozwala to doskonale cieszyć się obrazem i dźwiękiem: dzięki pomysłowo zaprojektowanym, skalibrowanym kolorom i tonom, muzyce i głosom, które brzmią tak realistycznie, że są sztuką samą w sobie.

Usługa Loewe Premium Service dla tych specjalnych modeli telewizorów jest również wyjątkowa: ekskluzywna usługa konfiguracji i instalacji przez wyspecjalizowanego dealera Loewe jest częścią pakietu.

 

Najnowocześniejsza technologia telewizyjna – indywidualnie kalibrowana

W obu stylistycznie wyjątkowych modelach telewizorów Loewe iconic.65 i Loewe iconic.55 najnowsza generacja paneli OLED w połączeniu z kalibracją przeprowadzaną indywidualnie dla każdego zestawu zapewnia doskonały obraz telewizyjny. Wyprodukowane na zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej w siedzibie Loewe w Kronach, telewizory OLED 4K o ultrawysokiej rozdzielczości są już fabrycznie skalibrowane, dzięki czemu doskonała jakość obrazu jest gwarantowana już od pierwszego włączenia urządzenia. Bazując na dziesięcioleciach zoptymalizowanych algorytmów, kultowe modele Loewe osiągają naturalny, harmonijny obraz i zachwycają przyjemnym kinem domowym na najwyższym poziomie. Dzięki HLG, HDR10 i Dolby Vision™ obrazy o wysokim kontraście i imponujące spektrum kolorów zabierają widzów w nieskończoną przestrzeń.

 

Dwie potężne opcje do wyboru

Dla kultowego Loewe dostępne są dwa warianty podwozia: SL5 i SL7. Oba są opracowywane i produkowane w Niemczech. Charakteryzują się trwałością i możliwością naprawy, dzięki czemu charakteryzują się wysoką trwałością.

Wersja SL5 oferuje funkcje Loewe dr+: ulubione programy można łatwo nagrywać bez zewnętrznego dysku twardego USB. Kultowy Loewe z podwoziem SL5 ma
Zintegrowany dysk twardy dr+ o pojemności 1 terabajta. Zapewnia to niemal nieograniczony czas nagrywania programów telewizyjnych. Dzięki zintegrowanemu systemowi dwukanałowemu i podwójnemu tunerowi dla wszystkich trybów odbioru, dwa programy telewizyjne mogą być nagrywane jednocześnie lub jeden program może być oglądany, a drugi nagrywany. Programy można również przerwać i kontynuować później z opóźnieniem. W archiwum nagrań nagrania wyświetlane są w postaci czytelnego podglądu wraz z tytułem programu i datą. W zestawie znajduje się Amazon Fire TV Stick 4K Max. Obudowa SL5 oferuje również specjalną funkcję dźwiękową: dzięki Mimi Sound Personalizacja™ dźwięk można dostosować do indywidualnych zdolności słuchowych widza.

Dzięki wyrafinowanej technologii obudowa SL7 jest idealna do wideo na żądanie: użytkownicy VoD mogą szybko nawigować do żądanych funkcji w menu dzięki nowoczesnej obsłudze. Dzięki zintegrowanemu nagrywarce z dyskiem twardym Loewe dr+ i 1 TB miejsca na dysku w standardzie nagrywanie programów telewizyjnych jest łatwe. Przejrzysty ekran główny Loewe pokazuje wszystkie ważne treści i prawie nieograniczony wybór opcji rozrywki na pierwszy rzut oka. Oglądanie telewizji, oglądanie wideo na żądanie, słuchanie muzyki, surfowanie po Internecie lub korzystanie z usług online to tylko niektóre z funkcji, które kultowy Loewe z łatwością łączy w tym wariancie i odtwarza w najwyższej jakości obrazu.

 

Naturalne wrażenia dźwiękowe z imponującym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem kinowym

Idealnie zintegrowany z konstrukcją, soundbar oferuje naturalne wrażenia dźwiękowe z imponującym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem kinowym i doskonałą zrozumiałością mowy nawet w większych pomieszczeniach. Zapewnia to 360 watów całkowitej mocy muzycznej. Soundbar to system dźwiękowy 3.1, który można łatwo rozbudować do konstelacji 5.1. Posiada trzy zintegrowane głośniki (lewy, prawy i środkowy) oraz dwa subwoofery. Obsługiwane są adaptery Dolby Atmos, DTS:X, Multiroom przez Play-Fi, WDAL, AVR. Ponadto dwa głośniki przednie i dwa tylne oraz subwoofer (np. Loewe klang mr1/3/5, Loewe klang sub1) można sparować bezprzewodowo bez opóźnień. Po sparowaniu głośników przednich lewy i prawy przetwornik listwy dźwiękowej automatycznie przekształcają się w głośniki centralne. Parowanie starszych aktywnych głośników lub aktywnych wzmacniaczy jest również możliwe za pomocą adapterów AVR bez dodatkowego rozwiązania adaptera.

Polecane produkty