Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Przedstawiamy Lumisonic

12-04-2024

Gdzie dźwięk i światło są jednym

Zuma Lumisonic to lampa LED i głośnik HiFi, inteligentnie sparowane w jednym downlight. Lumisonic bezprzewodowo zapewnia piękne oświetlenie i wciągający dźwięk do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

 

Zuma Lumisonic to lampa LED i głośnik HiFi, inteligentnie sparowane w jednym downlight.

 

Lumisonic bezprzewodowo zapewnia piękne oświetlenie i wciągający dźwięk do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

 

 

 

 

  • WIFI
  • Voice Enabled
  • Bluetooth
  • Apple AirPlay 2
  • Apple or Android App compatible
  • Apple TV compatible
  • Round Ultra slim bezel included
  • IP 65 Rated

 

Twój dom jest wolny od bałaganu głośników, wzmacniaczy i różnych urządzeń elektronicznych.

 

W ich miejsce Zuma oferuje pełną bezprzewodową kontrolę dźwięku i oświetlenia, która jest łatwa w konfiguracji i obsłudze każdego dnia.

 

Wbudowany wzmacniacz Klasa D  75W


Zakres częstotliwości 40Hz–25kHz (-6db punktów)


Dźwięk w wielu pokojach,  z Alexą, AirPlay, Roon Ready

 

 

 

Jak działa Zuma Lumisonic?

 

Zuma Lumisonic mieści się w ultrakompaktowej oprawie, która jest łatwa do zainstalowania w sufitach. Możesz zmodernizować Zuma do istniejących urządzeń, używając obecnego obwodu oświetleniowego i przełączników.

Zuma działa jako wielopokojowy system bezprzewodowy. Połącz Zuma z siecią Wi-Fi, aby sterować zarówno oświetleniem, jak i dźwiękiem z telefonu za pomocą naszej aplikacji. Możesz również wprowadzić bezprzewodowe, wbudowane sterowanie głosowe Alexa w całym domu dzięki naszemu inteligentnemu głosowi bezel

 

 

 

 

Wnętrze unikalnego systemu Zuma Lumisonic

 

Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi na świecie inżynierami dźwięku i oświetlenia, aby opracować technologię umieszczoną w Zuma Lumisonic. Rezultatem jest jeden z najbardziej zaawansowanych produktów technologii inteligentnego domu dostępnych obecnie na rynku. Każda część Zumy jest aktualizowalna przez oprogramowanie - utrzymując Zuma miejsce w czołówce elektroniki domowej przez wiele lat.

 

Obudowa aluminiowa

 

Eleganckie obudowa chroni ważne elementy wewnątrz Lumisonic i mieści nasz opatentowany Blade SystemTM do szybkiej, łatwej i schludnej instalacji.

 

 

 

 

 

Wzmacniacz

 

Wysokowydajny monolityczny wzmacniacz klasy D sterowany przez najlepszy w swojej klasie centralny procesor ARM, czterordzeniowy procesor.

 

 

Głośnik  

Nasz opatentowany aluminiowy głośnik niskotonowy i promieniowy magnes neodymowy zapewniają tempo, rytm i niezwykłe szczegóły dźwiękowe.

 

 

Układ LED i głośnik wysokotonowy

 

Zintegrowany głośnik wysokotonowy dodatkowo podnosi jakość dźwięku, a nasza wysokowydajna matryca świetlna LED zapewnia naturalne, przestrajalne oświetlenie.

 

 

 

 

 

Ramka

 

Magnetycznie odłączana ramka akustyczna dostępna w różnych stylach projektowania - Lumisonic można łatwo ulepszyć za pomocą naszego opcjonalnego Smart Bezel Voice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecane produkty