Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Promocja BEOPLAY HX

03-08-2023

Słuchawki bezprzewodowe z ANC


Eleganckie słuchawki ANC zapewniające zdumiewające doznania. Wyposażone w wyjątkową, adaptacyjną technologię aktywnej redukcji szumów ANC, wykonane z najlepszych materiałów, zaprojektowane z myślą o długotrwałym komforcie i zapewniające wyjątkową jakość dźwięku. Słuchawki HX objęte są 3 letnią gwarancją producenta po rejestracji produktu.

 

Mocne i autentyczne doświadczanie dźwięku dzięki adaptacyjnej aktywnej redukcji szumów, wygodna, lekka budowa, imponująca jakość połączeń i do 35 godzin odtwarzania.

 

Precyzyjny, realistyczny dźwięk:

 

Dostrojone przez naszych inżynierów akustyki, słuchawki HX zapewniają wyjątkową jakość dźwięku dzięki tytanowym przetwornikom i niezawodnemu połączeniu bezprzewodowemu Bluetooth 5.1. Nauszniki zostały w pełni pokryte skórą, a adaptacyjna technologia ANC pozwala w pełni skupić się na doznaniach muzycznych. Jeżeli prowadzisz rozmowy przy użyciu słuchawek, zestaw czterech mikrofonów zadba o to, aby rozmówcy słyszeli Twój krystalicznie czysty głos.

 

Minimalizm doprowadzony do maksimum

 

Gładki. Silny. Ponadczasowy. HX to definicja wysokiej jakości słuchawek. Każda linia i krzywa została skrupulatnie zaprojektowana, aby nie tylko cieszyć oko, ale także dłoń. 

 

 

 

 

 

Stworzone z myślą o wygodzie:

 

Beoplay HX zostały zaprojektowane, aby umożliwiać jak najdłuższe użytkowanie bez uczucia dyskomfortu. Słuchawki wyprodukowano z lekkich i wytrzymałych materiałów. Dołączony do zestawu materiałowy futerał zapewnia bezpieczeństwo słuchawkom oraz akcesoriom.

 

 

 

 


Wejdź do strefy. Rozkoszuj się.

 

Zanurz się w swoich ulubionych utworach z nowym poziomem wierności. Wykonane na zamówienie przetworniki 40 mm z magnesami neodymowymi zapewniają mocne i precyzyjne wrażenia dźwiękowe. Regulowana redukcja szumów i bardzo czułe mikrofony oznaczają, że nigdy nie będziesz mieć trudności ze słyszeniem lub byciem słyszanym.

 

 

Łatwość połączenia:

 

HX oferują szybkie i stabilne połączenie przy użyciu Bluetooth 5.1. Technologie takie jak: Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair i Made for iPhone (MFi) dodatkowo ułatwiają konfigurację słuchawek. Beoplay HX pozwala zapamiętać do 8 urządzeń, a także połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. To naprawdę proste.

 

Do 35 godzin pracy:

 

Słuchawki HX mogą działać do 35 godzin na jednym ładowaniu podczas połączenia Bluetooth oraz aktywnej ANC. Kiedy wyłączysz redukcję szumów, czas pracy wydłuża się do nawet 40 godzin – czyniąc Beoplay HX jednymi z najwydajniejszych słuchawek ANC na rynku.

 

Co to jest aktywna redukcja szumów?


Aktywna redukcja szumów (ANC) wykorzystuje głośniki z redukcją szumów, aby zredukować niepożądane szumy tła.

 

Aktywna redukcja szumów (ANC) wykorzystuje system redukcji szumów w celu zmniejszenia niepożądanych szumów tła. System opiera się na mikrofonach, które „nasłuchują” dźwięków na zewnątrz i wewnątrz słuchawki, chipsecie ANC odwracającym fale dźwiękowe oraz głośniku wewnątrz słuchawki, który niweluje dźwięk z zewnątrz poprzez neutralizację fal dźwiękowych. To trochę tak, jakby wziąć +2 na zewnątrz i dodać -2 do środka, aby uzyskać zero.

 

Muzyka na wyciągnięcie ręki

 

Więcej basu, więcej ciepła, więcej Ciebie. Spersonalizuj swoje wrażenia słuchowe dzięki aplikacji B&O. Korektor Beosonic i regulatory redukcji szumów zapewniają pełną kontrolę nad sposobem słuchania za jednym dotknięciem.

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

typ przetwornika: tytanowy przetwornik elektrodynamiczny z magnesami neodymowymi, średnica 40 mm
impedancja: 24 Ohm ±15%
pasmo przenoszenia: 20 – 22 000 Hz
żywotność baterii: do 35 godzin z Bluetooth i adaptacyjną aktywną redukcją szumów; Do 40 godzin z Bluetooth
kodeki dźwięku: aptX™ Adaptive, AAC, SBC
Bluetooth: Bluetooth 5.1, zasięg 12 metrów, pamięć do 8 urządzeń
certyfikaty: Google Fast Pair, Made for iPhone (MFi), Microsoft Swift Pair
zawartość zestawu: słuchawki Beoplay HX, kabel USB-A na USB-C 1.25m, kabel audio 3.5 mm, futerał transportowy z tkaniny, skrócona instrukcja obsługi
wymiary produktu: 195 x 200 x 52 mm
waga netto: 0,29 kg

Polecane produkty