Nowość Gramofon PRO-JECT DEBUT PRO S

13-09-2022
Nowość Gramofon PRO-JECT DEBUT PRO S

Idealny kształt

 

Nowy Debut PRO S w świetnym stylu kontynuuje serię gramofonów PRO. Podążaliśmy za naszą filozofią
i zaprojektowaliśmy gramofon, który pielęgnuje świadome słuchanie muzyki. Debiut PRO S doprowadza tę filozofię do skrajności. Manualna obsługa zachęca słuchacza do interakcji z gramofonem. W parze idą doznania muzyczne. Żadnych zbędnych przełączników, diod LED ani oznaczeń, elementów odwracających uwagę - rozpraszających od tego, co najważniejsze.

 

 

 

Nasze nowe 10-calowe, aluminiowe ramię w kształcie litery S jest osadzone w typowym dla serii PRO w pełni aluminiowym bloku łożyskowym. Jeśli masz zamiar używać różnych wkładek w swoim gramofonie, Debut PRO S ze złączem SME pozwala na wygodną zmianę. Ponieważ ramię jest w pełni regulowane, można z każdej wkładki uzyskać jeszcze więcej i można eksperymentować z dźwiękiem gramofonu. Nie ma tu żadnych ograniczeń!

 

Debut PRO S jest wykonywany ręcznie w Europie z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie ręcznie malowane elementy z czarnej satyny sprawiają, że ten gramofon skupia uwagę nie tylko swoim brzmieniem.

 

Precyzyjna obróbka materiałów

Przyjrzyj się bliżej nowemu Debut PRO S.Nie znajdziesz żadnych pustych przestrzeni ani plastikowych elementów.Używamy tylko wysokiej jakości części z aluminium, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku.

Precyzyjnie obrabiane części za pomocą maszyn CNC są idealnie dopasowane optycznie, co czyni gramofon urządzeniem o prostym,nowoczesnym, wczesnej nie spotykanym projekcie.

 

 

 

Ramię 10‘‘ Aluminium S-Shape

To aluminiowe ramię zapewnia doskonałe tłumienie, a długość 10 cali umożliwia doskonałe śledzenie rowka płyty przy minimalnym błędzie śledzenia.

W porównaniu z prostym ramieniem, kształt litery S zwiększy efektywną masę ramienia, co jest przydatne, gdy chcesz zrobić zmianę konfiguracji idąc w stronę cięższych wkładek MC.

 

 

 

Regulowane kąty VTA & Azymut

Dzięki nowemu ramieniu Debut PRO S można ustawić zarówno azymut, jak i pionowy kąt śledzenia (VTA). Wysokość ramienia można płynnie regulować, poluzowując dwie śruby dociskowe.

Te ustawienia Debut PRO S dają możliwość dostosowania ramienia do zmian wysokości, pozwalając na użycie różnych mat gramofonowych lub wkładek o różnej wysokości, aby zawsze uzyskać najlepszą możliwą jakość dźwięku.

 

 

 

Zawsze idealna kontrola prędkości

Precyzyjny, elektronicznie sterowany napęd gwarantuje uzyskanie najdokładniejszej i najbardziej stabilnej prędkości. Zmiana prędkości obrotowych 33/45 odbywa się za pomocą przełącznika. Przy zastosowaniu załączonego okrągłego paska napędowego, możesz również słuchać swoich ulubionych płyt szelakowych (78).

Talerz wykonano z aluminium, przy użyciu maszyn CNC, co gwarantuje wysoką dokładność i za razem utrzymanie parametrów związanych z prędkością obrotową. Ponad to jego użycie zwiększa całą masę układu talerza,co skutkuje dodatkowym lepszym tłumieniem rezonansów.

 

 

 

Aluminiowy talerz z wytłumieniem Odlew ciśnieniowy talerza z aluminium daje nam produkt o

perfekcyjnych parametrach i właściwościach.

Ciężki aluminiowy talerz ma od wewnątrz pierścień wykonany z TPE (termoplastycznego elastomeru), który pomaga wytłumić wszelkie rezonanse, a tym samym zminimalizować parametry znane jako wow & flutter.

 

Polecane produkty