Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Nowość do ARCAM

07-10-2023

ARCAM A15 to potężna jednostka o mocy 80 watów na kanał, która doskonale sprawdzi się w obszarze dźwięku przestrzennego.

 

"ARCAM A15 - Moc i Jakość Dźwięku w Jednym Wzmacniaczu

Jeśli jesteś miłośnikiem dźwięku przestrzennego i poszukujesz potężnej jednostki do swojego zestawu audio, ARCAM A15 może okazać się idealnym wyborem. Z mocą wynoszącą 80 watów na kanał, ten wzmacniacz doskonale sprawdza się w obszarze dźwięku przestrzennego i jest odpowiedni do słuchania muzyki za pośrednictwem głośników wieżowych, nawet w większych pomieszczeniach, przy głośniejszym odsłuchu.

W nazwie ARCAM, litera "A" oznacza Amplification, co jest naszą główną specjalizacją od ponad 45 lat. A15 to najnowszy produkt, wyprodukowany z pasją i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wzmacniaczy. Każdy komponent i materiał zostały dokładnie przetestowane i dostosowane, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku.

 

ARCAM A15 wyróżnia się także wbudowanym rozwiązaniem Bluetooth opartym na technologii Qualcomm AptX Adaptive. To oznacza, że możesz cieszyć się dźwiękiem HD o rozdzielczości do 24 bitów, niezależnie od tego, co właśnie odsłuchujesz. Co więcej, możesz łączyć go z bezprzewodowymi słuchawkami Bluetooth, pozwalając na kontynuację słuchania muzyki z subtelnym wyczuciem, nawet w nocy.

Ten wzmacniacz oferuje także wsparcie dla dźwięku w wysokiej rozdzielczości i jest wyposażony w cyfrowe wejścia audio o wysokiej jakości, co dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność.

Podobnie jak we wszystkich zintegrowanych wzmacniaczach ARCAM, szczególną uwagę poświęcamy wbudowanemu etapowi fono, aby zapewnić, że Twoje ulubione nagrania brzmią niesamowicie i wciągająco. To wzmacniacz, który nie tylko zapewnia potężną moc, ale także dostarcza doskonały dźwięk, spełniając najwyższe oczekiwania audiofilów."

Polecane produkty