Głośniki Loewe klang

15-12-2021

Wyjątkowy design


Charakterystyczne, stożkowate obudowy głośników multiroom należących do serii klang mrfirmy Loewe pokryte są elegancką tkaniną akustyczną, która dodatkowo podkreśla ich wyjątkowy kształt. Stylowy, szklany panel dotykowy znajdujący się w górnej części obudowy każdego z głośników jest niezwykle wygodny w obsłudze. Ma 5 programowalnych przycisków, które ułatwiają dostęp do najczęściej wykorzystywanych źródeł dźwięku, np. ulubionych programów radiowych.

 

 

 

Muzyka w całym domu


Głośniki Loewe klang mr mogą współpracować ze sobą w dowolnej konfiguracji i odtwarzać dźwięk bezprzewodowo w tych pomieszczeniach, w których tego potrzebujesz. Brak konieczności przewodowego połączenia ze źródłem dźwięku znacznie zwiększa swobodę ich instalacji. Co więcej, głośniki z serii klang mr mają również wbudowany moduł Bluetooth, co pozwala na wygodne, strumieniowe odtwarzanie muzyki m.in. ze smartfonów i tabletów.

 

 

Rozbudowane funkcje sieciowe


Modele należące do serii klang mr obsługują platformę multiroom DTS Play-Fi, która jest kompatybilna z Apple Home i Google Home. W obrębie jednej sieci możesz wykorzystać do 32 głośników, stworzyć nawet 4 niezależne strefy odtwarzania z maksymalnie 16 głośnikami w jednej strefie. Głośniki klang mr wspierają ponadto takie rozwiązania jak Apple AirPlay 2 czyGoogle Chromecast. To wszystko zapewnia użytkownikowi niezwykłą elastyczność pod względem ich wykorzystania i współpracy ze sprzętem innych producentów.

 

Dzięki kompatybilności z platformą DTS Play-Fi użytkownik ma wygodny dostęp do różnorodnych funkcji sieciowych i serwisów streamingowych, takich jak np. Spotify, Tidal, Deezer czy Amazon Music, ale także internetowych programów radiowych.