Fascynująca wielofunkcyjność.  Nowy Loewe bild i.

09-01-2022

Fascynująca wielofunkcyjność.  Nowy Loewe bild i.

 

 

Fascynująca wielofunkcyjność.  Nowy Loewe bild i.

Loewe bild i
Nowa linia telewizorów bild firmy Loewe wykorzystuje najwyższej jakości  panele OLED 4K najnowszej generacji w rozmiarach 65, 55 i 48 cali.

W połączeniu z nową obudową Loewe SL7, potężnym procesorem
NT7 i nowym oprogramowaniem Loewe os7, telewizory Loewe bild zapewniają perfekcyjne wrażenia z oglądania różnorodnych treści wideo. Użytkownicy mogą 
cieszyć się najnowocześniejszymi standardami jakości obrazu i dźwięku, To zasługa zgodności z najnowszymi standardami audio i wideo, w tym m.in. Dolby Vision™ oraz Dolby Atmos™.

Nowo opracowane i ekskluzywne chassis Loewe SL7 oferuje najwyższą wydajność, a także różnorodne złącza, np. 4 wejścia HDMI z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak eARC, HFR, ALLM oraz 4 złącza USB. Nowe oprogramowanie Loewe os7 umożliwia wyjątkowo szybki dostęp do natywnie zintegrowanych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube czy Amazon Prime.

 

 

 

 

Technologia OLED.


Technologia OLED zapewnia jasne i naturalne kolory, doskonały kontrast – od najgłębszej czerni do czystej bieli – oraz ostry obraz, nawet przy bardzo szybko poruszających się obiektach. Oprócz imponującej czerni i najdrobniejszych niuansów w ciemnych partiach obrazu, technologia OLED wykorzstywana w telewizorach Loewe bild v umożliwia perfekcyjne odwzorowanie kolorów. Dzieje się tak, ponieważ na idealnie czarnym tle kolory są szczególnie jasne i żywe. Dzięki temu ekrany idealnie nadają się do filmów wykorzystujących tryby HDR, w tym treści z Dolby Vision, które zawierają jeszcze więcej i lepiej nasyconych kolorów oraz szerszy zakres jasności.

 

Nagrywaj swoje  ulubione programy.


Telewizor Loewe bild i ma wbudowany dysk twardy (DR+) o pojemności 1 TB, który pozwoli Ci zarejestrować wiele godzin nagrań programów telewizyjnych, dostępnych do obejrzenia w dogodnym dla Ciebie czasie. Oglądany program telewizyjny może też zostać wstrzymany i kontynuowany po chwili, z opóźnieniem.

 

 

 

 

Niewidzialny dźwięk.


Telewizor Loewe bild i ma wbudowany niewidzialny głośnik, który zapewnia wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Ponadto jest on kompatybilny z soundbarem Loewe klang bar5 mr, a w przyszłości również bezpośrednio z nowym systemem Loewe klang mr.

 

Zwiększ swoje doznania dźwiękowe dzięki klang bar i


Telewizory Loewe bild i są dostępne opcjonalnie wraz z potężnym soundbarem Loewe klang bar i. Model ten możesz w każdej chwili dokupić osobno i dodać do posiadanego telewizora bild i. Instalacja soundbara klang bar i pod ekranem jest tak prosta, jak to tylko możliwe. Nowy Loewe klang bar i zachwyca potężnym dźwiękiem stereo skierowanym do przodu i wytwarzanym z ośmiu zintegrowanych przetworników elektroakustycznych, zasilanych przez układ o całkowitej mocy muzycznej wynoszącej 80 W. Co więcej, soundbar zapewnia ciepłe brzmienie niskich tonów i wypełnia pomieszczenie bogatym dźwiękiem.

 

 

 

Nowa obudowa, nowe możliwości.


Dzięki nowej obudowie Loewe SL7, nowemu oprogramowaniu Loewe os7, jak również nowemu menu głównemu Loewe w połączeniu z systemem smart TV i aplikacjami dostępnymi za pośrednictwem platformy VIDAA, telewizor  Loewe oferuje bogatą funkcjonalność, zarówno obecnie jak i w przyszłości.

Netflix, Amazon Prime czy YouTube – duża liczba serwisów streamingowych jest już natywnie zintegrowana z menu głównym Loewe i dostępna za naciśnięciem jednego przycisku, dzięki dedykowanym przyciskom znajdującym się na nowym pilocie Loewe. Rozwiązania te gwarantują szybki i bezpośredni dostęp do wszystkich popularnych serwisów VOD.

Polecane produkty

Polecane artykuły

Wejdź do  świata Loewe. I ciesz się telewizją najwyższej jakości.

Wejdź do świata Loewe. I ciesz się telewizją najwyższej jakości.

09-01-2022
Loewe bild c  Uniwersalny i inteligentny Telewizory Loewe bild c zapewniają wyjątkowe wrażenia podczas oglądania  obrazu najwyższej jakości. To m.in. zasługa najnowszej generacji ekskluzywnych paneli Loewe Edge LED. Zoptymalizowana przez ekspertów Loewe rozdzielczość Ultra HD w... Więcej