Eleganckie mikrosystemy dla wszystkich,

14-04-2020Wytwarzane ręcznie w Europie!

Co to jest Box Design S2?


Pro-Ject Audio Systems został założony w 1991 roku z myślą o projektowaniu i budowie wysokiej jakości odtwarzaczy płytowych w rozsądnej cenie. Od samego początku naszą filozofią było projektowanie produktów w sposób funkcjonalny i pomijanie niepotrzebnych przycisków lub funkcji. Naszym priorytetem jest jakość dźwięku! Estetyka produktów Pro-Ject wynika z ich przeznaczenia i interfejsu, dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na najważniejszych:


Słuchaj muzyki wszystkimi zmysłami.


Zaprojektowaliśmy całkowicie nowy i rewolucyjny asortyment wysokiej klasy elektroniki
mikrokomponenty, zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z tymi samymi zasadami, co nasze uznane gramofony.
Linia S2, wprowadzona w 2017 roku, to seria wzmacniaczy, źródeł i komponentów akcesoriów. Chodzi o to, aby urządzenia były jak najmniejsze, ale nadal mają zapierającą dech w piersiach jakość dźwięku.
Wnętrze linii S2 oparte jest na najnowocześniejszych komponentach elektronicznych, wyprodukowanych zgodnie z najwyższymi standardami i zbudowanych z absolutną precyzją. Pełna aluminiowa obudowa w kolorze srebrnym lub czarnym zapewnia wysokiej klasy wygląd, który nigdy nie był produkowany w tym przedziale cenowym.

 

 

Linia S2 to idealny punkt wejścia do prawdziwego świata stereo HiFi. Zaprojektowaliśmy linię S2 i każdą inną linię Box Design, jako modułowy asortyment. Oznacza to, że możesz dostosować swój system muzyczny za pomocą komponentów, których naprawdę potrzebujesz. Tradycyjne systemy hi-fi zwykle umieszczają wszystko w jednym pudełku, w wyniku czego jakość każdego elementu jest średnia. Ponadto systemy te są przeważnie przeładowane funkcjami i dlatego są skomplikowane w użyciu.


Kolejną dużą zaletą linii S2 jest to, że jeśli jedna funkcja staje się przestarzała, wystarczy wymienić ten pojedynczy komponent, a nie cały system.


Jego ultrakompaktowa i minimalna konstrukcja pozwala na umieszczenie go niemal wszędzie, co stanowi dużą poprawę w stosunku do nieporęcznych komponentów hi-fi z przeszłości.


S2 to podstawa prawdziwego dźwięku stereo HiFi w podobnej cenie jak standardowe produkty audio. Większość z nich używa zestawów głośnikowych z jednym urządzeniem. Te systemy mogą technicznie być zasadniczo stereofoniczne, ale głośniki są zbudowane tak blisko siebie, że rzeczywisty wynik dla słuchacza jest monofoniczny. Dzięki tym systemom nigdy nie doświadczysz takiego samego wrażenia muzycznego na żywo, jak w przypadku najbardziej podstawowego zestawu S2 ...

 

Zestaw stereo HiFi S2


Ten prosty i elegancki mikrosystem jest dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się ulubioną muzyką w wyższej jakości. Możesz podłączyć dowolne dostępne źródło do Stereo Box S2 BT za pośrednictwem analogowych wejść liniowych RCA lub przesyłać strumieniowo dźwięk bezprzewodowy do odbiornika Bluetooth.
Przyjazne dla budżetu i audiofilskie głośniki półkowe, Speaker Box 5 S2, oferują wyjątkowy stosunek jakości do ceny. Zestaw stereo HiFi S2 to idealne wejście w prawdziwe wrażenia stereo.

 

 


Podczas gdy popularne obecnie rozwiązania głośnikowe oferują tylko niezadowalający dźwięk mono, uzyskasz pełny obraz stereo dzięki naszemu zestawowi Speaker Box 5 S2 i zestawowi Stereo Box S2 BT. Ze względu na swoje rozmiary pasuje do prawie każdego wnętrza salonu. Nasza elektronika i głośniki są trwałe, wysokiej jakości i mają imponujący dźwięk.Oba produkty są wytwarzane ręcznie w Europie!

 

 

Analogowy zestaw stereo HiFi S2


Zestaw analogowej stereo HiFi S2 jest przeznaczony dla czysto analogowego wentylatora audio. Składa się z wiodących w swojej klasie produktów, takich jak Tube Box S2, który jest w pełni dyskretnym lampowym przedwzmacniaczem gramofonowym. Jest znany z pełnego i wciągającego dźwięku.


Pre Box S2 Analogue oferuje wiele wejść poziomu liniowego, do których można podłączyć wiele źródeł analogowych. Jako źródło wybraliśmy Essential III SB, marzenie audiofila klasy podstawowej.
Wzmacniacz mocy, Amp Box S2, oferuje dźwięk wypełniający pomieszczenie i wystarczającą moc
doprowadzić głośnik Box 5 S2 na szczyt. Cały zestaw został zaprojektowany tak, aby w pełni cieszyć się dźwiękiem analogowym.

 

 


Możesz dodatkowo ulepszyć ten zestaw, dodając niezależne zasilacze, takie jak Power Box S2, lub możesz dodać przetwornik cyfrowo-analogowy, taki jak DAC Box S2 +, aby dodać trochę cyfrowej elastyczności. Dzięki DAC Box S2 + możesz również podłączyć do systemu inne źródła, takie jak telewizor, odtwarzacz CD lub komputer.

 

 

 

Najwyższy zestaw stereo HiFi S2


Ten wszechstronny zestaw jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się tym, co najlepsze w świecie analogowym i cyfrowym. Sercem tego systemu jest nasz zintegrowany wzmacniacz, MaiA S2. MaiA S2 jest przygotowany do obsługi wszystkich cyfrowych i analogowych urządzeń odtwarzających HiFi, o których możesz pomyśleć.

Podłącz swój gramofon Essential III do wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego i ciesz się odtwarzaną winylem z najwyższą dokładnością.
Dodanie naszego ultrakompaktowego odtwarzacza CD Box S2 do audiofilskiego odtwarzania płyt CD otwiera drugi koniec spektrum, oferując nieskazitelną jakość cyfrowej muzyki. Umożliwiają cyfrowe wejścia optyczne, koncentryczne i USB
tę konfigurację można zintegrować z każdym salonem, zapewniając wszystkie połączenia potrzebne do telewizorów, laptopów, odtwarzaczy Blu-Ray Disc lub konsol do gier.

 

 

Nasze podłogowe głośniki, Speaker Box 10 S2, są produkowane w Europie i oferują dźwięk najwyższej jakości. Wszystkie użyte komponenty są audiofilskie i na pewno zapewnią błogość. Aby jeszcze bardziej poprawić jakość dźwięku, możesz użyć opcjonalnego zasilacza Power Box MaiA dla MaiA S2, CD Box S2 i gramofonu Essential III. W ten sposób odblokujesz pełny potencjał wszystkich produktów.

 

 

Zestaw strumieniowy S2


Ten zestaw stanowi kompaktowe i łatwe rozwiązanie, dzięki któremu cała cyfrowo przesyłana muzyka jest dostarczana do wysokiej jakości głośników stereo. Jeśli jesteś przyzwyczajony do streamowania ulubionej muzyki w telefonie, ta prosta konfiguracja pozwoli Ci docenić swoją muzykę w zupełnie nowy sposób.

Stream Box S2 umożliwia dostęp do internetowych serwisów streamingowych, takich jak Spotify i TIDAL, i sterowanie nimi z poziomu telefonu. Muzyka zapisana lokalnie w telefonie jest przesyłana przez Wi-Fi, co pozwala uniknąć utraty jakości dźwięku, często związanej ze zwykłymi połączeniami Bluetooth. W połączeniu z Stereo Box S2 BT możesz prawidłowo prowadzić

 

 


nasze głośniki podłogowe, Speaker Box 10 S2. Jeśli chcesz szybkiego połączenia Bluetooth dla swoich urządzeń mobilnych, Stereo Box S2 BT jest w stanie to zrobić.
Ta kombinacja - doskonałe głośniki, mały, ale potężny wzmacniacz i cudownie brzmiące urządzenie do przesyłania strumieniowego - pozwala doświadczyć wszystkich najdrobniejszych szczegółów i niuansów w muzyce i zaangażować się w ultra-wciągającą scenę stereo.

 

 

 

High End DAC i zestaw strumieniowy S2


Sercem tego zestawu jest nasz nagrodzony EISA Stream Box S2 Ultra. Dzięki temu zaprojektowaliśmy zupełnie nowy produkt w świecie transmisji strumieniowych. Oferuje niespotykane scenariusze sterowania i niespotykaną wydajność dźwięku. Jego głównym celem jest być uniwersalnym urządzeniem, które może podłączyć do sieci dowolny przetwornik cyfrowo-analogowy USB, aktualizując ulubiony przetwornik cyfrowo-analogowy o nowoczesne i przyszłościowe możliwości przesyłania strumieniowego.
Stream Box S2 działa jak czysty transport, najlepiej wypełniając tę ​​pracę. Wraz z Pre Box S2 Digital zestaw ten obsługuje rozdzielczości do najwyższych form, takich jak MQA i DSD. Jest to bezpieczne, przyszłościowe rozwiązanie, całkowicie unikalnew tym przedziale cenowym.

 

 

Stream Box S2 Ultra zasila przetwornik cyfrowo-analogowy przez USB i działa jak czysty zasilacz. Kontroluj Stream Box za pomocą aplikacji, Roon lub przeglądarki internetowej i płynnie przełączaj się między usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak TIDAL lub Spotify. Aktywuj Shairport lub Bluetooth, aby połączyć urządzenia mobilne.
Dodając wzmacniacz Box S2 i parę głośników, ten niewiarygodnie mały zestaw zapewnia wszystkie cyfrowe funkcje audio i przesyłania strumieniowego, które spełniają wszelkie potrzeby współczesnego salonu, i będzie w przyszłości na przyszłość.

 

 

Wysokiej klasy zestaw słuchawkowy S2


Ten zestaw zawiera wielokrotnie nagradzane elementy. Pre Box S2 Digital został wybrany DAC roku przez prestiżowych krytyków EISA HiFi na całym świecie. Jego wydajność jest jeszcze bardziej zwiększona dzięki dedykowanemu zasilaczowi akumulatorowemu Accu Box S2. W połączeniu z jednym z najbardziej rozpoznawalnych słuchawek w niedawnej przeszłości, Meze 99 Classic, doświadczysz perfekcyjnej jakości dźwięku.


Zestaw słuchawkowy High End S2 jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wrażenia muzyczne na wysokim poziomie, ale nie chcą wydawać dużych pieniędzy. Ten zestaw przekonuje każdego
rosnący i obecny entuzjasta. Dzięki obsłudze plików o najwyższej rozdzielczości, Pre Box S2 Digital będzie gotowy na przyszłość i będzie sercem twojego mikrosystemu hi-fi przez wiele lat.

 

 


Do Pre Box S2 Digital możesz podłączyć maksymalnie trzy różne źródła cyfrowe. Mogą to być laptopy, komputery osobiste, telewizory, odtwarzacze CD i wiele innych urządzeń elektronicznych. Jeśli chcesz przenieść tę konfigurację na kolejny poziom dźwięku, możesz rozważyć dodanie do niej wzmacniacza mocy, takiego jak Amp Box S2, i pary głośników. W ten sposób możesz także cieszyć się ulubionymi artystami w wypełniającym pokój pomieszczeniu z lepszym obrazowaniem stereo.

 

Przedwzmacniacz


Urządzenie do podłączania i przełączania źródeł analogowych i / lub cyfrowych. Wzmacnia sygnał wzmacniacza mocy, który napędza głośniki.


Wzmacniacz zintegrowany


Łączy przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy w jednym urządzeniu.


Wzmacniacz mocy


Wzmacnia sygnał ze wzmacniacza wstępnego do zasilania i napędzania głośników.


Wzmacniacz słuchawkowy


Wzmacnia sygnały do ​​zasilania i napędza słuchawki.Niektóre wzmacniacze zintegrowane / przedwzmacniacze i przetworniki cyfrowo-analogowe mają wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.


Przedwzmacniacz gramofonowy


Urządzenie do podłączenia gramofonu do przedwzmacniacza, wzmacniacza zintegrowanego lub dowolnego innego urządzenia audio, takiego jak odbiorniki Dolby Surround, które nie mają wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego. Wzmacnia i wyrównuje sygnał gramofonowy do standardowego sygnału liniowego. Niektóre
Wzmacniacze gramofonowe tworzą również wyjście cyfrowe, które służy do nagrywania cyfrowego.

 


Przetwornik D / A


Urządzenie do łączenia i przełączania źródeł cyfrowych. Konwertuje sygnał cyfrowy na analogowy.


Bluetooth


Odbiera muzykę z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth - bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe muzyki z telefonu komórkowego. Szybki i łatwy sposób na przesyłanie muzyki ze Spotify, TIDAL lub Apple Music z telefonu do systemu hi-fi.


Zasilacze


Aktualizacja do standardowych zasilaczy. Czyści energię z sieci, filtrując zakłócenia, co prowadzi do jeszcze lepszej jakości dźwięku. Niektóre zasilacze są w stanie zasilać wiele produktów Box Design i umożliwiają eleganckie rozwiązanie z pojedynczym kablem zasilającym.
Niektóre komponenty S2 są wymienione więcej niż jeden raz, ponieważ posiadają więcej niż jedną główną funkcję.

 

 

 

Podzespoły.