Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Doświadcz blasku: Przedstawiamy nowe monitory BRAVIA

18-04-2024


Przedstawiamy nowe monitory BRAVIA o przekątnej do 98 cali.

 

Monitory te doskonale sprawdzają się w sklepach, biurach, szkołach i mieszkaniach, definiując na nowo wizualną doskonałość. Dzięki eleganckiej konstrukcji i najnowocześniejszej technologii cechują się niezrównaną wyrazistością i głębią obrazu, wyznaczając nowy standard dynamicznych wrażeń.

 

Najwyższa jakość obrazu i jasność na największym ekranie

 

 

FW-98BZ53L z technologią Deep Black Non‑Glare


Nasz największy i najjaśniejszy monitor profesjonalny BRAVIA ma niezwykłą prezencję, która zwraca uwagę każdego widza. 98‑calowy monitor BRAVIA BZ53L łączy w sobie najnowocześniejszą technologię z funkcjami ułatwiającymi instalację i jest wyposażony w unikalną powłokę przeciwodblaskową Sony Deep Black Non‑Glare, która zapewnia jeszcze bardziej dynamiczny obraz i wyjątkowy kontrast w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Spektakularna jasność wynosząca 780 nitów, kinowe kolory i duży kąt widzenia oraz 32 GB pamięci sprawiają, że jest to najlepszy pod każdym względem monitor profesjonalny 4K HDR.

 

 

 

 

FW-98BZ30L

 

Wyświetlacz profesjonalny 4K 24/7 do montażu pionowego/pochylonego z przetwarzaniem Sony X1, trybem Pro-Mode, AirPlay i obsługą Chromecast w całej gamie rozmiarów.


98-calowe uzupełnienie serii BZ30L zawiera rozbudowane technologie zapewniające lepszą funkcjonalność. W tym nasz flagowy procesor XR™zapewniający niesłychaną przejrzystość i wyjątkową jakość odtwarzania obrazów. Wyświetlacz Full Array LED z przyciemnianiem lokalnym cechuje się zniewalającym kontrastem, jednocześnie inteligentnie sterując podświetleniem w celu efektywnego poboru mocy. Zawiera pełen zestaw konfigurowalnych ustawień Pro, cechuje się przemyślaną konstrukcją uwzględniającą instalację i transport oraz jest wyposażony w stale poszerzający się pakiet pozwalający na uzyskanie kompatybilności z platformami CMS i RMS.

 

 

Seria BRAVIA 9

 

BRAVIA 9 QLED XR|Mini wyświetlacz LED 4K z Google TV i 3-letnim pakietem PrimeSupport.


FWD‑75XR90, FWD‑85XR90

Nasz najjaśniejszy monitor BRAVIA 4K zapewnia najwyższy kontrast i najbardziej autentyczne wrażenia kinowe. Dzięki najnowocześniejszemu układowi XR Backlight Master Drive i procesorowi XR widzowie mogą cieszyć się olśniewającym kontrastem i wyjątkową szczegółowością obrazu, niezależnie od tego, co oglądają. Dźwięk jest równie imponujący dzięki systemowi Acoustic Multi Audio i pierwszemu na świecie głośnikowi wysokotonowemu Beam Tweeter, który zapewnia doskonały dźwięk kinowy. Co więcej, dzięki Google TV użytkownik uzyskuje dostęp do ogromnej biblioteki aplikacji, programów i filmów.

 

 

Seria BRAVIA 8

Monitor BRAVIA serii 8 z ekranem 4K QLED XR|Mini LED, z Google TV i 3-letnim pakietem PrimeSupport.


FWD‑55XR80, FWD‑65XR80, FWD‑77XR80

Idealny centralny element każdego salonu o smukłej stylistyce, która harmonizuje z realistycznym obrazem i nastrojowym dźwiękiem. Ciesz się głęboką czernią i oszałamiającą szczegółowością ekranu OLED zasilanego przez nasz procesor XR. Siłowniki za ekranem wibrują i zamieniają go w głośnik, który zapewnia czysty i wciągający dźwięk precyzyjnie dopasowany do akcji. Google TV udostępnia wiele treści dostosowanych do wszystkich gustów.

 

 

Seria BRAVIA 7

BRAVIA serii 7 QLED XR|Monitor Mini LED 4K z Google TV i 3-letnim pakietem PrimeSupport.


FWD‑65XR70, FWD‑75XR70, FWD‑85XR70

Dzięki procesorowi XR i układowi XR Backlight Master Drive zapewniającemu wyjątkową jasność i kontrast, monitor BRAVIA 7 zapewnia prawdziwie ekscytujący obraz, który z pewnością zapewni rozrywkę i zachwyci wszystkich. Nasz kinowy dźwięk z technologią Acoustic Multi Audio sprawia, że to, co widzisz i to, co słyszysz, jest idealnie dopasowane. Google TV udostępnia niemal nieskończoną bibliotekę aplikacji i treści za pośrednictwem intuicyjnej platformy.

Polecane produkty