Dobre stało się jeszcze lepsze. Loewe ogłasza aktualizację technologii dla modeli OLED bild 5.

26-08-2020

Dobre stało się jeszcze lepsze. Loewe ogłasza aktualizację technologii dla modeli OLED bild 5.

 


Kronach, 19 sierpnia 2020 r. Niemiecki producent telewizorów Loewe przekazuje kompleksową aktualizację swojej rodziny produktów bild 5. Modele OLED bild 5.55 i bild 5.65, oba wyprodukowane w siedzibie głównej w Kronach, teraz zdobywają punkty dzięki nowej technologii wyświetlania i szybkiemu czterordzeniowemu procesorowi SX8, a także nowemu systemowi operacyjnemu Loewe os6. Seria bild 5 gwarantuje oglądanie telewizji na najwyższym poziomie i jeszcze większy komfort. Loewe również poprawia wygląd i dostarcza modele bild 5 z nową podstawą stołu w systemowym kolorze bazaltowym. Deweloperzy pozostali wierni różnorodnym możliwościom aplikacji i tym samym oferują klientom liczne opcje.

 

 

Oglądanie przyjemności w doskonałości.

Loewe wyposaża bild 5.55 i bild 5.65 w nowo opracowany panel OLED najnowszej generacji. Obsługuje rozdzielczość Ultra HD (3480 x 2160 pikseli). Dzięki HDR10, HLG i Dolby Vision na pokładzie są również trzy najważniejsze standardy HDR, oferując największy możliwy zakres kontrastu. Również nowa obudowa SL520 w połączeniu z nowym czterordzeniowym procesorem SX8 zapewnia szybkie procesy robocze, a tym samym ostry jak brzytwa wyświetlacz.

 

Wszystkie nowe modele bild 5 są indywidualnie mierzone przed dostawą. Oparte na algorytmach, które były optymalizowane przez dziesięciolecia, urządzenia są zoptymalizowane pod kątem doskonałej telewizji i ustawione dla najlepszego komfortu wizualnego. Loewe gwarantuje w ten sposób bardziej harmonijne kolory, wyższy kontrast i najlepszą możliwą ostrość.

 

Loewe wyposaża również swoją rodzinę bild 5 w zintegrowany dysk twardy o pojemności 1 TB, który zapewnia maksymalną elastyczność nagrywania. Dwa równoległe nagrania, na przykład podczas transmisji na żywo, nie stanowią problemu dzięki technologii Loewe Dual Channel. Oczywiście Loewe bild 5 umożliwia również wstrzymywanie programów i przesunięcie czasu w telewizji.

 

Loewe bild 5 świetnie sobie radzi jako serwer i klient do transmisji strumieniowej: Telewizja na żywo i nagrania z archiwum DR + z salonu można oglądać na innym telewizorze Loewe w sypialni lub pokoju gościnnym. Dzięki intuicyjnej obsłudze za pomocą nowego systemu operacyjnego Loewe os6 i przejrzystego pilota zdalnego sterowania Loewe Assist, jest to łatwe i wygodne.

 

 

Nowe akcenty wizualne.

Poza licznymi innowacjami technicznymi Loewe dodaje również nowe wizualne akcenty: koneserzy Loewe szczególnie zauważą subtelniejszy projekt oka Loewe, które pokazuje ważne informacje o stanie za pomocą czterokolorowego wyświetlacza LED lub wysokiej jakości flagi Loewe z logo marki.

 

Nowością jest również systemowy kolor bazaltowo-szary, w którym prezentowana jest obrotowa noga stołu. Elegancka kolorystyka emanuje spokojem i spokojem i jest idealnym dodatkiem do wielu koncepcji kolorystycznych. Loewe bild 5 harmonizuje z każdym wyrafinowanym otoczeniem. Zintegrowane zarządzanie kablami i starannie zaprojektowana ściana tylna zapewniają, że Loewe bild 5 można ustawić bardzo elastycznie, a także umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

 

 

Dźwięk na najwyższym poziomie.

Od momentu wprowadzenia na rynek Loewe bild 5 jest jednym z najlepiej brzmiących telewizorów na świecie. Nowe modele bild 5,55 i bild 5,65 również spełniają ten wymóg. Oba są wyposażone w zintegrowany soundbar, który jest wyposażony w sześć skierowanych do przodu głośników i pełne 80 watów mocy, co gwarantuje imponującą wydajność akustyczną.

 

Dzięki wielokanałowemu interfejsowi Digital Audio Link, który jest unikalny w bild 5, głośniki Loeweklang 1 lub sound 5 można w mgnieniu oka podłączyć do systemu kina domowego z dźwiękiem przednim lub surround. Zostały one zaprojektowane z myślą o bezproblemowej współpracy z telewizorem Loewe i obiecują audiofilskie korzystanie z kina domowego w najwyższej jakości.

 

 

Oprócz podstawy stołu zawartej w zakresie dostawy, Loewe oferuje również liczne opcje konfiguracji nowych modeli bild 5. Oprócz wspornika ściennego obejmuje to atrakcyjny stojak podłogowy, który umożliwia ustawienie bild 5,55 i 5,65 w dowolnym miejscu pomieszczenia. Nowy stojak Loewe Universal 43-65 doskonale współgra z nowymi modelami telewizorów i jest utrzymany w systemowym kolorze bazaltowym.

 

Specyfikacja techniczna.

Przekątne ekranu:

65 "/ 55"

Pokaz:

65 ”: technologia wyświetlania OLED / generacja OLED: 2020 / Dolby Vision / HDR 10 / HLG

55 ”: technologia wyświetlania OLED / generacja OLED: 2020 / Dolby Vision / HDR 10 / HLG

Rozkład:

Rozdzielczość Ultra HD 3840 x 2160

Przyjęcie:

DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2 / UHD przy 60 Hz

Znajomości:

4 x HDMI / 1 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0 / WLAN / Bluetooth

Głoska bezdźwięczna:

Zintegrowana nagrywarka z dyskiem twardym DR + (1 TB), archiwum USB, serwer strumieniowy DR +, odtwarzacz zdjęć, odtwarzacz muzyki, odtwarzacz muzyki Bluetooth

Dźwięk:

System dźwięku stereo 2 x 40 W, cyfrowe łącze audio Loewe

Rozwiązania instalacyjne:

Zawiera podstawę stołu, ręcznie obracaną (w zestawie)

Opcjonalny:

Rozwiązanie z podstawą Podstawa podłogowa (obrotowa) lub rozwiązanie ścienne

Zabarwienie:

Bazaltowoszary

Sugerowana cena detaliczna / data:

65 ": 5 990 euro

55 ": 3 990 euro

 

O Loewe.

Loewe to wiodąca międzynarodowa marka telewizorów i elektroniki rozrywkowej z siedzibą w Kronach we Frankonii. Od momentu powstania w 1923 r., W którym radio zostało wprowadzone w Niemczech, firma kształtowała branżę swoimi kultowymi produktami i licznymi innowacjami technicznymi oraz otrzymała liczne nagrody za eleganckie wzornictwo. Po ponownym założeniu Loewe Technology GmbH w lutym 2020 r. I udanym ponownym uruchomieniu, firma pracuje nad pozycją, aby stać się międzynarodowym konkurencyjnym dostawcą wysokiej jakości zaawansowanej elektroniki użytkowej. Nowe kierownictwo opiera się na istocie marki „Made in Germany”, bezkompromisowej jakości i zajmuje strategiczne obszary wzrostu dzięki nowym kategoriom produktów