ARCAM OGŁASZA CZTERY NOWE GWIAZDY FILMOWE

24-03-2022

ARCAM OGŁASZA CZTERY NOWE GWIAZDY FILMOWE

 

ARCAM przedstawia dziś cztery nowe modele kina domowego: AVR11, AVR21, AVR31 i AV41. Premiera zwiastuje nadejście najbardziej wszechstronnie wyposażonych urządzeń AV firmy Cambridge, które do tej pory umożliwiły użytkownikom w pełni doświadczyć najnowszych technologii audiowizualnych, jednocześnie rozkoszując się porywającą muzykalnością, z której słyną projekty ARCAM.

 

Przyjemność z słuchania, wciągający dźwięk


Arcam istnieje z jednego prostego powodu: aby wnieść do życia ludzi możliwie najlepszy dźwięk, zarówno z filmów, jak i ulubionej muzyki. Zależy nam na projektowaniu produktów, które są w stanie zapewnić jakość dźwięku tak realistyczną, że łączy Cię prosto z sercem muzyki i owija w świat filmów.

 

KINO DOMOWE — BRYTYJSKA INŻYNIERIA


Na potrzeby kina domowego opracowaliśmy od podstaw w Wielkiej Brytanii własne odtwarzacze DVD, a ostatnio odtwarzacze Blu-ray. Skorzystaliśmy przy tym z naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu odtwarzaczy CD po to, aby mieć pewność, że będą z równym zaangażowaniem odtwarzały zarówno muzykę, jak i filmy, gwarantując lepszą jakość niż produkty innych marek.
Opracowane przez nas techniki służące zachowywaniu magii nawet najdelikatniejszych sygnałów oraz odtwarzaniu muzyki ze wszystkimi jej subtelnościami, niuansami i ekscytacją w nienaruszonym stanie są naszym DNA. Wiemy również, że w miarę jak sygnał przechodzi z formatu CD do formatów o jeszcze wyższej rozdzielczości, musimy być jesteśmy zdeterminowani, aby nasze produkty jeszcze wierniej służyły muzyce i zapewniały słuchaczowi maksymalną przyjemność.

 

PRZYSZŁOŚĆ


Systemy audio i kina domowego nieustannie ewoluują, a my – i nasi sprzedawcy – jesteśmy po to, aby pomóc Ci być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technicznymi i upewnić się, że podejmujesz właściwe decyzje.

Niezależnie od tego, jaka technologia przyszłości pojawi się na rynku, jesteśmy przekonani, że możemy zaprojektować systemy, które zapewnią absolutnie najlepszą reprodukcję w każdym dostępnym formacie.

 

 

 

Polecane produkty