BANG & OLUFSEN BeoLit 20 Grey Mist Black Anthracite

  • Dodaj recenzję:
  • 23335
  • Producent: B&O
  • 2 649,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Dłuższy czas odtwarzania muzyki. Potężny głośnik Bluetooth. Dzięki trwalszej baterii, zintegrowanemu ładowaniu smartfona i potężnemu przenośnemu dźwiękowi, Beolit 20 to czwarta generacja nowoczesnego klasyka.

 

 

 


Przenośny dźwięk. Pojawił się.

 

To 240 watów, które możesz poczuć. Beolit 20 może i jest przenośny, ale ma moc, która może konkurować z dużo większymi głośnikami. Połączenie potężnych wzmacniaczy i przetworników – w tym szerokopasmowego głośnika niskotonowego do dudniących niskich tonów – zapewnia Twojej muzyce obecność, na jaką zasługuje. A dzięki rozproszeniu dźwięku w zakresie 360 stopni każdy może się nim cieszyć.


Zapomnij o kablach

 

Połóż to. Naładuj to. Graj. W górnej części Beolit 20 znajdziesz wbudowaną bezprzewodową podkładkę ładującą Qi, dzięki której Twoje kompatybilne urządzenia będą doładowywane w dowolnym miejscu. Możesz nawet ładować podczas strumieniowego przesyłania muzyki, więc nie musisz zatrzymywać chwili. Po prostu ciesz się tym.


Mocny dźwięk? To jest łatwe.

 

Poważnie potężny dźwięk w prosty sposób: o to właśnie chodzi w Beolit 20. Włącz go, znajdź w aplikacji B&O i zacznij grać swoją ulubioną muzykę. Bez dodatkowych kabli, bez skomplikowanej konfiguracji.

 

 

 

 

Idź na całość, cały dzień

 

Wydłużyliśmy czas odtwarzania do ośmiu godzin na pełnym naładowaniu, łącząc dużą baterię 3200 mAh z najnowszą wydajnością energetyczną. Dzięki temu będziesz mieć idealną ścieżkę dźwiękową na każdy dzień.

 

 

 

 

Dostosuj słuchanie

Głęboki, dudniący bas. Ostre, czyste wzloty. Zrównoważone średnie. To Twoja muzyka i możesz dostroić swoje wrażenia słuchowe bezpośrednio w aplikacji B&O. W pełni konfigurowalny korektor i funkcja szybkiego parowania pozwalają kontrolować sposób słuchania za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

 

 

 

 

Piękna i bestia


Nazwa Beolit zajmuje szczególne miejsce w historii B&O. Opierając się na projektach z przeszłości, Beolit 20 jest świadectwem naszych korzeni – ale także mocnym ukłonem w przyszłość. Mówiąc prościej, wygląda tak dobrze, jak brzmi.

 

 

 

 

Zawartość opakowania. 

Beolit 20
Kabel USB-C na USB-C, 1,25m
Wtyczkę
Skrócona instrukcja obsługi