Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

BANG & OLUFSEN BEOPLAY H95 Gold Tone SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24102
 • Producent: B&O

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 999,00 zł brutto
 • 4 599,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

Słuchawki bezprzewodowe z ANC

 

Zatrzymaj świat.


Pięć poziomów redukcji szumów sprawia, że ​​H95 są naszymi najbardziej zaawansowanymi słuchawkami ANC, które radzą sobie ze wszystkim. Od domowego zgiełku po hałas i szum związany z dojazdem do pracy. Po prostu obróć pokrętłem na nauszniku, aby ustawić wyciszanie we właściwy dla Ciebie sposób. Kiedy hałas się zmienia, dostosowuje się do niego – utrzymując Cię w kompletnej ciszy, tak jak powinien.

 

 

 

 

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

 

Niestandardowe tytanowe przetworniki – umieszczone pod odłączanymi magnetycznymi nausznikami – są dostrojone zgodnie z naszą najściślejszą tolerancją wydajności. Wynik? Bardziej bujne niskie tony, mocniejsze średnie i wyraźniejsze wysokie tony. Mówiąc prościej, usłyszysz magiczne szczegóły, których nigdy wcześniej nie słyszałeś.

 

 

 

 

 

ADAPTACYJNY ANC

Pięć poziomów redukcji szumów czyni H95 naszymi najbardziej zaawansowanymi słuchawkami ANC, które radzą sobie ze wszystkim, od domowego szumu po zamieszanie w drodze do pracy. Po prostu obróć pokrętło aby ustawić je w odpowiedni sposób. Gdy hałas się zmienia, dostosowuje się do dopasowania – utrzymując cię w tej chwili, tak jak powinno być.

 

 

 

 

 

Muzyka na nowo.


Specjalnie stworzone tytanowe przetworniki – umieszczone pod odpinanymi magnetycznymi nausznikami – są dostrojone do naszego ucha, aby dostarczyć najlepszy możliwy dźwięk. Odbywa się to pod czujnym uchem naszego eksperta – Tonmeistera. Wynik? Bardziej soczyste tony niskie, mocniejsze tony średnie i ostrzejsze tony wysokie. Mówiąc prościej, usłyszysz szczegóły, których nigdy wcześniej nie słyszałeś.

 

Stworzony dla zmysłów

 

Widać to po miękkiej skórze jagnięcej, zbieranej i szytej z niezwykłą dbałością o szczegóły. Możesz to poczuć w precyzyjnie wyciętej aluminiowej ramie, która jest solidna, a jednocześnie piękna. Nawet futerał opowiada historię. Ponadczasowy design, stworzony z myślą o pokoleniach.

 

 

 

 

 

 

38-GODZINNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Beoplay H95 zawsze zapewnia najlepszy dźwięk, korzystając z aktywnej redukcji szumów, nawet do 38 godzin nieprzerwanego słuchania. To podróż z Paryża do Perth iz powrotem. Wyłączenie ANC zajmuje do niewiarygodnych 50 godzin.

 

BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ

Szybka konfiguracja, intuicyjne sterowanie użytkownika i Bluetooth 5.1 umożliwiają łatwe łączenie się z urządzeniami, które już kochasz. A jeśli chcesz wydać kilka własnych dźwięków, cztery mikrofony sprawią, że Twój głos będzie krystalicznie czysty podczas połączeń.

 

 

Prawie nierealny komfort

 

Tak wygodne, jakbyś w ogóle ich nie nosił. Owalne poduszki z pianki zapamiętującej kształt, miękka skóra jagnięca i doskonały krój zapraszają do zabawy przez cały dzień.

 

 

 

 

PRZENOŚNY I SKŁADANY

W rzadkich chwilach, gdy będziesz chciał je zdjąć, H95 można złożyć i umieścić w niestandardowej twardej obudowie, która jest wyłożona super miękkim tekstylnym wykończeniem. Bez względu na to, jak bardzo się poruszysz, będą bezpieczne i zdrowe.

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

 

izolacja dźwięku z zewnątrz: adaptacyjna aktywna redukcja szumów
typ przetwornika: elektrodynamiczny przetwornik tytanowy o średnicy 40 mm
czułość przetwornika: 101,5 dB, 1 mW przy 1 kHz
zakres częstotliwości: 20 - 22 000 Hz
impedancja: 12 Ohm +/- 15%
konfigurowalny korektor dźwięku: dostępne ustawienia wstępne w pełni konfigurowalne za pomocą aplikacji Bang & Olufsen
żywotność baterii: do 38 godzin z Bluetooth i adaptacyjną aktywną redukcją szumów, do 50 godzin z Bluetooth
czas ładowania: 2 godziny
bateria: litowo-jonowa 1110 mAh
Kodeki dźwięku: SBC, AAC, aptX ™ Adaptive
Integracja z asystentem głosowym: dedykowany przycisk dla natywnego asystenta głosowego
mikrofon: 4x MEMS dla mikrofonów głosowych (2 mikrofony współdzielone z ANC), 4x dedykowany mikrofon MEMS dla funkcji ANC (2 mikrofony w każdej słuchawce)
wejścia i wyjścia: 1x USB-C do ładowania, 1x gniazdo audio 3,5 mm

 

W OPAKOWANIU

Słuchawki Beoplay H95
Aluminiowa walizka transportowa
Kabel USB-A do USB-C
Kabel audio 3,5 mm
Ściereczka do czyszczenia z mikrofibry
Skrócona instrukcja obsługi

Słuchawki H95 objęte są 3 letnią gwarancją producenta po rejestracji produktu.